17 marca 2024, 22:55:36 - LukaszR
Gol Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Barcelony w wygranym 3-0 (1-0) meczu 29. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy z Atlético. Dla 35-letniego kapitana reprezentacji Polski to 13. ligowy gol w sezonie.

17 marca 2024, 21:00 - Madryt (Cívitas Metropolitano)
Club Atlético de Madrid 0-3 FC Barcelona
João Félix 38, Robert Lewandowski 47, Fermín López 65

żółte kartki: Rodrigo de Paul, Stefan Savić, Pablo Barrios - Jules Koundé.
czerwona kartka: Nahuel Molina (90. minuta, Atlético, za faul taktyczny).

sędziował: José María Sánchez Martínez (Murcja).
widzów: 68 253.

Lewandowski, który zaliczył również dwie asysty, rozegrał całe spotkanie. Klub Polaka jest drugi w tabeli z 64 punktami na koncie.

py - 17 marca 2024, 22:56:38 - *.centertel.pl
Brawo Lewy, gol i dwie asysty praktycznie sam wygrał Barcie mecz. Pięknie wyłożył piłkę do Felixa. Jest w formie przed reprezentacją.

oho - 17 marca 2024, 22:57:58 - *.bb.vodafone.cz
RL duma Polski

Ss - 17 marca 2024, 22:59:05 - *.centertel.pl
Na wiosnę wrocil stary dobry Robert. IMO najlepszy gracz ligi od świat.

slazak - 17 marca 2024, 23:00:39 - *.dynamic.inetia.pl
Tak ta gra "Lewego" powinna wyglądać w reprezentacji narodowej. Dwie asysty, bramka. Wszechobecny na boisku. Tymczasem będzie jak będzie. Dreptanie po murawie, machanie raczkami, przewracanie się w polu karnym...

Edek - 17 marca 2024, 23:01:56 - *.centertel.pl
Na pustaka

Mac - 17 marca 2024, 23:03:39 - *.146.118.50.mobile.internet.t-mobile.pl
Król jest tylko jeden . Brawo RL9 i forza Barca!

Ślonzok - 17 marca 2024, 23:09:25 - *.146.248.49.mobile.internet.t-mobile.pl
slazak ty sie machnij raczka w główkę.

Setnik - 17 marca 2024, 23:11:25 - *.warszawa.vectranet.pl
Jest najlepszy, trzymaj formę na kadrę. Wiek u Roberta to tylko liczba.

Max - 17 marca 2024, 23:31:27 - *.146.92.185.mobile.internet.t-mobile.pl
Klub Polaka? Nie wiedziałem, że to jego klub...

ędwardącki - 17 marca 2024, 23:31:48 - *.dynamic.mm.pl
Edek ,,pustaku'' na budowę, najlepszy mecz Lewego od paru miesięcy a ten tu się z choinki urwał.

jarock - 18 marca 2024, 0:06:08 - *.icpnet.pl
Długo nie doczekamy się bardziej utytułowanego polskiego piłkarza niż LEWY...

wow - 18 marca 2024, 0:33:56 - *.hsd1.il.comcast.net
wow! stary dziad bramki strzela...

11 - 18 marca 2024, 1:18:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Lewus, świetny występ z takim rywalem.
Na pohybel hejtkom

Topka - 18 marca 2024, 6:59:14 - *.centertel.pl
1. Lewandowski - 2x najlepszy piłkarz świata i najbardziej utytułowany Polak w tym sporcie.
/
2. Boniek - pierwszy Polak o którym usłyszał świat.

xyz - 18 marca 2024, 7:03:20 - *.dynamic.chello.pl
Taki Bayern bez Lewandowskiego po raz pierwszy od dawna mistrzem nie będzie (no chyba, że stanie się cud).

Zoff - 18 marca 2024, 7:54:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oby tak z Estonią zagrał

kibic - 18 marca 2024, 9:55:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy widzieliście państwo, Fermin nie pobiegł do "Lewego" podziękować za asystę.
"Młode wilki" cały czas są przeciwko "Lewemu"

Marcky - 18 marca 2024, 10:26:36 - *.icpnet.pl
Piękny gol i prawdziwe asysty a nie takie że ktoś poda a ten biegnie ileś metrów, jeszcze robi zwód i strzela gola. Barca ewidentnie idzie na finał w LM a może i zwycięstwo a w lidze też jeszcze może być mistrzem.

strzelanin - 18 marca 2024, 10:30:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
Odwiedziła go przed meczem Pani Maja Strzelczyk to i gra wygląda inaczej. Pani Maju, cokolwiek Pani zrobiła lub obiecała Robertowi - dziękujemy!

waluś - 18 marca 2024, 12:14:22 - *.dynamic.chello.pl
@Marcky...tak .o finale LM mogą pomarzyć.. nie z PSG A I w lidze już pozamiatane !!!

No No No - 18 marca 2024, 12:49:17 - *.play-internet.pl
Litości, Gdzie wy a gdzie Widzew....A STF? dlaczego przeszli na tą krótką biedna wersyjkę? Taka ładna, długa,.amierykańska była

11 - 18 marca 2024, 18:37:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl