[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2005/2006, grupa: Wrocław VII
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rzemieślnik Oława 24 68 22 2 0 101-20 12 0 0 53-8 10 2 0 48-12
2.  KP 86 Borek Strzeliński 24 49 15 4 5 74-37 7 2 3 40-21 8 2 2 34-16
3.  Kolektyw Radwanice 24 47 15 2 7 69-29 8 0 4 38-12 7 2 3 31-17
4.  Bór Zaodrze Oława 24 46 14 4 6 84-43 8 2 2 50-19 6 2 4 34-24
5.  Błękitni Siedlce 24 38 11 5 8 57-43 6 4 2 33-16 5 1 6 24-27 2 4 1 1 0 5-4
6.  Orzeł Lizawice 24 38 11 5 8 55-39 7 1 4 36-19 4 4 4 19-20 2 1 0 1 1 4-5
7.  Odra Kotowice 24 31 9 4 11 52-57 4 2 6 26-24 5 2 5 26-33
8.  Metalowiec Jelcz-Laskowice 24 30 9 3 12 47-71 6 2 4 29-31 3 1 8 18-40
9.  Amator Oleśnica Mała 24 29 9 2 13 42-73 5 1 6 26-29 4 1 7 16-44
10.  Szaluna Zębice 24 23 7 2 15 36-50 4 0 8 18-26 3 2 7 18-24
11.  Replay Owczary 24 22 6 4 14 35-73 3 4 5 17-26 3 0 9 18-47
12.  Orzeł Święta Katarzyna 24 20 5 5 14 37-53 3 3 6 20-26 2 2 8 17-27
13.  LKS Kucharzowice 24 6 2 0 22 31-132 2 0 10 22-55 0 0 12 9-77
Korona Osiek wycofała się z rozgrywek przed sezonem.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Rzemieślnik Oława    3-1 2-0 4-1 4-0 4-1 6-1 3-1 9-1 2-0 5-0 3-2 8-0 
 2 KP 86 Borek Strzeliński2-4     1-1 3-3 2-0 0-2 4-2 3-0 5-2 3-0 5-3 0-3* 12-1 
 3 Kolektyw Radwanice1-3 0-1     1-2 3-0 2-1 7-0 6-1 7-0* 3-1 6-1 0-2 2-0 
 4 Bór Zaodrze Oława1-1 2-3 2-5     7-2 3-1 2-2 6-1 4-0 2-0 8-0 3-0 10-4 
 5 Błękitni Siedlce1-1 2-2 1-1 2-1     1-1 2-6 3-1 11-0 1-2 2-0 2-1 5-0 
 6 Orzeł Lizawice0-2 2-0 3-0 1-5 3-4     0-1 3-1 2-0 3-1 8-3 2-2 9-0 
 7 Odra Kotowice0-1 0-3 1-3 2-1 0-3* 1-1     2-3 5-0 1-5 4-3 1-1 9-0 
 8 Metalowiec Jelcz-Laskowice2-7 1-4 1-5 1-6 2-1 2-1 4-0     0-0 2-2 3-1 3-2 8-2 
 9 Amator Oleśnica Mała1-4 1-7 2-1 4-5 1-3 0-1 2-2 4-3     2-0 0-3* 5-0 4-0 
 10 Szaluna Zębice1-5 1-2 2-3 2-1 1-5 0-2 0-2 6-1 0-2     0-1 2-1 3-1 
 11 Replay Owczary0-3 1-1 1-2 1-5 2-2 3-3 1-3 2-2 0-4 1-0     3-1 2-0 
 12 Orzeł Święta Katarzyna2-6 1-4 0-3 0-0 1-0 1-1 2-5 0-1 1-2 3-3 4-0     5-1 
 13 LKS Kucharzowice1-11 2-6 1-7 3-4 1-4 3-4 3-2 2-3 0-5 1-4 2-3 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Pauza: Metalowiec Jelcz-Laskowice.
 
