[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 
 
Zgaszona nadzieja
Reprezentacja Polski przegrała 1-3 (1-1) z Austrią w rozegranym w Berlinie meczu 2. kolejki grupy D mistrzostw Europy. Bramki dla Austriaków zdobyli Gernot Trauner, Christoph Baumgartner i z rzutu karnego Marko Arnautović, a dla naszej drużyny trafił Krzysztof Piątek. Rywalizację w fazie grupowej Polacy zakończą 25 czerwca o godz. 18:00 w Dortmundzie meczem z Francją. Więcej...
II runda eLK: Riga - Śląsk
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Rywalem Śląska Wrocław w tej fazie rozgrywek będzie łotewski Riga FC. Śląsk pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe. Więcej...
II runda eLK: Legia - Caernarfon / Crusaders
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Legia Warszawa zmierzy się w niej z lepszym z pary Caernarfon Town FC (Walia) - Crusaders FC (Irlandia Północna). Legia pierwsze spotkanie rozegra u siebie. Więcej...
II runda eLE: Llapi / Wisła - Rapid
Dziś w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Europy. Jeśli Wisła Kraków w I rundzie wyeliminuje kosowski Llapi Podujevë, to w kolejnej fazie rozgrywek zmierzy się z austriackim SK Rapid Wiedeń. Potencjalny pierwszy mecz Wisła zagra u siebie. Więcej...
II runda eLM: Panevėžys / HJK - Jagiellonia
Podczas dzisiejszego losowania w Nyonie Jagiellonia Białystok poznała swojego pierwszego przeciwnika w eliminacjach Ligi Mistrzów. W II rundzie rywalem mistrzów Polski będzie lepszy z pary FK Panevėžys (Litwa) - HJK (Finlandia). Jagiellonia pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe. Więcej...
Terminarz II ligi na sezon 2024/2025
PZPN ustalił terminarz II ligi na sezon 2024/2025. Rozgrywki potrwają od 20 lipca do 8 czerwca. Więcej...
Więcej... I runda eLE: Llapi - Wisła
Więcej... Porażka na początek
 
Więcej... Legia Warszawa 0-1 Universitatea Craiova
Więcej... Pogoń Szczecin 1-1 SK Sigma Ołomuniec
poniedziałek, 24 czerwca
Więcej... Igor Drapiński zawodnikiem Piasta
Więcej... Pierwszy trening Rekordu
Więcej... Lukas Klemenz w GKS-ie Katowice
Więcej... Kadra Bruk-Betu Termaliki na zgrupowanie w Wodzisławiu Śląskim
Więcej... Fogo na dłużej sponsorem strategicznym Warty
Więcej... Kamil Zapolnik zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki
Więcej... Filip Kendzia na dłużej w Zniczu
Więcej... Łukasz Uchnast na dłużej w Zagłębiu Sosnowiec
Więcej... Start przygotowań Wieczystej
Więcej... Jakub Stępak opuścił zgrupowanie Wisły
Więcej... Łukasz Ocimek w sztabie szkoleniowym Polonii Bytom
Więcej... Michał Kuczałek na dłużej w Olimpii Elbląg
Więcej... Roko Kurtović zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec
Więcej... Piotr Jacek trenerem Warty
Więcej... Bartosz Brzęk w Wieczystej
Więcej... Arka skróciła wypożyczenie Huberta Turskiego
Więcej... Marcin Biernat zawodnikiem Podbeskidzia
Więcej... Jakub Okusami wykupiony przez Pogoń Siedlce
Więcej... Bojan Nastić zawodnikiem Wisły Płock
Więcej... eME kobiet: Szeroka kadra Polski na mecze z Austrią i Islandią
Więcej... Paweł Kucharczyk w GKS-ie Jastrzębie
Więcej... Dawid Frąckowiak dyrektorem sportowym Warty
Więcej... Marcin Animucki na dłużej prezesem Ekstraklasy
Więcej... ŁKS II rozpoczął przygotowania
Więcej... eLE: Terminy meczów Wisły w I rundzie
Więcej... Kamil Grosicki zakończy reprezentacyjną karierę
Więcej... Kadra GKS-u Katowice na obóz w Ustroniu
Więcej... Kadra Miedzi na obóz w Szamotułach
Więcej... Marcel Krajewski zawodnikiem Widzewa
Więcej... Kadra Ruchu na zgrupowanie w Busku Zdroju
Więcej... Soma Novothny na dłużej w Ruchu
Więcej... Kadra Śląska na zgrupowanie w Austrii
Więcej... Tomasz Lewandowski w Mazovii
Więcej... Kadra Piasta na zgrupowanie w Opalenicy
Więcej... Kostiantyn Czernij odchodzi z Olimpii Grudziądz
Więcej... Jakub Kuzdra na dłużej w Chrobrym
niedziela, 23 czerwca
Więcej... Konrad Nowak na dłużej w Odrze
Więcej... Kadra Rakowa na zgrupowanie w Arłamowie
Więcej... LN: Mecz Polska - Chorwacja w Warszawie
Więcej... Patryk Grabowski w rezerwach ŁKS-u
Więcej... Kadra Lecha na zgrupowanie we Wronkach
Więcej... Mavroudís Bougaḯdis na dłużej w Chrobrym
Więcej... Plan sparingów rezerw Zagłębia Lubin
Więcej... Sebastian Sikora podpisał profesjonalny kontrakt z Motorem
Więcej... ME: Marco Guida sędzią meczu Francja - Polska
Więcej... Krystian Tabara na dłużej w Zniczu
Więcej... Pogoń Siedlce przedłużyła umowy z zawodnikami
Więcej... Dwa gole Mateusza Bogusza
Więcej... Copa América: John Yeboah wystąpił w reprezentacji Ekwadoru
Więcej... MŚ U-17 kobiet: Polska poznała rywali
sobota, 22 czerwca
Więcej... Nowi zawodnicy trenują z Arką
Więcej... Jiří Piroch na dłużej w Odrze
Więcej... Kacper Wydra odchodzi ze Stali Stalowa Wola
Więcej... Szymon Kobusiński na stałe w Polonii Warszawa
Więcej... Oskar Koprowski zawodnikiem Znicza
Więcej... ME: Otar Kakabadze zagrał w reprezentacji Gruzji
Więcej... Oskar Koprowski odchodzi z ŁKS-u
Więcej... Łukasz Łęgowski na testach w FK Železiarne Podbrezová
 
Ustaw jako stronę startową  Dodaj do ulubionych  Napisz do nas Dodaj wyszukiwarkę 90minut.pl
25 czerwca 2024
  38. M.Ali Karim   30. O.Andrijewśkyj
  29. D.Bagrowski   37. E.Bakaj
  27. R.Bentancur   29. M.Bierzało
  30. J.Bizama   29. M.Bogus
  41. F.Brezničan   39. S.Brown
  32. Ł.Brożyna   53. R.Bubnowicz
  44. F.Čačić   32. K.Casteels
  39. P.Celeban   31. I.Ciupa
  41. Cristian   29. T.Czogała
  29. M.Daukszys   42. F.Demouge
  29. P.Dębicki   46. B.Dolański
  28. M.Dräger   37. P.Drozdowicz
  30. D.Drzewiecki   39. P.Duda
  27. P.Dzieciuch   35. L.Ekwueme
  31. A.El Kaabi   33. Esmaël Gonçalves
  28. K.Fabisiak   32. P.Filutowski
  35. M.Fridrich   41. D.Gastaldello
  77. J.Gawlik   45. T.Gendera
  29. D.Giziński   38. Gonçalo Abreu
  46. A.Gondzia   42. S.Groszek
  117. A.Grünberg   25. M.Hjulmand
  25. K.Izydorczyk   34. K.Jabłoński
  41. M.Janko   45. D.Jensen
  24. J.Jochymek   33. B.Jović
  39. P.Jóźwik   35. A.Jurczak
  33. K.Kamal   31. M.Kampa
  23. S.Keouf   30. P.Kędroń
  41. M.Kikut   89. H.Kitel
  22. E.Kołodziejczyk   39. P.Koman
  28. J.Konefał   39. Ł.Kowalski
  34. M.Kowol   99. C.Kozłowski
  53. M.Krajewski   36. M.Layún
  31. T.Lee   30. Lucas
  55. D.Łukasik II   34. M.Marciniak
  31. M.Maruniak   39. K.Matmour
  18. L.Mendicino   30. N.Misiak
  47. D.Misiura   42. A.Mładenow
  35. M.Modelski   36. Á.Montoro
  35. A.Najdzik   42. F.Navarro
  72. P.Olejnik   25. A.Ömür
  46. Ē.Pelcis   94. A.Piechurko
  45. G.Podstawek   21. Ł.Pokrywka
  42. A.Položani   51. A.Posiłek
  35. P.Pytlarz   33. M.Radin
  43. R.Rams   40. M.Rybarczyk
  35. P.Senderski   29. E.Shamir
  38. P.Shereni   48. J.Skrzypiec
  24. H.Sobol   39. T.Sokołowski III
  31. M.Sołowiej   27. B.Srarfi
  39. B.Steenslid   37. M.Stefanik
  22. P.Sysło   31. P.Szewc
  29. M.Szramowiat   35. D.Szuprytowski
  31. K.Szymański   27. S.Szymura
  36. M.Śliwa   33. S.Śpiewak
  24. T.Tomaszewski   36. Ł.Trochim
  30. M.Tuzinowski   37. D.Vouho
  34. M.Wanat   33. V.Wanyama
  17. B.Warszakowski   38. P.Wernbloom
  35. M.Wiktor   31. Ł.Wirżyński
  33. K.Wiszowaty   32. K.Wnuk
  32. F.Wojtalski   38. D.Wójcik
  36. R.Wójt   22. P.Wrzesiński
  20. J.Zawadzki   33. S.Zaza
  25. M.Żaczek
  104. Czarni Sucha Góra (Bytom)
  74. Dinamo Tirana
  51. Gryf Sicienko
  28. JUW-e Jaroszowice (Tychy)
  101. Rapid Bukareszt
  68. Strażak Chodenice
90minut.pl używa cookies - więcej informacji
 
archiwum | szukaj
 
Chcesz nam pomóc? Zobacz szczegóły Tylko w 90minut.pl aktualizowany na bieżąco po każdym meczu ranking UEFA!
 

Legia LIVE!Pomorze.90minut.plFutbol - MałopolskaZagłębie Sosnowiec

OKS Stomil Olsztyn on-lineOdlew PoznańNiebiescyStrefa Pszczyńskiego Sportu

Rocznik Piłkarski

 
Aktualnie w bazie 90minut.pl jest - 48689 zawodników / 26217 drużyn / 13323 rozgrywek
Napisz do nas