30 października 2021, 14:29:14 - Pietaszek
PKO Ekstraklasa: Bruk-Bet Termalica 4-3 Śląsk

30 października 2021, 12:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 4-3 Śląsk Wrocław
Samuel Štefánik 13, Muris Mešanović 50, Kacper Śpiewak 59, Mateusz Grzybek 90 - Róbert Pich 5, Adrian Łyszczarz 84, 87

Bruk-Bet Termalica: 99. Tomasz Loska - 13. Mateusz Grzybek, 6. Nemanja Tekijaški, 19. Michal Bezpalec (7, 97. Wiktor Biedrzycki), 14. Adam Hloušek - 11. Muris Mešanović (90, 10. Adam Radwański), 22. Michal Hubínek, 18. Piotr Wlazło, 8. Samuel Štefánik (81, 95. Sebastian Bonecki), 7. Roman Gergel (81, 66. Martin Zeman) - 9. Kacper Śpiewak (80, 26. Michał Orzechowski).

Śląsk: 22. Michał Szromnik - 39. Szymon Lewkot (75, 34. Konrad Poprawa), 14. Wojciech Golla, 2. Diogo Verdasca - 19. Patryk Janasik, 29. Krzysztof Mączyński, 17. Petr Schwarz (69, 5. Waldemar Sobota), 7. Róbert Pich (80, 33. Adrian Łyszczarz), 8. Mateusz Praszelik, 4. Dino Štiglec (69, 23. Víctor García) - 9. Erik Expósito (80, 24. Caye Quintana).

żółte kartki: Hloušek, Štefánik, Mešanović - Diogo Verdasca, Quintana.

sędziował: Zbigniew Dobrynin (Łódź).
widzów: 2894.

W 68. minucie Piotr Wlazło (Bruk-Bet Termalica) nie wykorzystał rzutu karnego (Michał Szromnik obronił).

grendys - 30 października 2021, 14:31:04 - *.rev.cheeloo.net
Legia w strefie spadkowej, mamy to!

xxx - 30 października 2021, 14:31:10 - *.net.aster.pl
widać, że to nie tylko Raków był słaby tydzień temu
za to prezes pewnego klubiku pewnie musi teraz wycierać pierwsze krople zimnego potu z czoła

therockzbk - 30 października 2021, 14:31:18 - *.dynamic.chello.pl
noo ładne meczycho :D 7 bramek

therockzbk - 30 października 2021, 14:31:28 - *.dynamic.chello.pl

Rrr1910 - 30 października 2021, 14:31:37 - *.76.164.79
Co tu się działo! Brawo słonie! Pozdro z zielonego Radomia

Ekspert - 30 października 2021, 14:31:38 - *.centertel.pl
No i Legia w strefie spadkowej. Oby tak zostało do końca sezonu.

spanien - 30 października 2021, 14:31:48 - *.centertel.pl
Legia w spadziowej

Mario - 30 października 2021, 14:32:08 - *.play-internet.pl
Wlazło proszę odejdź!!!

dsfsfa - 30 października 2021, 14:32:58 - *.49.249.119.ipv4.supernova.orange.pl
sedzi doliczyl 6 minut a termalica strzelila w 98 minucie. czego nie rozumiecie? co nie zmienia faktu ze slask nie ma obrony

Malo - 30 października 2021, 14:32:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Totalny brak obrony, hobby futbol, ale jaka lokalizacja taka i gra. Janusze sie ciesza, wynik taki, ze overy siadły tym co miały, ale poziom piłkarski tragedia

kibic - 30 października 2021, 14:33:36 - *.telpol.net.pl
Gra obrony pod rządami każdego klubu Magiery to sabotaż, dziś powtórka z meczu w Izraelu

Bartt - 30 października 2021, 14:33:45 - *.87.212.87
Sędzia dolicza 6 minut, gol = 90+8... Ja rozumiem że były przerwy w doliczonym czasie ale gdyby do każdych 6 minut doliczać po 2 minuty za przerwy to do 90 minut należałoby dodać 30.

under46 - 30 października 2021, 14:34:03 - *.dynamic-4-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Bardzo szalony mecz. Dobrze się to oglądało, brawo dla beniaminka. Bramka na wagę zwycięstwa w ostatniej akcji meczu, tak jak wczoraj Radomiak.

Kibic - 30 października 2021, 14:34:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Śląsk dał ciała.

oLo - 30 października 2021, 14:36:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jesteśmy na spadku, ale Michniewicz już zwolniony przypominam, także nie cieszcie się zbyt długo kadrowo jednak Legia jest najsilniejsza w Polsce, zawodnicy zechcą znowu grać i sezon zakończymy w top3

kaz - 30 października 2021, 14:36:20 - *.adsl.inetia.pl
Dzidziuś z Niecieczy pokonał mumię z Wrocławia.

Radomiak - 30 października 2021, 14:37:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia w strefie spadkowej!! he he😄😄 nareszcie!!

SM1939 - 30 października 2021, 14:38:48 - *.87.3.1
Gratulacje dla Bruk-Bet Termalici - bardzo fajny mecz!

kaz - 30 października 2021, 14:39:07 - *.adsl.inetia.pl

@Bartt - 30 października 2021, 14:39:13 - *.net.aster.pl
łysy kołek z gwizdkiem po prostu oddał to, co zabrał, przerywając groźną kontrę w momencie przedostatniego podania mijającego linię obrony po to, żeby sprawdzić, co się dzieje z zawodnikiem, który pięć sekund później już podnosił się z murawy

ZS - 30 października 2021, 14:41:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legia w 1 lidze !!! he he 😄😄 niewierze ?!!

leon - 30 października 2021, 14:41:30 - *.231.54.24.koba.pl
Chciałbym, żeby to był ostatni mecz ostatniej kolejki Ex. I wcale nie jestem kibicem Amici!

SAM2 - 30 października 2021, 14:41:33 - *.centertel.pl
Nie wiem co grała Wisła Kraków,że przegrała tak wysoko z żałosnym Śląskiem.Kac morderca?

BOT - 30 października 2021, 14:41:35 - *.204.0.182.dsl.dynamic.t-mobile.pl
@Bartt Dlatego dobrze się stanie, jeśli FIFA rzeczywiście wprowadzi 30 minut efektywnego czasu gry na połowę. Skończy się głupie leżenie na murawie, bo nikt tak czasu nie ukradnie i nie będzie uznaniowości sędziego w tym temacie.

bo - 30 października 2021, 14:41:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratuluje piękny mecz
a widok Legiuni w strefie spadkowej bezcenne
az zrobiłem zrzut ekranu ;) ole

bo - 30 października 2021, 14:45:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zesztą z drugiej strony nie ma co sie cieszyc w odpowiednim momencie wkroczy do akcji współczesny Laguna
pzdro dla kumatych

RRR 75 - 30 października 2021, 14:45:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobry wynik dla Legiunii he he😄😄 gratulacje Terma !!..

nxsala - 30 października 2021, 14:53:04 - *.adsl.inetia.pl
ale obciach przegrali z lzs-em... Jacek Magiera najlepszym trenerem kolejki...

mieszczuch - 30 października 2021, 14:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie to piękne, że maluczcy ogrywają tych "wielkich" z metropolii, gdzie Wrocław jest około 800 razy większy od Niecieczy. Cieszy mnie to, że Termalica ma dodatni bilans bezpośrednich spotkań z Legią, zaś wielki Lech w br ma bilans punktowy 1-4 ze Stalą z małego Mielca. Wspaniale byłoby, gdyby zespół z Niecieczy zdobył puchar Polski lub mistrzostwo kraju względnie zakwalifikował się do pucharów kosztem tych: z Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia lub Szczecina!

Mrs - 30 października 2021, 14:57:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Pucharze termalica slask wyeliminowala mieli wiec sile by wierzyc w zwyciestwo ,psychika byla po ich stronie.e

OE 75 - 30 października 2021, 15:00:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nie wierzę Legia w strefie spadkowej!!..

Kolo - 30 października 2021, 15:06:44 - *.147.99.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
dobry wynik dla Widzewa.

jack_bb - 30 października 2021, 15:08:26 - *.227.191.90
Fatalny wynik dla Legii

CK - 30 października 2021, 15:12:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Cała Polska się śmieje że Legia w strefie spadkowej he he 😄😄 ale jaja!!

Broniarz - 30 października 2021, 15:14:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Graty dla Niecieczy pozdro z Broniarskiego Radomia

bobxbob - 30 października 2021, 15:46:12 - *.97.105.249.ipv4.supernova.orange.pl
Śląsku ale ty się kompromitujesz. Magiera przestań filozofować i robić groźne miny, weź się chłopie do roboty! Jak wpuścisz na boisko raz jeszcze Lewkota to taczki czekają, do rezerw emeryci! Mąka nie nadaje się na kapitana.

kubilaj2 - 30 października 2021, 15:49:00 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Słonie!
Meczycho na ostrzu noża!

Argentino - 30 października 2021, 15:55:04 - *.22.42.241.ipv4.supernova.orange.pl
Który to już raz Grzybek strzela w ostatnich sekundach meczu. Liczyć też poprzedni sezon w 1 lidze.

123! - 30 października 2021, 16:16:19 - *.205.194.17
Cala Polska za Sloniami!
Slonie, Slonie, slonie!

pikor - 30 października 2021, 16:24:11 - *.dynamic.mm.pl
A jutro Pogoń łupnie tych leszczy i 17 plac.

jer - 30 października 2021, 17:44:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Teoretyk z Wrocławia w dalszym ciągu nie może zrozumieć że jak się nie ma odpowiednich wykonawców to się nie gra trzema w obronie.

Qwa mać - 30 października 2021, 17:45:43 - *.33.106.176.ip4.krucznet.com.pl
Aktualnie Nieciecza na miejscu dającym utrzymanie.
Ciekaw jestem jak długo to potrwa.Pomimo wszystko cała obrona Bruk - Betu do wymiany.Śląsk ciańki.

Zyzy - 30 października 2021, 20:31:32 - *.204.53.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Powinno byc 5:2 dla Sloni

Bo - 30 października 2021, 21:24:42 - *.30.117.65.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
5:0 z Wisłą, a potem wtopa w Niecieczy. Ot, cały Śląsk -kiepski ,jak ta nasza eklapa...ogon Europy.

sfswfsf - 30 października 2021, 23:51:24 - *.dynamic.chello.pl
Powinno być 4-1 dla Śląska

Poco - 31 października 2021, 7:23:18 - *.centertel.pl
Kamienny Jacek już doszedł do siebie po 4-ech bramkach od spadkowej Niecieczy?