KP 86 Borek Strzeliński 0-3 Orzeł Święta Katarzyna
(wo)
Odra Kotowice 0-3 Błękitni Siedlce
(wo)
na boisku 2-2
Orzeł Lizawice 1-5 Bór Zaodrze Oława
Kolektyw Radwanice 7-0 Amator Oleśnica Mała
(wo)
Replay Owczary 1-0 Szaluna Zębice
Rzemieślnik Oława 8-0 LKS Kucharzowice

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Pauza: Odra Kotowice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 5-1 LKS Kucharzowice
Szaluna Zębice 1-5 Rzemieślnik Oława
Amator Oleśnica Mała 0-3 Replay Owczary
(wo)
Bór Zaodrze Oława 2-5 Kolektyw Radwanice
Błękitni Siedlce 1-1 Orzeł Lizawice
KP 86 Borek Strzeliński 3-0 Metalowiec Jelcz-Laskowice

Kolejka 3 - 4 września

Pauza: Orzeł Lizawice.
 
Metalowiec Jelcz-Laskowice 3-2 Orzeł Święta Katarzyna
Odra Kotowice 0-3 KP 86 Borek Strzeliński
Kolektyw Radwanice 3-0 Błękitni Siedlce
Replay Owczary 1-5 Bór Zaodrze Oława
Rzemieślnik Oława 9-1 Amator Oleśnica Mała
LKS Kucharzowice 1-4 Szaluna Zębice

Kolejka 4 - 11 września

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 3-3 Szaluna Zębice
Amator Oleśnica Mała 4-0 LKS Kucharzowice
Bór Zaodrze Oława 1-1 Rzemieślnik Oława
Błękitni Siedlce 2-0 Replay Owczary
KP 86 Borek Strzeliński 0-2 Orzeł Lizawice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 4-0 Odra Kotowice

Kolejka 5 - 18 września

Pauza: Replay Owczary.
 
Odra Kotowice 1-1 Orzeł Święta Katarzyna
Orzeł Lizawice 3-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Kolektyw Radwanice 0-1 KP 86 Borek Strzeliński
Rzemieślnik Oława 4-0 Błękitni Siedlce
LKS Kucharzowice 3-4 Bór Zaodrze Oława
Szaluna Zębice 0-2 Amator Oleśnica Mała

Kolejka 6 - 25 września

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
Orzeł Święta Katarzyna 1-2 Amator Oleśnica Mała
Bór Zaodrze Oława 2-0 Szaluna Zębice
Błękitni Siedlce 5-0 LKS Kucharzowice
KP 86 Borek Strzeliński 5-3 Replay Owczary
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-5 Kolektyw Radwanice
Odra Kotowice 1-1 Orzeł Lizawice

Kolejka 7 - 2 października

Pauza: LKS Kucharzowice.
 
Orzeł Lizawice 2-2 Orzeł Święta Katarzyna
Kolektyw Radwanice 7-0 Odra Kotowice
Replay Owczary 2-2 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Rzemieślnik Oława 3-1 KP 86 Borek Strzeliński
Szaluna Zębice 1-5 Błękitni Siedlce
Amator Oleśnica Mała 4-5 Bór Zaodrze Oława

Kolejka 8 - 9 października

Pauza: Szaluna Zębice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 0-0 Bór Zaodrze Oława
Błękitni Siedlce 11-0 Amator Oleśnica Mała
KP 86 Borek Strzeliński 12-1 LKS Kucharzowice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-7 Rzemieślnik Oława
Odra Kotowice 4-3 Replay Owczary
Orzeł Lizawice 3-0 Kolektyw Radwanice

Kolejka 9 - 16 października

Pauza: Amator Oleśnica Mała.
 
Kolektyw Radwanice 0-2 Orzeł Święta Katarzyna
Replay Owczary 3-3 Orzeł Lizawice
Rzemieślnik Oława 6-1 Odra Kotowice
LKS Kucharzowice 2-3 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Szaluna Zębice 1-2 KP 86 Borek Strzeliński
Bór Zaodrze Oława 7-2 Błękitni Siedlce

Kolejka 10 - 23 października

Pauza: Bór Zaodrze Oława.
 
