17 lutego 2022, 20:44:36 - gabrielba
LE: Bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński zdobył bramkę dla SSC Napoli w zremisowanym 1-1 (1-0) pierwszym meczu 1/16 finału Ligi Europy z FC Barcelona. Dla reprezentanta Polski to drugie trafienie w tym sezonie europejskich pucharów.

17 lutego 2022, 18:45 - Barcelona (Camp Nou)
FC Barcelona 1-1 SSC Napoli
Ferran Torres 59 (k) - Piotr Zieliński 29

żółte kartki: André Zambo, Fabián Ruiz, Mário Rui, Alex Meret (Napoli).

sędziował: István Kovács (Rumunia).
widzów: 73 525.

Zieliński grał do 80. minuty, gdy zmienił go Diego Demme. W zespole gości Hubert Idasiak spędził mecz na ławce rezerwowych. Mecz rewanżowy odbędzie się 24 lutego o godz. 21:00 w Neapolu.

Liga Europy 2021/2022

Adamst - 17 lutego 2022, 20:47:21 - *.dynamic.chello.pl
Gdyby ktoś nie wiedział, że to zawodnik obunożny to wystarczy obejrzeć bramkę.

janek - 17 lutego 2022, 20:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przeciez kilka dni Piotrek temu podpisał kontrakt z Wisłą Płock to ja tego nie rozumie

fajasport - 17 lutego 2022, 20:57:47 - *.adsl.inetia.pl
A Lewy zero goli w pucharach nawet na pustaka nie trafia

xxx - 17 lutego 2022, 21:55:38 - *.152.51.60
a Milik znowu szaleje, już 2 gole do przerwy, oby utrzymali formę do baraży, to będzie szansza

sto - 17 lutego 2022, 22:02:12 - *.mbb.telenor.dk
@janek w Wiśle Płock od lipca.

@@@ - 17 lutego 2022, 22:02:18 - *.as13285.net
Piotrek! Ty oszukałeś 120000 mieszkańców Płocka!

y - 17 lutego 2022, 23:41:23 - *.146.238.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie w Wiśle, tylko w Wieczystej.

Tur Turek - 18 lutego 2022, 4:51:13 - *.play-internet.pl
Czy hejterom już pękła dupa? Piotrek jesteś gwiazdą Napoli od lat i świetnym piłkarzem. Dziwię się, że jeszcze go nie kupił Real czy Atletico.

Futbojejro - 18 lutego 2022, 7:02:30 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gdzie podział się Spartak Moskwa. Wyszedł z grupy a nie ma co w pucharach. Wyparował

hehe - 18 lutego 2022, 7:05:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poziom komentarzy szczególnie Futbojejro jest naprawdę przerażająca

Teli - 18 lutego 2022, 9:11:41 - *.data.lycamobile.pl
@futbojejro - Spartak podobnie jak inni zwycięzcy grup, gra dopiero od następnej rundy. Ta sama reguła jest ze zwycięzcami grup ligi konferencji Europy.

Tomek - 18 lutego 2022, 9:21:52 - *.147.35.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szkoda że w reprezentacji Polski jest cieniem samego siebie.

y - 18 lutego 2022, 14:13:39 - *.146.242.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Niestety - w reprezentacji nie ma u niego nawet pół tego zdecydowania, ile przy tym golu dla Napoli. Poszedł na dobitkę jak byk na corridzie, a w reprezentacji głównie kręci się wokół wlasnej osi i wypatruje,gdzie jest Lewy.