9 marca 2023, 20:40:27 - Kamilos
LE: Debiut Jakuba Kiwiora w Arsenalu

Jakub Kiwior zadebiutował w Arsenalu w zremisowanym 2-2 (1-1) pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko portugalskiemu Sportingowi. 23-letni obrońca grał do 71. minuty, gdy zmienił go Gabriel Magalhães.

9 marca 2023, 18:45 - Lizbona (Estádio José Alvalade)
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-2 Arsenal FC
Gonçalo Inácio 34, Paulinho 55 - William Saliba 22, Hidemasa Morita 62 (s)

żółte kartki: Sebastián Coates, Hidemasa Morita - Ołeksandr Zinczenko, Gabriel Martinelli.

sędziował: Tobias Stieler (Niemcy).
widzów: 36 006.

Mecz rewanżowy zostanie rozegrany 16 marca o godz. 21:00 w Londynie.

Liga Europy 2022/2023

Andrew - 9 marca 2023, 20:44:35 - *.multi-net.eu
Jak zagrał?

vv - 9 marca 2023, 20:46:51 - *.adsl.inetia.pl
dwa babole

snl - 9 marca 2023, 20:53:33 - *.play-internet.pl
Beznadziejny występ wraca na ławkę, mam nadzieję że zostanie wypożyczony do Burnley lub Brentford i tam zacznie dobrze grać!

Delboy 150 - 9 marca 2023, 20:53:37 - *.30.176.193.baremetal.zare.com
Fatalny debiut , współwinny utraty obu bramek, bardzo niepewny .

Smuda - 9 marca 2023, 21:18:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obydwie bramki na jego konto. Nota 2/5

Zorro - 9 marca 2023, 21:31:05 - *.25.138.82.ipv4.supernova.orange.pl
Sobowtór Bednarka, za pare lat skończy w serie B i to w wieku 29 lat

Stal1938 - 9 marca 2023, 22:09:16 - *.dynamic.mm.pl
Może się chłop przełamie ale dla mnie spalony podobnie jak w Katarze.Ale byli tacy co się Nim podniecali.??????

d2bo - 9 marca 2023, 22:22:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zazwyczaj myślę, że przesadzacie, ale tym razem nawet według portali statystycznych Kiwior najsłabszy na boisku.

Stempel83 - 9 marca 2023, 22:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oglądałem pierwszą połowę. Na BT Sport w studiu jechali po nim równo. Słabiutko. Chyba faktycznie występy jak na razie w takim klub jak Kanonierzy mogą go przerastać

Znawcaa - 9 marca 2023, 23:26:50 - *.udp
To jest urodzony napastnik. Powinien grać na szpicy z Milikiem.

aaa - 9 marca 2023, 23:34:03 - *.25.50.25
słaby

bystrzyca - 9 marca 2023, 23:59:45 - *.188.5.33
Pierwszy mecz, trema go zjadla, za wysokie progi...

Joanna - 10 marca 2023, 6:32:21 - *.centertel.pl
Jak to ? Na Onecie było ostatnio że w meczu u23 był genialny, napisali cytuję "świetna gra nogami"! U piłkarza nożnego? Toż to geniusz

Prabut - 10 marca 2023, 6:41:08 - *.centertel.pl
Kiepsko, ale też nie można wyciągać daleko idących wniosków, gdy zespół nie grał w normalnej formacji obronnej. Bramkarz też nie pomagał, zero komunikacji z defensorami.
Kiwior był sprowadzony jako rezerwowy i nawet gdyby zagrał dobrze, jego sytuacja by się nie zmieniła. Musi trenować, starać się i czekać na letnią przerwę. Wtedy pewnie też dostanie feedback od trenera, czy ma sens zostawać, czy lepiej iść na wypożyczenie.

piłka - 10 marca 2023, 7:09:56 - *.net-system.pl
Kiwior jest średni w obronie ale świetny w wyprowadzaniu piłki, chętnie bym go zobaczył na defensywnym pomocniku albo lewej obronie. Myślę, że tam zagra jeszcze lepiej.

ZIENIU - 10 marca 2023, 10:36:07 - *.10.208.70
Dostał note 5/10
Zawinił przy jednym golu. Ale jestem pewny, że w kolejnych meczach będzie coraz lepiej

Bielas - 10 marca 2023, 18:20:53 - *.icpnet.pl
To ten co nie miał siły podać W Katarze..

Mmmmmmmmmm - 10 marca 2023, 18:54:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wielki problem reprezentaci kto z agra na srodku obrony .

Skoczów - 11 marca 2023, 22:33:41 - *.static.as43289.net