Orzeł Święta Katarzyna 1-0 Błękitni Siedlce
KP 86 Borek Strzeliński 5-2 Amator Oleśnica Mała
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-2 Szaluna Zębice
Odra Kotowice 9-0 LKS Kucharzowice
Orzeł Lizawice 0-2 Rzemieślnik Oława
Kolektyw Radwanice 6-1 Replay Owczary

Kolejka 11 - 30 października

Pauza: Błękitni Siedlce.
 
Replay Owczary 3-1 Orzeł Święta Katarzyna
Rzemieślnik Oława 2-0 Kolektyw Radwanice
LKS Kucharzowice 3-4 Orzeł Lizawice
Szaluna Zębice 0-2 Odra Kotowice
Amator Oleśnica Mała 4-3 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Bór Zaodrze Oława 2-3 KP 86 Borek Strzeliński

Kolejka 12 - 6 listopada

Pauza: Orzeł Święta Katarzyna.
 
KP 86 Borek Strzeliński 2-0 Błękitni Siedlce
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-6 Bór Zaodrze Oława
Odra Kotowice 5-0 Amator Oleśnica Mała
Orzeł Lizawice 3-1 Szaluna Zębice
Kolektyw Radwanice 2-0 LKS Kucharzowice
Replay Owczary 0-3 Rzemieślnik Oława

Kolejka 13 - 13 listopada

Pauza: KP 86 Borek Strzeliński.
 
Rzemieślnik Oława 3-2 Orzeł Święta Katarzyna
LKS Kucharzowice 2-3 Replay Owczary
Szaluna Zębice 2-3 Kolektyw Radwanice
Amator Oleśnica Mała 0-1 Orzeł Lizawice
Bór Zaodrze Oława 2-2 Odra Kotowice
Błękitni Siedlce 3-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice

Kolejka 14 - 2 kwietnia

Pauza: Metalowiec Jelcz-Laskowice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 1-4 KP 86 Borek Strzeliński
Błękitni Siedlce 2-6 Odra Kotowice
Bór Zaodrze Oława 3-1 Orzeł Lizawice
Amator Oleśnica Mała 2-1 Kolektyw Radwanice
Szaluna Zębice 0-1 Replay Owczary
LKS Kucharzowice 1-11 Rzemieślnik Oława

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Pauza: Odra Kotowice.
 
LKS Kucharzowice 3-2 Orzeł Święta Katarzyna
Rzemieślnik Oława 2-0 Szaluna Zębice
Replay Owczary 0-4 Amator Oleśnica Mała
Kolektyw Radwanice 1-2 Bór Zaodrze Oława
Orzeł Lizawice 3-4 Błękitni Siedlce
Metalowiec Jelcz-Laskowice 1-4 KP 86 Borek Strzeliński

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Pauza: Orzeł Lizawice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 0-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
KP 86 Borek Strzeliński 4-2 Odra Kotowice
Błękitni Siedlce 1-1 Kolektyw Radwanice
Bór Zaodrze Oława 8-0 Replay Owczary
Amator Oleśnica Mała 1-4 Rzemieślnik Oława
Szaluna Zębice 3-1 LKS Kucharzowice

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Pauza: Kolektyw Radwanice.
 
Szaluna Zębice 2-1 Orzeł Święta Katarzyna
LKS Kucharzowice 0-5 Amator Oleśnica Mała
Rzemieślnik Oława 4-1 Bór Zaodrze Oława
Replay Owczary 2-2 Błękitni Siedlce
Orzeł Lizawice 2-0 KP 86 Borek Strzeliński
Odra Kotowice 2-3 Metalowiec Jelcz-Laskowice

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: Replay Owczary.
 
Orzeł Święta Katarzyna 2-5 Odra Kotowice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-1 Orzeł Lizawice
KP 86 Borek Strzeliński 1-1 Kolektyw Radwanice
Błękitni Siedlce 1-1 Rzemieślnik Oława
Bór Zaodrze Oława 10-4 LKS Kucharzowice
Amator Oleśnica Mała 2-0 Szaluna Zębice

Kolejka 19 - 7 maja

Pauza: Rzemieślnik Oława.
 
