13 stycznia 2024, 11:00 - Kraków (Stadion Miejski im. Władysława Kawuli)
Wieczysta Kraków 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Szymon Rygiel 47 - Bruno Żołądź 31

Wieczysta Kraków: (I połowa) 13. Jakub Murawski - 25. Karol Krzywiecki, 4. Kacper Skrobański, 22. Michał Pazdan, 8. Jakub Bąk - 18. Manuel Torres, 3. Jacek Góralski, 7. Przemysław Bargiel, 17. Christoph Knasmüllner, 16. Karol Danielak - 96. Ante Aralica. (II połowa) Błażej Sapielak - 45. Denys Faworow, 21. Konrad Kasolik, 5. Szymon Rygiel, 6. Rafał Pietrzak - 19. Saša Živec (74, 66. Jakub Wołosik), 88. Simeon Sławczew, 13. Dawid Pakulski, 27. Maciej Jankowski, 28. Szymon Kot - 9. Michał Fidziukiewicz.

Sandecja Nowy Sącz: (I połowa) 42. Martin Polaček - 77. Patryk Bryła, 21. Piotr Kowalik, 5. Dawid Szufryn, 26. Michał Rutkowski, 18. Kacper Talar - 20. Mikołaj Kwietniewski, 28. Bruno Żołądź, 9. Denis Potoma, 10. Radosław Gołębiowski - 29. Marcinho. (II połowa) Paweł Sokół - 18. Kacper Talar, 8. Mateusz Bartków, 36. Rastislav Václavik, 24. Kamil Słaby, 31. Kamil Sobczak - 22. Igor Maślanka, 25. Mateusz Popiela, 19. Tomasz Kołbon, 6. Eryk Galara - 29. Marcinho (68, 77. Patryk Bryła).

żółte kartki: Aralica - Szufryn.

sędziował: Patryk Świerczek (Brzesko).

W 43. minucie Manuel Torres (Wieczysta) nie wykorzystał rzutu karnego (Martin Polaček obronił).

W meczu sparingowym rozegranym w Krakowie Sandecja Nowy Sącz zremisowała 1-1 (1-0) z trzecioligową Wieczystą Kraków.

źródło: własne

Dodano: 13 stycznia 2024, 12:43:11

Raffi - 13 stycznia 2024, 19:18:51 - *.204.109.16.mobile.internet.t-mobile.pl