[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Podlaski ZPN

I runda - 7 sierpnia
(Losowanie - 20 lipca 2005)
Startują zespoły B-klasy oraz amatorskie.
Wszystkie spotkania o godzinie 15:00.

Smakovita Sokoły 1-2 Piorun Jaświły
Rękawek 48 - Wiktoruk 51, Chilmon 67
Krokus Dobrzyniówka 1-2 LUKS Janowszczyzna
Sparta Korycin 1-0 Sudovia Szudziałowo
Iskra Poryte Jabłoń 0-5 Znicz Suraż
Jegrznia Rajgród 4-2 Eurocentr Suchowola
pd.
KS Śniadowo 10-0 Biebrza Goniądz
Pionier Brańsk 3-5 ŁKS II Łomża
Perspektywa Łomża 3-0 LZS Kleosin
(wo)
Łojki Siemiatycze 0-3 GKS Orla
(wo)
Żubr Białowieża 2-7 Orzeł Kleszczele

II runda - 14 sierpnia
Pary rozlosowano 8 sierpnia.
Do rozgrywek włączają się ekipy z klasy A.
Wszystkie spotkania o godz. 15.00
Znicz Radziłów - wolny los.

Piorun Jaświły 2-1 Narew/Łyski II Choroszcz
LUKS Janowszczyzna 0-3 Gryf Gródek
rozegrany w Sokółce na stadionie Sokoła
Sparta Korycin 0-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka
Znicz Suraż 1-3 Orzeł Szołajdy
Jegrznia Rajgród 4-5 Rospuda Filipów
KS Śniadowo 2-0 Skra Wizna
ŁKS II Łomża 4-3 Forty Piątnica
Perspektywa Łomża 4-0 Orlęta Czyżew
GKS Orla 1-3 Tur II Bielsk Podlaski
Orzeł Kleszczele 1-2 Sparta 1951 Szepietowo
Orkan Poświętne 3-4 Korona Dobrzyniewo Duże

III runda - 7 września
Pary rozlosowano 23 sierpnia.
Do rozgrywek wchodzi część drużyn z klasy okręgowej.
Wszystkie spotkania o godzinie 15.00.
Dąb Dąbrowa Białostocka - wolny los.

Piorun Jaświły 1-5 Promień Mońki
Gryf Gródek 3-0 LZS Narewka
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-2 UG Krynki
Orzeł Szołajdy 1-3 KP Michałowo
Rospuda Filipów 3-1 Polonia Raczki
ŁKS II Łomża 3-2 KS Wasilków
KS Śniadowo 16-2 Znicz Radziłów
Tur II Bielsk Podlaski 1-2 Rudnia Zabłudów
Sparta 1951 Szepietowo 7-1 Magnat Juchnowiec Kościelny
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Hetman Tykocin
pd.
Perspektywa Łomża 3-0 Narew Choroszcz
(wo)
goście nie przyjechali na mecz

IV runda - 12 października
Do rozgrywek wchodzą pozostałe drużyny z klasy okręgowej.
Wszystkie spotkania o godz. 14.00.
Perspektywa Łomża - wolny los.

Promień Mońki 4-1 Dąb Dąbrowa Białostocka
Gryf Gródek 3-5 Iskra Narew
KP Michałowo 5-2 Puszcza Hajnówka
Rospuda Filipów 6-3 Gieret Giby
pd.
Rudnia Zabłudów 3-1 Kolejarz Czeremcha
Sparta 1951 Szepietowo 3-1 Włókniarz Białystok
KS Śniadowo 3-0 Korona Dobrzyniewo Duże
(wo)
ŁKS II Łomża 7-0 UG Krynki

V runda - 26 października
(Losowanie - 14 października 2005)
Do gry przystępują IV-ligowcy.
Jagiellonia II Białystok - wolny los.

