[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2004/2005, grupa: Gorzów Wielkopolski (zachód)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 26 54 17 3 6 59-29 11 1 1 38-10 6 2 5 21-19
2.  Nadodrze Polonia II Słubice 26 49 15 4 7 68-37 10 1 2 50-12 5 3 5 18-25
3.  Ilanka II Rzepin 26 47 14 5 7 47-27 9 4 0 28-7 5 1 7 19-20
4.  Zorza Kowalów 26 46 14 4 8 65-39 11 1 1 49-17 3 3 7 16-22
5.  Kosmos 78 Rudnica 26 39 12 3 11 42-48 10 0 3 26-13 2 3 8 16-35
6.  Leśnik Lemierzyce 26 37 11 4 11 52-49 6 2 5 26-23 5 2 6 26-26 2 3 1 0 1 4-4
7.  Bizon Bieganów 26 37 11 4 11 55-56 8 3 2 37-16 3 1 9 18-40 2 3 1 0 1 4-4
8.  Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 26 34 10 4 12 48-60 7 3 3 32-28 3 1 9 16-32
9.  KS Nowiny Wielkie 26 32 9 5 12 51-59 5 1 7 30-33 4 4 5 21-26
10.  Pogoń Krzeszyce 26 31 9 4 13 35-53 7 3 3 21-21 2 1 10 14-32
11.  Znicz Trzemeszno Lubuskie 26 30 8 6 12 50-56 6 3 4 31-21 2 3 8 19-35
12.  As Pieski 26 27 7 6 13 53-69 5 3 5 28-29 2 3 8 25-40 2 4 1 1 0 3-2
13.  GKS Bledzew 26 27 7 6 13 30-58 4 2 7 13-20 3 4 6 17-38 2 1 0 1 1 2-3
14.  Favor Bobowicko 26 24 6 6 14 40-55 4 5 4 19-17 2 1 10 21-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)    5-1 3-0 5-2 4-0 2-3 2-1 1-0 0-0 4-1 5-1 1-0 3-1 3-0 
 2 Nadodrze Polonia II Słubice2-1     4-1 0-1 4-1 0-1 6-2 4-1 5-0 1-0 3-0* 8-2 11-0 2-2 
 3 Ilanka II Rzepin0-0 2-0     2-0 1-0 4-1 2-1 3-1 4-1 5-0 2-2 0-0 1-1 2-0 
 4 Zorza Kowalów2-0 7-3 5-0     4-1 3-1 4-1 5-1 3-3 1-2 3-2 4-2 4-0 4-1 
 5 Kosmos 78 Rudnica3-0 2-0 3-1 1-0     3-2 1-2 2-0 2-4 1-0 3-1 2-0 0-3 3-0 
 6 Leśnik Lemierzyce0-1 1-2 0-1 2-1 3-3     2-1 1-2 5-2 1-0 4-3 1-3 2-2 4-2 
 7 Bizon Bieganów5-0 4-1 0-1 4-2 6-1 3-2     3-0 1-1 3-1 1-2 2-2 2-2 3-1 
 8 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin2-2 2-2 0-6 2-0 2-2 1-4 7-2     1-3 3-1 2-1 4-3 4-1 2-1 
 9 KS Nowiny Wielkie1-2 0-1 0-6 1-5 0-2 1-5 6-2 2-2     4-1 6-0 4-3 2-3 3-1 
 10 Pogoń Krzeszyce0-3 0-0 1-0 3-2 2-1 2-1 2-2 3-2 1-4     0-0 3-2 3-4 1-0 
 11 Znicz Trzemeszno Lubuskie0-1 0-1 0-0 2-2 3-2 2-2 4-1 0-3* 0-3* 5-2     7-3 3-0 5-1 
 12 As Pieski0-3 0-4 1-3 0-0 4-0 4-1 3-0* 4-2 3-0 1-5 3-3     0-0 5-8 
 13 GKS Bledzew1-7 1-1 2-0 0-1 0-1 0-0 0-1 0-1 1-0 3-1 2-0 2-3     1-4 
 14 Favor Bobowicko3-1 1-2 1-0 0-0 2-2 1-3 1-2 4-1 0-0 0-0 1-4 2-2 3-0     

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia

Favor Bobowicko 0-0 Zorza Kowalów
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 As Pieski
Ilanka II Rzepin 4-1 Leśnik Lemierzyce
Bizon Bieganów 2-2 GKS Bledzew
Kosmos 78 Rudnica 2-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Pogoń Krzeszyce 0-0 Nadodrze Polonia II Słubice
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-3 KS Nowiny Wielkie
(wo)
na boisku 4-1

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia

Zorza Kowalów 3-3 KS Nowiny Wielkie
Nadodrze Polonia II Słubice 3-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
(wo)
na boisku 0-2
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 3-1 Pogoń Krzeszyce
GKS Bledzew 0-1 Kosmos 78 Rudnica
Leśnik Lemierzyce 2-1 Bizon Bieganów
As Pieski 1-3 Ilanka II Rzepin
Favor Bobowicko 3-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia

Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-2 Zorza Kowalów
Ilanka II Rzepin 2-0 Favor Bobowicko
Bizon Bieganów 2-2 As Pieski
Kosmos 78 Rudnica 3-2 Leśnik Lemierzyce
Pogoń Krzeszyce 3-4 GKS Bledzew
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-3 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
(wo)
na boisku 8-2
KS Nowiny Wielkie 0-1 Nadodrze Polonia II Słubice

Kolejka 4 - 4-5 września

Zorza Kowalów 7-3 Nadodrze Polonia II Słubice
GKS Bledzew 2-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Leśnik Lemierzyce 1-0 Pogoń Krzeszyce
As Pieski 4-0 Kosmos 78 Rudnica
Favor Bobowicko 1-2 Bizon Bieganów
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Ilanka II Rzepin
KS Nowiny Wielkie 2-2 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin

Kolejka 5 - 11-12 września

Ilanka II Rzepin 2-0 Zorza Kowalów
Bizon Bieganów 5-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Kosmos 78 Rudnica 3-0 Favor Bobowicko
Pogoń Krzeszyce 3-2 As Pieski
Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Leśnik Lemierzyce
KS Nowiny Wielkie 2-3 GKS Bledzew
Nadodrze Polonia II Słubice 4-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin

Kolejka 6 - 18-19 września

Zorza Kowalów 5-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
GKS Bledzew 1-1 Nadodrze Polonia II Słubice
Leśnik Lemierzyce 5-2 KS Nowiny Wielkie
As Pieski 3-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Favor Bobowicko 0-0 Pogoń Krzeszyce
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4-0 Kosmos 78 Rudnica
Ilanka II Rzepin 2-1 Bizon Bieganów

Kolejka 7 - 25-26 września

Bizon Bieganów 4-2 Zorza Kowalów
Kosmos 78 Rudnica 3-1 Ilanka II Rzepin
Pogoń Krzeszyce 0-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-1 Favor Bobowicko
KS Nowiny Wielkie 4-3 As Pieski
Nadodrze Polonia II Słubice 0-1 Leśnik Lemierzyce
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 4-1 GKS Bledzew

Kolejka 8 - 2-3 października

Zorza Kowalów 4-0 GKS Bledzew
Leśnik Lemierzyce 1-2 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
As Pieski 0-4 Nadodrze Polonia II Słubice
Favor Bobowicko 0-0 KS Nowiny Wielkie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Ilanka II Rzepin 5-0 Pogoń Krzeszyce
Bizon Bieganów 6-1 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 9 - 9-10 października

Kosmos 78 Rudnica 1-0 Zorza Kowalów
Pogoń Krzeszyce 2-2 Bizon Bieganów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-0 Ilanka II Rzepin
KS Nowiny Wielkie 1-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Nadodrze Polonia II Słubice 2-2 Favor Bobowicko
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 4-3 As Pieski
GKS Bledzew 0-0 Leśnik Lemierzyce

Kolejka 10 - 16-17 października

Zorza Kowalów 3-1 Leśnik Lemierzyce
As Pieski 0-0 GKS Bledzew
Favor Bobowicko 4-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 5-1 Nadodrze Polonia II Słubice
Ilanka II Rzepin 4-1 KS Nowiny Wielkie
Bizon Bieganów 1-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Kosmos 78 Rudnica 1-0 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 11 - 23-24 października

Pogoń Krzeszyce 3-2 Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-2 Kosmos 78 Rudnica
KS Nowiny Wielkie 6-2 Bizon Bieganów
Nadodrze Polonia II Słubice 4-1 Ilanka II Rzepin
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-2 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
GKS Bledzew 1-4 Favor Bobowicko
Leśnik Lemierzyce 1-3 As Pieski

Kolejka 12 - 30-31 października

Zorza Kowalów 4-2 As Pieski
Favor Bobowicko 1-3 Leśnik Lemierzyce
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-1 GKS Bledzew
Ilanka II Rzepin 3-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Bizon Bieganów 4-1 Nadodrze Polonia II Słubice
Kosmos 78 Rudnica 2-4 KS Nowiny Wielkie
Pogoń Krzeszyce 0-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie

Kolejka 13 - 6-7 listopada

Znicz Trzemeszno Lubuskie 2-2 Zorza Kowalów
KS Nowiny Wielkie 4-1 Pogoń Krzeszyce
Nadodrze Polonia II Słubice 4-1 Kosmos 78 Rudnica
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 7-2 Bizon Bieganów
GKS Bledzew 2-0 Ilanka II Rzepin
Leśnik Lemierzyce 0-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
As Pieski 5-8 Favor Bobowicko

Kolejka 14 - 20 kwietnia

Zorza Kowalów 4-1 Favor Bobowicko
As Pieski 0-3 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Leśnik Lemierzyce 0-1 Ilanka II Rzepin
GKS Bledzew 0-1 Bizon Bieganów 3 maja
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-2 Kosmos 78 Rudnica
Nadodrze Polonia II Słubice 1-0 Pogoń Krzeszyce
KS Nowiny Wielkie 6-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

KS Nowiny Wielkie 1-5 Zorza Kowalów 27 kwietnia
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 Nadodrze Polonia II Słubice 27 kwietnia
Pogoń Krzeszyce 3-2 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 27 kwietnia
Kosmos 78 Rudnica 0-3 GKS Bledzew 27 kwietnia
Bizon Bieganów 3-2 Leśnik Lemierzyce 26 maja
Ilanka II Rzepin 0-0 As Pieski
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 3-0 Favor Bobowicko

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Zorza Kowalów 2-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Favor Bobowicko 1-0 Ilanka II Rzepin
As Pieski 3-0 Bizon Bieganów
(wo)
na boisku 2-2
Leśnik Lemierzyce 3-3 Kosmos 78 Rudnica
GKS Bledzew 3-1 Pogoń Krzeszyce
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Nadodrze Polonia II Słubice 5-0 KS Nowiny Wielkie

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-3 KS Nowiny Wielkie
Nadodrze Polonia II Słubice 0-1 Zorza Kowalów
Znicz Trzemeszno Lubuskie 3-0 GKS Bledzew
Pogoń Krzeszyce 2-1 Leśnik Lemierzyce
Kosmos 78 Rudnica 2-0 As Pieski
Bizon Bieganów 3-1 Favor Bobowicko
Ilanka II Rzepin 0-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Zorza Kowalów 5-0 Ilanka II Rzepin
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-1 Bizon Bieganów
Favor Bobowicko 2-2 Kosmos 78 Rudnica
As Pieski 1-5 Pogoń Krzeszyce
Leśnik Lemierzyce 4-3 Znicz Trzemeszno Lubuskie
GKS Bledzew 1-0 KS Nowiny Wielkie
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-2 Nadodrze Polonia II Słubice

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-0 Zorza Kowalów
Nadodrze Polonia II Słubice 11-0 GKS Bledzew
KS Nowiny Wielkie 1-5 Leśnik Lemierzyce
Znicz Trzemeszno Lubuskie 7-3 As Pieski
Pogoń Krzeszyce 1-0 Favor Bobowicko
Kosmos 78 Rudnica 3-0 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Bizon Bieganów 0-1 Ilanka II Rzepin

