19 sierpnia 2020, 19:06:56 - maciejko
Dwa gole Piotra Strączka w Pucharze Słowacji

Piotr Strączek strzelił dwa gole dla MFK Skalica w wygranym 4-0 (0-0) meczu II rundy Pucharu Słowacji z piątoligowym TJ Kostolné Kračany. Polak rozegrał całe spotkanie.

19 sierpnia 2020, 17:00 - Kostolné Kračany (Športový areál TJ)
TJ Kostolné Kračany 0-4 MFK Skalica
Richard Nemergut 62, Piotr Strączek 74, 78, Michal Horodník 88

żółte kartki: Alexander Szamaránszky, Tamás Habán, Zsolt Komrhel - Michal Ranko.
czerwona kartka: Tamás Habán (68. minuta, Kostolné Kračany, za drugą żółtą).

sędziował: Matej Choreň.