Rospuda Filipów 2-3 Warmia Grajewo 26 października, 13:00
Zaborowski 46, M.Kondracki 67 - Golak 16, Koniecko 24, Surynowicz 55
KS Śniadowo 1-3 Olimpia Zambrów 26 października, 13:00
Szekielski 40 - Grądkowski 2, 8, 50
ŁKS II Łomża 3-2 Orzeł Kolno 26 października, 13:00
Perspektywa Łomża 0-5 Wissa Szczuczyn 26 października, 13:00
MKS Mielnik 0-3 Cresovia Siemiatycze 26 października, 13:00
Rudnia Zabłudów 0-3 Piast Białystok 26 października, 13:00
KP Michałowo 2-2 Hetman Białystok 2 listopada
pd. k. 1-3
Onacik 75, Bogdanowicz 90 - Ambrożewicz 20, Hawryluk 70
Iskra Narew 4-1 Tur Bielsk Podlaski 26 października, 13:00
Dżega 18, 60 (k), Lech 57, Horodeński 90 - A.Kiszko 47
Sparta 1951 Szepietowo 1-3 Pogoń Łapy 26 października, 13:00
Pomorzanka Sejny 0-2 Sparta Augustów 26 października, 13:00
Kanoza 26, Pietkiewicz 62
Promień Mońki 6-2 Krypnianka Krypno 26 października, 13:00
pd.
Wrutniak 10, Kiszło 85, Matela 95, Ziemkiewicz 102, Bagiński 112 (k), Z.Gajda 117 - Gryc 20, Głowacki 48
w regulaminowym czasie 2-2
Sokół Sokółka 2-1 Supraślanka Supraśl 26 października, 13:00
Biernacki 71, Bobowik 75 - Pużuk 86

1/8 finału - 12 kwietnia
Pary rozlosowano 15 listopada 2005
Do gry przystępują III-ligowcy

Wissa Szczuczyn 3-0 Wigry Suwałki 4 kwietnia, 16:00 (50)
Piwko 3, Włodkowski 6, Świderski 43
Sparta Augustów 2-1 Sokół Sokółka 12 kwietnia, 16:00
Fabrycki 22, Pietkiewicz 68 - Lech 44
Olimpia Zambrów 0-3 ŁKS Łomża 12 kwietnia, 12:00
Bałecki 7, Lesisz 50, Bacławski 70
Iskra Narew 1-3 Cresovia Siemiatycze 4 kwietnia (200)
M.Ostaszewski 28 (k) - Milewski 54, Majewski 63, Marks 72
Hetman Białystok 3-0 Piast Białystok 26 kwietnia, 16:30
Płoński 18, Wesołowski 25, Hawryluk 34 (k)
Pogoń Łapy 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie 12 marca, 13:00 (80)
Gołębiewski 26, 45, Demiańczuk 53 (s)
w Zambrowie
Promień Mońki 3-5 Jagiellonia II Białystok 12 kwietnia, 16:00
Bagiński 3, Michalewicz 47 (s), Kulikowski 50 - Sokół 21, 64, Grygoruk 51, 83, Onofryjuk 72
ŁKS II Łomża 1-4 Warmia Grajewo 12 kwietnia, 16:00
Śliwecki 88 - Surynowicz 25, 27, 35, Kozikowski 42

1/4 finału - 10 maja

Warmia Grajewo 1-0 ŁKS Łomża 10 maja, 17:00
Mirwa 75
Cresovia Siemiatycze 0-1 Ruch Wysokie Mazowieckie 10 maja, 17:00
Dylewski 12
Wissa Szczuczyn 0-1 Sparta Augustów 9 maja, 17:00
pd.
Kanoza 103
Jagiellonia II Białystok 1-0 Hetman Białystok 10 maja, 17:00
pd.
Głowicki 100

1/2 finału - 17 maja

Jagiellonia II Białystok 0-5 Ruch Wysokie Mazowieckie 17 maja, 17:00
Jakuszewski 5, Czyżyk 18, 25, Gołębiewski 35, Dylewski 85
Sparta Augustów 2-0 Warmia Grajewo 17 maja, 17:00 (100)
Harasim 21, Pieczywek 60

Finał - 23 maja

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 Sparta Augustów 23 maja, 17:00 (400)
Jakuszewski 28, Janusiński 71
w Wysokiem Mazowieckiem

Puchar Polski 2006/2007

Puchar Polski 2005/2006 (Dolnośląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Kujawsko-Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubelski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Lubuski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Łódzki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Małopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Mazowiecki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Opolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Podkarpacki ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Pomorski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Śląski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Świętokrzyski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Warmińsko-Mazurski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Wielkopolski ZPN)
Puchar Polski 2005/2006 (Zachodniopomorski ZPN)

Autor: Paweł Myszkowski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas