1 lipca 2010, 17:30 - Dobrzyniewo Duże
Jagiellonia Białystok 2-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Rafał Grzyb 42, Łukasz Tupalski 56 - Paweł Łukasik 51

Jagiellonia Białystok: (I połowa) Grzegorz Sandomierski - Alexis Patricio Norambuena Ruz, Tadas Kijanskas, Thiago Rangel, Piotr Klepczarek - Maciej Makuszewski, Mladen Kašćelan, Rafał Grzyb, Jarosław Lato - Bartłomiej Pawłowski, Kamil Grosicki. (II połowa) Rafał Gikiewicz - Igor Lewczuk, Łukasz Tupalski, Piotr Józefiak, Krzysztof Hus - Tomasz Kupisz, Hermes, Marcin Burkhardt, Bruno - Tomasz Frankowski, Maycon.

Ruch Wysokie Mazowieckie: Rafał Rakowiecki - Adrian Bartkiewicz (46 Paweł Galiński), Artur Urban (46 Arkadiusz Czarnecki), Przemysław Kołłątaj, Karol Drągowski - Marcin Trzaskalski (80 Piotr Faszczewski), Paweł Strózik (46 Krzysztof Filipek), Jakub Ambrożewicz (46 Arkadiusz Żaglewski), Eugeniusz Kołodziejczyk (46 Łukasz Jegliński) - Mateusz Laskowski (46 Michał Oświęcimka), Tomasz Bzdęga (46 Paweł Łukasik).

sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).
widzów: 50.

Jagiellonia Białystok wygrała w spotkaniu sparingowym z drugoligowym Ruchem Wysokie Mazowieckie 2-1 (1-0).

W Ruchu Wysokie Mazowieckie testowanych było trzech zawodników ŁKS-u Łomża - Artur Urban, Karol Drągowski oraz Mateusz Laskowski. Z kolei białostocki klub sprawdzał Łukasza Tupalskiego, ostatnio Cracovia.

małolat - 1 lipca 2010, 19:32:30 - *.gdynia.mm.pl
Kiedy Jagiellonia gra mecz w LE? i z kim?

małolat - 1 lipca 2010, 19:38:17 - *.gdynia.mm.pl
dobra już wiem

freskovita - 1 lipca 2010, 20:11:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A Holewinski gra jeszcze we freskovicie???

gracz - 1 lipca 2010, 21:00:03 - *.ssp.dialog.net.pl
Wynik pozytywny gra jak to gra w sparingu.Mecz wygrany każdy przeciwnik to przeciwnik i każdy chce wygrać tak że nie ma co się dziwić że walczą po to wychodzą na boisko.Jagiellonia ma za zadanie dobrze się przygotować do pucharów i gra taka jak na początku sezonu u wszystkich.Gratuluje wygranej i gry bez kontuzji.

RS - 1 lipca 2010, 21:25:05 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Mamy najlepszy skład w historii i mam nadzieję, że damy radę coś ugrać w pucharach, jakiś chociaż kawałek punktu, bo wiadomo na kogo można trafić.

Lenin - 1 lipca 2010, 21:44:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oj słabiutko słabiutko - trzeba się wziąć ostro za robotę bo szczerze widzę Jagiellonię w fazie grupowej LE

wigry - 1 lipca 2010, 21:50:49 - *.146.160.225.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Drągowski krył Makuszewskiego, dwaj byli piłkarze Wigier. Znając zwrotność Drągowskiego i szybkosc Maku to pewnie nim mieszał bez opamiętania hehe

Max - 2 lipca 2010, 0:13:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tupalski przyjechał bo Białegostoku gościnnie i nie ma mowy o żadnym transferze.POzdrawiam.

mikeeee - 2 lipca 2010, 0:27:21 - *.231.214.182
Panowie którzy są w temacie - a możecie mi wyjaśnić dlaczego Jaga nie grała dziś w eliminacjach ligi europejskiej? przeciez zdobyła puchar polski który uprawnia do rozgrywek tam.. a ciagle tylko pisza o ruchu wisle i lechu w kontekście europejskich pucharów.. dzieki za odp bo szukam cos na ten temat i nie moge znalesc

ha - 2 lipca 2010, 0:46:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bo Jaga gra od 3 rundy a nie od 1 i 2

(jankes) - 2 lipca 2010, 9:29:01 - *.bielskpodlaski.mm.pl
Ciekawe, jak Probierz rozwiąże sytuację w pomocy. Na środku ma spory tłok: Grzyba, Hermesa i Kašćelana z tyłu oraz Bruno i Burkhardta z przodu. Czy postawi na 4-4-2, czy tak jak najczęściej wiosną na 4-2-3-1, by zrobić miejsce dla trzech zawodników w środku? A może - po podglądanych w RPA mistrzostwach - zdecyduje się na skrzydłowych (Grosicki, Lato)? Tylko czy w polskiej lidze zawodnicy dadzą rady grać 90 minut w pełnym tempie...
Gorzej wygląda sytuacja w obronie. Tupalski czy Klepczarek to nawet na ekstraklasę nie są "wybitni" piłkarze. Pewnie znowu Alexis będzie łatał dziury na zmianę z łapiącym kartki El Mehdim.
I czekamy na przebudzenie Maycona...

olek - 2 lipca 2010, 10:02:04 - *.chello.pl
jaga nas skompromituje w le... Za PP powinna byc pierwsza runda le a nie 3.. bo latwiej zdobyc ten puchar...

Gop - 2 lipca 2010, 10:11:31 - *.adsl.inetia.pl
Kto bronił "wielkim firmom" wygrać puchar? "Wielkim firmom" które nigdy nas nie skompromitowały w pucharach.

bojar - 2 lipca 2010, 10:24:21 - *.bialystok.vectranet.pl
olek,spokój,tylko spokój.

mikeeee - 2 lipca 2010, 12:46:35 - *.231.214.182
Panowie a Grosicki odszedł tam gdzies do Rosji co miał propozycję czy nie??

brodo - 2 lipca 2010, 13:17:05 - *.credit-suisse.com
Tupal to chyba bardziej do rodziny przyjechał niż na testy do Jagi
@mikeeee:
Skoro grał w Jadze to chyba nie odszedł

BKS - 2 lipca 2010, 18:00:01 - *.pools.arcor-ip.net
Lenin hahahaha zalosne sa takie komentarze ... ale to z zazdrosci ... bo twoj klub to pewnie 5 ligowy albo Barcelona bo jestes kibicem sukcesu !! ci***oootaa

1995 jaga - 2 lipca 2010, 18:42:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja osobiście lubie mecze, gdzie w 2 połowie grają całkiem inni zawodnicy niż w 1. Jaga jednak w tym meczu się zbytnio nie postarała.

lechu - 3 lipca 2010, 7:50:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl
No, Jagiellonio - gotuj się do testu prawdy. Puchar UEFA czeka. Cała Polska będzie ciekawa tego występu, myślę że możecie sprawić sensację - i wyeliminować wyżej notowanego rywala.

KIBIC KORO - 3 lipca 2010, 10:40:34 - *.59.137.24