27 sierpnia 2023, 22:10:30 - LukaszR
Gol Jakuba Piotrowskiego

Jakub Piotrowski strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 5-0 (2-0) meczu 7. kolejki bułgarskiej ekstraklasy z Beroje Stara Zagora. Dla 25-letnigo pomocnika, który grał do 72. minuty, kiedy zmienił go Dominik Jankow, to pierwszy gol w lidze w tym sezonie.

27 sierpnia 2023, 20:15 - Razgrad (Huvepharma Arena)
Łudogorec Razgrad 5-0 Beroje Stara Zagora
Franco Russo 19, Bernard Tekpetey 30, Jakub Piotrowski 66, Caio Vidal 74, Spas Delew 84

żółte kartki: Dominik Jankow - Luciano Squadrone.

sędziował: Dragomir Draganow (Warna).

W drużynie gospodarzy Spas Delew (w przeszłości Pogoń Szczecin) wszedł na boisko w 67. minucie, kiedy opuścił je Rwan Cruz. Poza kadrą meczową zespołu gości pozostał Denisław Stanczew (w przeszłości Bytovia Bytów). Trenerem Łudogorca jest Iwajło Petew (dawniej szkoleniowiec Jagiellonii Białystok).

Łudogorec po sześciu rozegranych meczach ma 12 punktów i zajmuje piąte miejsce w tabeli.

haparoiden - 27 sierpnia 2023, 22:23:54 - *.play-internet.pl
Beroe. To nie rosyjski. Zresztą nawet po rosyjsku byłoby Bieroje.

faf - 28 sierpnia 2023, 10:17:48 - *.94.6.235
Luksus, niech idzie do przodu, a jak bedzie mial 36 lat i bedzie zmeczony graniem w pilke to wroci do Eklstraklasy do Legii, Pogoni czy innego naszego wynalazku.

Schaub L. - 28 sierpnia 2023, 10:47:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl