2 marca 2024, 15:53:21 - gabrielba
Gol Dominika Steczyka

Dominik Steczyk strzelił bramkę dla SC Preußen Münster 06 w wygranym 3-2 (2-1) spotkaniu 28. kolejki niemieckiej 3. Ligi z FC Erzgebirge Aue. Dla 24-letniego napastnika to pierwszy w tym sezonie gol w tych rozgrywkach.

2 marca 2024, 14:00 - Aue (Erzgebirgsstadion)
FC Erzgebirge Aue 2-3 SC Preußen Münster 06
Erik Majetschak 27, Marco Schikora 54 - Malik Batmaz 9, Joel Grodowski 31, Dominik Steczyk 81

żółte kartki: Marvin Stefaniak - Joel Grodowski.

sędziował: Konrad Oldhafer (Hamburg).

Steczyk wszedł na boisko w 80. minucie, gdy zszedł z niego Joel Grodowski. W zespole gości do 70. minuty grał Sebastian Mrowca, gdy zmienił go Rico Preißinger.

SC Preußen Münster 06 jest na czwartym miejscu z dorobkiem 46 punktów.

2009 rok - 2 marca 2024, 15:56:59 - *.dynamic.inetia.pl
Ale złapał formę.W takiej formie mógłby wrócić na polskie boiska nawet do klubów top 3

Smeltz - 2 marca 2024, 16:04:16 - *.134.175.6