Kolejka 20 - 7-8 maja

Zorza Kowalów 4-1 Bizon Bieganów
Ilanka II Rzepin 1-0 Kosmos 78 Rudnica
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 4-1 Pogoń Krzeszyce
Favor Bobowicko 1-4 Znicz Trzemeszno Lubuskie
As Pieski 3-0 KS Nowiny Wielkie
Leśnik Lemierzyce 1-2 Nadodrze Polonia II Słubice
GKS Bledzew 0-1 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin

Kolejka 21 - 14-15 maja

GKS Bledzew 0-1 Zorza Kowalów
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 1-4 Leśnik Lemierzyce
Nadodrze Polonia II Słubice 8-2 As Pieski
KS Nowiny Wielkie 3-1 Favor Bobowicko
Znicz Trzemeszno Lubuskie 0-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Pogoń Krzeszyce 1-0 Ilanka II Rzepin
Kosmos 78 Rudnica 1-2 Bizon Bieganów

Kolejka 22 - 21-22 maja

Zorza Kowalów 4-1 Kosmos 78 Rudnica
Bizon Bieganów 3-1 Pogoń Krzeszyce
Ilanka II Rzepin 2-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 0-0 KS Nowiny Wielkie
Favor Bobowicko 1-2 Nadodrze Polonia II Słubice
As Pieski 4-2 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Leśnik Lemierzyce 2-2 GKS Bledzew

Kolejka 23 - 28-29 maja

Leśnik Lemierzyce 2-1 Zorza Kowalów
GKS Bledzew 2-3 As Pieski
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 2-1 Favor Bobowicko
Nadodrze Polonia II Słubice 2-1 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
KS Nowiny Wielkie 0-6 Ilanka II Rzepin
Znicz Trzemeszno Lubuskie 4-1 Bizon Bieganów
Pogoń Krzeszyce 2-1 Kosmos 78 Rudnica

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Zorza Kowalów 1-2 Pogoń Krzeszyce
Kosmos 78 Rudnica 3-1 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Bizon Bieganów 1-1 KS Nowiny Wielkie
Ilanka II Rzepin 2-0 Nadodrze Polonia II Słubice
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 1-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Favor Bobowicko 3-0 GKS Bledzew
As Pieski 4-1 Leśnik Lemierzyce

Kolejka 25 - 12 czerwca

As Pieski 0-0 Zorza Kowalów
Leśnik Lemierzyce 4-2 Favor Bobowicko
GKS Bledzew 1-7 Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski)
Stal II Huragan Drogomin Sulęcin 0-6 Ilanka II Rzepin
Nadodrze Polonia II Słubice 6-2 Bizon Bieganów
KS Nowiny Wielkie 0-2 Kosmos 78 Rudnica
Znicz Trzemeszno Lubuskie 5-2 Pogoń Krzeszyce

Kolejka 26 - 19 czerwca

Zorza Kowalów 3-2 Znicz Trzemeszno Lubuskie
Pogoń Krzeszyce 1-4 KS Nowiny Wielkie
Kosmos 78 Rudnica 2-0 Nadodrze Polonia II Słubice
Bizon Bieganów 3-0 Stal II Huragan Drogomin Sulęcin
Ilanka II Rzepin 1-1 GKS Bledzew
Kłos Małyszyn (Gorzów Wielkopolski) 2-3 Leśnik Lemierzyce
Favor Bobowicko 2-2 As Pieski

Baraże o udział w lidze okręgowej (Gorzów Wielkopolski)
Baraże uzupełniające o udział w lidze okręgowej (Gorzów Wielkopolski)

Liga okręgowa 2004/2005 (Gorzów Wielkopolski)

Klasa A 2004/2005 (Gorzów Wielkopolski (wschód))

Klasa B 2004/2005 (Drezdenko I)

Autor: Jarosław Janiak
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas