25 lutego 2024, 18:29:44 - gabrielba
Konrad Skuza obronił rzut karny

Konrad Skuza obronił rzut karny w zremisowanym przez jego Glacis United FC 1-1 (1-0) meczu 18. kolejki gibraltarskiej ekstraklasy z College 1975 FC. 25-letni bramkarz rozegrał pełne spotkanie.

25 lutego 2024, 16:30 - Gibraltar (Victoria Stadium)
College 1975 FC 1-1 Glacis United FC
Mathias Friss 64 (s) - Ángel González 10

żółte kartki: Christian Pacheco, Mateo Grasso, Jonah D'Argenio - Amoros Nshimirimana, Nader Zeddini, Ezra Heath, Liam Preston, Theo Pizarro.
czerwone kartki: Christian Pacheco (88. minuta, College, za drugą żółtą), Kivan Castle (89. minuta, College, za uderzenie przeciwnika) - Amoros Nshimirimana (48. minuta, Glacis, za drugą żółtą), Theo Pizarro (89. minuta, Glacis, za drugą żółtą).

sędziował: José Antonio Díaz Lorente (Kadyks).

W 76. minucie George Cabrera (College) nie wykorzystał rzutu karnego (Konrad Skuza obronił).

W 77. minucie czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Nacho Falcón.

Poza kadrą Glacis United pozostał Oskar Skuza. Drużyna Polaków jest na dziewiątym miejscu z dorobkiem 16 punktów po 17 meczach.

poli - 25 lutego 2024, 19:34:12 - *.icpnet.pl
Ile Glacisu na College'u? Ponoć 30 z Glacisu lodówa wywiezła za miasto i nie dotarli do reszty pod stadion, a tam racowisko i krojenie flag

@poli - 26 lutego 2024, 7:54:52 - *.centertel.pl
Czterech dalej zawiniętych, reszta wróciła nad ranem. Warto wspomnieć że po zawodach na murawie odbyły się też leśne harce, 10x10 młodymi składami, po niespełna dwóch minutach lepsza okazała się ekipa Glacisu. PDW dla powiniętych!

zbychu - 26 lutego 2024, 9:33:14 - *.147.76.5.mobile.internet.t-mobile.pl