1 grudnia 2021, 4:28:59 - mogiel
Bramka Adama Buksy

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w zremisowanym po dogrywce 2-2 (1-1, 1-1, 1-1) meczu półfinału konferencji wschodniej MLS z New York City FC. Drużyna Polaka przegrała serię rzutów karnych 3-5, a polski napastnik zmarnował "jedenastkę". Buksa rozegrał pełne spotkanie i była to dla niego pierwsza bramka w fazie play off. Wcześniej Polak strzelił 16 goli w sezonie zasadniczym.

1 grudnia 2021, 1:30 - Foxborough (Gillette Stadium)
New England Revolution 2-2 pd. k. 3-5 New York City FC
Adam Buksa 9, Tajon Buchanan 118 - Santiago Rodríguez 3, Valentin Castellanos 109

karne: 0-1 Alfredo Morales, 1-1 Carles Gil, 1-2 Thiago Andrade, (1-2 Adam Buksa - obroniony), 1-3 Ismael Tajouri, 2-3 Teal Bunbury, 2-4 Maxi Moralez, 3-4 DeJuan Jones, 3-5 Alexander Callens

żółte kartki: Matt Polster, Adam Buksa - Valentin Castellanos, Santiago Rodríguez, Alfredo Morales.
czerwona kartka: Valentin Castellanos (113. minuta, New York City, za drugą żółtą).

sędziował: Drew Fischer.
widzów: 25 509.

New York City FC zapewnił sobie udział w finale konferencji wschodniej, który odbędzie się w niedzielę o godz. 21:00, a rywalem będzie zespół Kacpra Przybyłki - Philadelphia Union.

Allash - 1 grudnia 2021, 4:41:59 - *.centertel.pl
A miał być finał mls.

Qlty - 1 grudnia 2021, 4:55:03 - *.eurotel.cz
Powinno być Buksa pezestrzelił karnego.

gool - 1 grudnia 2021, 7:52:30 - *.play-internet.pl
Piękny mecz szkoda że w naszej lidze nie ma pley off jak to jest w USA czy w Meksyku emocje emocje do ostatniego gwizdka sędziego o dramaturgi nie wspominając,ale może kiedyś PZPN lub Ekstraklasa to wprowadzi!!!!Mś,Me,KL,LM,LE najpierw rozgrywki w grupach potem pley off rozstrzyga kto jest najlepszy i nikomu to nie przeszkadza tylko strach wprowadzić we własnej lidze.

gool - 1 grudnia 2021, 7:57:45 - *.play-internet.pl
Piękny mecz szkoda że w naszej lidze nie ma pley off jak to jest w USA czy w Meksyku emocje emocje do ostatniego gwizdka sędziego o dramaturgi nie wspominając,MŚ ME KL LM LE najpierw rozgrywki w grupach potem pley off rozstrzyga kto jest najlepszy i nikomu to nie przeszkadza tylko strach wprowadzić we własnej lidze ale może PZPN lub Ekstraklasa to wprowadzi w co wątpię.

kibic - 1 grudnia 2021, 9:06:34 - *.dynamic.chello.pl
gool chyba cię pogieło. Nie ma nic gorszego w sporcie niż play off. Cały sezon grania sprowadza się do jednego meczu.NER byli zdecydowanie najlepszą drużyną ligi i jeden mecz, przegrany w karnych zniweczył im cały sezon.

gool - 1 grudnia 2021, 9:17:01 - *.play-internet.pl
KIBIC ja nikogo nie obrażam wyrażam swoją opinię czyli pogielo wszystkich MLS nieźle, przegrali życie cza było ściemniać i załapać się do pley off i pokazać klasę A pod koniec jak mieli pierwsze miejsce pewne w konferencji to tylko grali żeby dograc sezon i myśleli że pley off pójdzie łatwo i się przejechali to są emocje po za tym chłopaki nie płaczą jak ty.

ja - 1 grudnia 2021, 10:28:18 - *.play-internet.pl
Po ... grać cały długi sezon jak potem ma decydować 1 mecz idiotyczne zasady.

Ojgen - 1 grudnia 2021, 10:30:56 - *.30.98.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tym razem nie miał już fuksa, ten nasz Adam Buksa!
Nie martw się Adam! Osiągnąłeś wiele!
Zapraszamy na Greenpoint na siwucha i pierogi! Pozdrowienia od Potejto, Azbesta, Terizy, Profesore, Panka i Lojera!

yoyo - 1 grudnia 2021, 11:08:31 - *.135.162.66.static.kolnet.eu
gool ty nikogo nie obrażasz poza tym że twoje wypowiedzi obrażają inteligencje każdego mądrzejszego od psa.

True - 1 grudnia 2021, 11:13:54 - *.play-internet.pl
MLS funkcjonuje na podobnych zasadach, co inne ligi amerykańskie np. NBA. Nie ma spadków, więc są play-offy (inaczej pół ligi grałoby cały sezon o pietruszkę). W koszykówce jednak ciężko słabszemu rywalowi wygrać mecz fuksem i nie można grać na remis, dlatego w NBA ten system się jeszcze obroni, w MLS już nie.

Cesarion - 1 grudnia 2021, 11:33:22 - *.1.246.29.otc.net.pl
@kibic...zgadzam się Z Tobą w 100%. W NBA czy NHL to się jakoś sprawdza bo jest gra do 4 zwycięstw więc lepsza drużyna ma prawo się zrehabilitować jak im nie wyjdzie mecz czy dwa. Tutaj jest beznadziejnie i tragicznie

shnfgr - 1 grudnia 2021, 13:41:37 - *.30.2.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Buksa i Świderski taki atak widzę na Rosję a lewego na 30 minut ostatnie wpuścić

Zenit - 1 grudnia 2021, 14:47:02 - *.res.spectrum.com
Dobry mecz, niestety N.Y,F. byli lepsza druzyna.

gool - 1 grudnia 2021, 15:30:07 - *.play-internet.pl
Yoyo ale dojechałeś w twojej wypowiedzi całej inteligencji w kraju.