[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2017/2018 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 
 
Łukasz Skorupski piłkarzem Bologna FC 1909
Łukasz Skorupski został nowym zawodnikiem włoskiego Bologna FC 1909, do którego przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z AS Roma. 27-letni bramkarz podpisał kontrakt ważny do 30 czerwca 2023 roku. Więcej...
Liga Młodzieżowa 2018/2019
W środę poznaliśmy zwycięzcę Centralnej Ligi Juniorów. W najbliższym sezonie w Lidze Młodzieżowej UEFA Polskę reprezentować będzie Lech Poznań. W związku z tym, że mistrzem Polski seniorów została Legia Warszawa, w Lidze Młodzieżowej mogą pierwszy raz zagrać dwie polskie drużyny. Więcej...
Terminarz rundy jesiennej II ligi 2018/2019
PZPN ogłosił terminarz rundy jesiennej II ligi na sezon 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się 21 lipca, zaś ostatnia w tym roku, 21. kolejka odbędzie się w dniach 1-2 grudnia. Więcej...
Terminarz rundy jesiennej Nice I ligi 2018/2019
PZPN ogłosił terminarz Nice I ligi na rundę jesienną sezonu 2018/2019. Rozgrywki rozpoczną się 21 lipca, zaś ostatnia w tym roku, 21. kolejka odbędzie się w dniach 1-2 grudnia. Więcej...
Lech mistrzem Polski juniorów
Lech Poznań pokonał 2-0 (1-0) Cracovię w rewanżowym meczu finału Centralnej Ligi Juniorów i po raz trzeci w swojej historii został mistrzem Polski w tej kategorii. W pierwszym spotkaniu "Kolejorz" wygrał 2-0 (0-0). Więcej...
II runda eLE: Connah's Quay / Szachtior Soligorsk - Lech / Gandzasar
Dzisiaj w Nyonie odbyło się losowanie II rundy eliminacji Ligi Europy. Zwycięzca pary Lech Poznań - Gandzasar Kapan (Armenia) w tej fazie rozgrywek zmierzy się z lepszym z rywalizacji Connah's Quay Nomads FC (Walia) - Szachtior Soligorsk (Białoruś). "Kolejorz" ewentualne pierwsze spotkanie rozegra na wyjeździe. Więcej...
Więcej... II runda eLE: Jagiellonia - Rio Ave
Więcej... II runda eLE: Zaria Bălți / Górnik - Budućnost / Trenčín
 
Więcej... Legia Warszawa 3-2 Stal Mielec
Więcej... Lechia Gdańsk 1-2 APÓEL (Nikozja)
Więcej... Pogoń Szczecin 1-0 Chojniczanka Chojnice
Więcej... GKS Bełchatów 2-0 Piast Gliwice
Więcej... Bruk-Bet Termalica Nieciecza 5-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Więcej... Babia Góra Sucha Beskidzka 0-9 Wisła Kraków
Więcej... Odra Opole 1-0 Puszcza Niepołomice
Więcej... Korona Kielce 2-0 Raków Częstochowa
Więcej... Wisła Płock 3-1 Jagiellonia Białystok
Więcej... MFK Karviná 2-4 Cracovia
Więcej... Lech Poznań 2-0 Warta Poznań
Więcej... Resovia 2-1 KS Wiązownica
niedziela, 24 czerwca
Więcej... Szachtior Soligorsk zremisował w lidze
Więcej... Zaria zremisowała mecz ligowy
Więcej... MŚ: Japonia 2-2 Senegal
Więcej... MŚ: Składy na mecz Polska - Kolumbia
Więcej... Czerwona kartka Łukasza Jarosińskiego
Więcej... Plan sparingów Wigier
Więcej... Seweryn Kiełpin piłkarzem Stali Mielec
Więcej... Kadra GKS-u 1962 na obóz w Kamieniu
Więcej... Paweł Hass na dłużej w Resovii
Więcej... Korona wyjechała na zgrupowanie
Więcej... MŚ: FIFA ukarała PZPN za mecz z Senegalem
sobota, 23 czerwca
Więcej... Hubert Gostomski wypożyczony do Bruk-Betu Termaliki
Więcej... Michał Ogrodnik przedłużył kontrakt z Resovią
Więcej... Miłosz Kałahur na testach w Sandecji
Więcej... Adrian Basta przedłużył kontrakt z Sandecją
Więcej... ŁKS sprawdzi Jana Grzesika
Więcej... Dawid Kort zawodnikiem Wisły
Więcej... Wołodymyr Tanczyk na dłużej w Stomilu
Więcej... Łukasz Jegliński trenuje ze Stomilem
Więcej... Jacek Moskwa odchodzi ze Skry
Więcej... Plan przygotowań Garbarni
Więcej... Zmiany w sztabie szkoleniowym Sandecji
Więcej... Wojciech Caniboł odchodzi z GKS-u 1962
Więcej... Zmiany w sztabie szkoleniowym Podbeskidzia
Więcej... Marcin Wasielewski i Niklas Zulciak na testach w Warcie
piątek, 22 czerwca
Więcej... Radosław Adamski na dłużej w Resovii
Więcej... Daniel Niźnik na testach w Olimpii Elbląg
Więcej... Bramka Łukasza Cieślewicza
Więcej... Łukasz Skorupski piłkarzem Bologna FC 1909
Więcej... Damian Lepiarz w Rozwoju
Więcej... Vitālijs Maksimenko odchodzi z Bruk-Betu Termaliki
Więcej... Dawid Kort przejdzie testy medyczne w Wiśle
Więcej... Adam Topolski trenerem Błękitnych
Więcej... Krzysztof Pilarz i Grzegorz Piesio odchodzą z Arki
Więcej... Tomasz Foszmańczyk w Chojniczance
Więcej... Wisła sprawdzi Łukasza Kędziorę
Więcej... Rafał Wójcik trenerem Górnika Łęczna
Więcej... Filip Karbowy w Wigrach
 
