29 lipca 2018, 20:44:21 - euzi
AS Trenčín przegrał w lidze

AS Trenčín przegrał u siebie 1-4 (1-1) z MFK Ružomberok w spotkaniu 2. kolejki słowackiej ekstraklasy. Gospodarze w czwartek zmierzą się z Górnikiem Zabrze w rewanżowym meczu II rundy eliminacyjnej Ligi Europy.

29 lipca 2018, 19:00 - Myjava (Futbalový štadión Myjava)
AS Trenčín 1-4 MFK Ružomberok
Antonio Mance 25 - Ismar Tandir 36 (k), Kristi Qose 69, 87, Dalibor Takáč 89

Trenčín: 24. Igor Šemrinec - 22. Adrián Slávik, 6. Martin Šulek, 3. Keston Julien, 2. Lukáš Skovajsa - 15. Osman Bukari, 4. Abdul Zubairu (83, 18. Philippe Van Arnhem), 25. Aschraf El Mahdioui, 7. Hamza Čataković (77, 10. Desley Ubbink), 13. Philip Azango - 77. Antonio Mance (74, 49. Milan Kvocera).

żółte kartki: Martin Šulek, Abdul Zubairu, Osman Bukari, Hamza Čataković - Tihomir Kostadinov, Yani Urdinov, Ismar Tandir.
czerwone kartki: Martin Šulek (57. minuta, Trenčín, za drugą żółtą), Osman Bukari (63. minuta, Trenčín, za drugą żółtą).

sędziował: Boris Marhefka.

W drużynie gospodarzy prowadzonej przez byłego szkoleniowca Lechii Gdańsk Ricardo Moniza oraz asystenta Vladimíra Cifraniča (w przeszłości zawodnik Odry Wodzisław Śląski) na ławce pozostał były bramkarz Ruchu Chorzów Libor Hrdlička. W MFK całe spotkanie rozegrał z kolei były obrońca Widzewa Łódź Yani Urdinov, a trenerem bramkarzy tego klubu jest były golkiper Termaliki Bruk-Betu Nieciecza Ľuboš Hajdúch.

Mecz Trenčín - Górnik zostanie rozegrany 2 sierpnia o godz. 17:30 w Myjavie. Pierwsze spotkanie Górnik przegrał u siebie 0-1.

Zabol - 29 lipca 2018, 20:46:55 - *.static.korbank.pl
Zabole brać przykład jak wygrać z Trenczynem na wyjeździe.

vxdf - 29 lipca 2018, 20:48:16 - *.static.ip.netia.com.pl
Szkoda ze transmisja rewnazowego meczu z Gornikiem tylko na slowackiej dwojce. Dobrze ze kanal ten nadaje online, tym bardziej ze pokaze tez (na te chwile jako jedyny) rewanzowy mecz Legii.

h - 29 lipca 2018, 20:49:29 - *.centertel.pl
Dwie czerwone kartki spowodowały że Trencin posypał się jak z domek z kart w drugiej połowie. Sędzia łącznie dał 9 kartek.

Anton - 29 lipca 2018, 20:50:21 - *.play-internet.pl
Ruzomberok pewno zlalby na stojąca wszyskich z naszej ekstraklapy.

westham - 29 lipca 2018, 20:51:21 - *.dynamic.chello.pl
oby Legia nie żałowała tej bramki straconej w ostatniej minucie

m=mc2 - 29 lipca 2018, 21:00:04 - *.96.150.239.ipv4.supernova.orange.pl
@vxdf Dvojka nadaje online, ale tylko Słowacy mogą odbierać transmisje na żywo.

Beret - 29 lipca 2018, 21:01:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli Legia zagra na swoim normalnym poziomie powinna spokojnie odrobić to co straciła u nas!

ja - 29 lipca 2018, 21:08:18 - *.play-internet.pl
@m=mc2
a nie nadają tego kanału na satelitę ?
albo nie dało by rady zrobić proxy żeby oglądać?

x - 29 lipca 2018, 21:09:46 - *.9.125.251
3 bramki stracili grając w 9 przeciwko 11, więc nic dziwnego. Patrząc na to jak Górnik nie przegrał dzisiaj z Wisłą Płock z 1-5 u siebie to też nie napawa optymizmem. ;)

m=mc2 - 29 lipca 2018, 21:21:21 - *.96.150.239.ipv4.supernova.orange.pl
.tv/en-int/live-schedule lub meczelive.tv itp. ale pewności nie ma.

HansGoeter - 29 lipca 2018, 22:55:30 - *.49.153.153.ipv4.supernova.orange.pl
Trencin jak Szachtar.
Krajowcy budują obronę.
A szrot/żużel w ofensywie.

JohnyKSG - 30 lipca 2018, 8:20:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ciężko będzie w rewanżu Górnikowi,ale jest szansa.Transmisja moze bedzie w Polscie Sport Extra.Nasi Kibice jada na mecz oczywiście,mam nadzieje,że ich wpuszczą...

m=mc2 - 30 lipca 2018, 9:55:00 - *.96.135.223.ipv4.supernova.orange.pl

BeeSKa - 30 lipca 2018, 20:38:03 - *.adsl.inetia.pl
Nie ma co patrzeć na tą porażkę, w naszej lidze także mistrz, wicemistrz może przegrać z drużyną z dołu tabeli, Która wcześniej przegrała w PP np: z MKSKluczbork. Przed Górnikiem więc bardzo trudne zadanie, Słowacy się zastawią autobusem i ciężko będzie się przebić.