6 marca 2024, 14:55:29 - bartekwr9
eME U-17: Sebastián Zajac zagrał w reprezentacji Słowacji

Sebastián Zajac z Podbeskidzia Bielsko-Biała zagrał w reprezentacji Słowacji U-17 w wygranym 2-1 (2-1) meczu ze Szwajcarią rozegranym w ramach turnieju II rundy eliminacji do mistrzostw Europy, który odbywa się w Grecji. 16-letni bramkarz zagrał cały mecz.

6 marca 2024, 13:00 - Patras (Pabeloponnissiakó Stádio)
Słowacja 2-1 Szwajcaria
Jakub Pira 12, Denis Valko 78 - Dion Cakolli 38

żółte kartki: Dominik Balog - Dion Cakolli.

sędziował: Alejandro Muñiz Ruiz (Hiszpania).

W drugim dzisiejszym meczu grupowym o godz. 14:00 Grecja zagra z Ukrainą.

Tabela:

1. Słowacja    1  3  2- 1
2. Grecja      0  0  0- 0
   Ukraina     0  0  0- 0
4. Szwajcaria  1  0  1- 2

W II rundzie 32 drużyny zostały podzielone na osiem grup. Do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz siedem najlepszych drużyn z drugich miejsc. Cypr jako gospodarz ma zagwarantowany udział w turnieju finałowym.

Kolo - 7 marca 2024, 10:57:51 - *.159.213.19