Ustaw jako stronę startową  Dodaj do ulubionych  Napisz do nas Dodaj wyszukiwarkę 90minut.pl
24 czerwca 2018
  26. D.Alaba   27. P.Bach
  26. J.Baczyński   30. E.Berisha
  32. W.Borowiec   25. F.Boukołowski
  22. S.Brańka   21. S.Chruściel
  38. Cicinho   39. S.Cupiał
  35. G.Czchetiani   30. S.Czechowicz
  30. B.Danilović   25. A.Deja
  28. D.Delarge   35. B.Dębicki
  33. Diego Alves   37. K.Drej
  28. W.Dulgis   41. P.Fera
  22. P.Florek   24. K.Foks
  24. P.Gacioch   19. B.Gajda
  24. J.Gajewski   40. L.García
  45. M.Giergiel   23. K.Goc
  42. M.Gocejna   23. J.Górski
  36. S.Greene   32. P.Grocholski
  36. R.Grzelak   47. T.Helveg
  43. K.Jakubiak   31. M.Jakubowski
  31. Ł.Jaskulski   33. João Luiz
  25. S.Kacprzyk   40. P.Kafés
  24. S.Kapelusz   23. F.Kazimierczyk
  26. B.Kierończyk   32. S.Kierstan
  20. S.Klepacki   36. Ł.Kłos
  29. F.Koch   34. M.Kociński
  28. P.Komar   24. A.Komor
  24. T.Kowalczyk   32. D.Krakowiak
  27. M.Kuzio   41. W.Kwaśny
  28. K.Leerdam   29. M.Lelujka
  29. A.Lewandowski   31. F.Lipiec
  25. P.Lisowski   35. Ł.Łukaszewski
  29. R.Malota   31. L.Messi
  40. M.Mika   40. S.Nakamura
  40. M.Nilsson   26. M.Nowak
  36. M.Ostraszewski   27. P.Pacholski
  24. P.Papież   38. N.Pérez
  41. P.Pęczak   24. A.Podgórski
  30. D.Pürcher   34. A.Raggi
  30. M.Richards   40. J.Riquelme
  35. M.Rogalski   39. S.Roszak
  37. I.Rożkow   19. R.Ryl
  36. J.Sidorowicz   18. A.Siemieniuk
  28. P.Skibiszewski   28. R.Skonieczny
  37. S.Stańczyk   35. I.Stevanović
  24. P.Synoradzki   24. P.Szymiński
  24. F.Szymonik   29. P.Śniadach
  23. P.Świątek   26. I.Thelin
  36. G.Vallori   36. N.Wasielewski
  31. Wesley   21. J.Więcławek
  28. K.Zagajewski   20. N.Zanellato
  27. D.Zawadzki
  50. Diyarbakirspor Kulübü
  9. Gryf 2009 Tczew
  21. Sokół Granowo
90minut.pl używa cookies - więcej informacji
 
archiwum | szukaj
 
Chcesz nam pomóc? Zobacz szczegóły Tylko w 90minut.pl aktualizowany na bieżąco po każdym meczu ranking UEFA!
 

Legia LIVE!Pomorze.90minut.plFutbol - Małopolska

Zagłębie SosnowiecOKS Stomil Olsztyn on-linePogońSportNet

Odlew PoznańNiebiescy

Strefa Pszczyńskiego SportuOpolska Liga

 
Aktualnie w bazie 90minut.pl jest - 34935 zawodników / 21178 drużyn / 9795 rozgrywek
Napisz do nas