Amator Oleśnica Mała 5-0 Orzeł Święta Katarzyna
Szaluna Zębice 2-1 Bór Zaodrze Oława
LKS Kucharzowice 1-4 Błękitni Siedlce
Replay Owczary 1-1 KP 86 Borek Strzeliński
Kolektyw Radwanice 6-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Orzeł Lizawice 0-1 Odra Kotowice

Kolejka 20 - 14 maja

Pauza: LKS Kucharzowice.
 
Orzeł Święta Katarzyna 1-1 Orzeł Lizawice
Odra Kotowice 1-3 Kolektyw Radwanice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 3-1 Replay Owczary
KP 86 Borek Strzeliński 2-4 Rzemieślnik Oława
Błękitni Siedlce 1-2 Szaluna Zębice
Bór Zaodrze Oława 4-0 Amator Oleśnica Mała

Kolejka 21 - 21 maja

Pauza: Szaluna Zębice.
 
Bór Zaodrze Oława 3-0 Orzeł Święta Katarzyna
Amator Oleśnica Mała 1-3 Błękitni Siedlce
LKS Kucharzowice 2-6 KP 86 Borek Strzeliński
Rzemieślnik Oława 3-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Replay Owczary 1-3 Odra Kotowice
Kolektyw Radwanice 2-1 Orzeł Lizawice

Kolejka 22 - 28 maja

Pauza: Amator Oleśnica Mała.
 
Orzeł Święta Katarzyna 0-3 Kolektyw Radwanice
Orzeł Lizawice 8-3 Replay Owczary
Odra Kotowice 0-1 Rzemieślnik Oława
Metalowiec Jelcz-Laskowice 8-2 LKS Kucharzowice
KP 86 Borek Strzeliński 3-0 Szaluna Zębice
Błękitni Siedlce 2-1 Bór Zaodrze Oława

Kolejka 23 - 4 czerwca

Pauza: Bór Zaodrze Oława.
 
Błękitni Siedlce 2-1 Orzeł Święta Katarzyna
Amator Oleśnica Mała 1-7 KP 86 Borek Strzeliński
Szaluna Zębice 6-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
LKS Kucharzowice 3-2 Odra Kotowice
Rzemieślnik Oława 4-1 Orzeł Lizawice
Replay Owczary 1-2 Kolektyw Radwanice

Kolejka 24 - 11 czerwca

Pauza: Błękitni Siedlce.
 
Orzeł Święta Katarzyna 4-0 Replay Owczary
Kolektyw Radwanice 1-3 Rzemieślnik Oława
Orzeł Lizawice 9-0 LKS Kucharzowice
Odra Kotowice 1-5 Szaluna Zębice
Metalowiec Jelcz-Laskowice 0-0 Amator Oleśnica Mała
KP 86 Borek Strzeliński 3-3 Bór Zaodrze Oława

Kolejka 25 - 15 czerwca

Pauza: Orzeł Święta Katarzyna.
 
Błękitni Siedlce 2-2 KP 86 Borek Strzeliński
Bór Zaodrze Oława 6-1 Metalowiec Jelcz-Laskowice
Amator Oleśnica Mała 2-2 Odra Kotowice
Szaluna Zębice 0-2 Orzeł Lizawice
LKS Kucharzowice 1-7 Kolektyw Radwanice
Rzemieślnik Oława 5-0 Replay Owczary

REKLAMA

Kolejka 26 - 18 czerwca

Pauza: KP 86 Borek Strzeliński.
 
Orzeł Święta Katarzyna 2-6 Rzemieślnik Oława
Replay Owczary 2-0 LKS Kucharzowice
Kolektyw Radwanice 3-1 Szaluna Zębice
Orzeł Lizawice 2-0 Amator Oleśnica Mała
Odra Kotowice 2-1 Bór Zaodrze Oława
Metalowiec Jelcz-Laskowice 2-1 Błękitni Siedlce

Baraże o udział w klasie A (Wrocław)

Klasa A 2005/2006 (Wrocław I)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa A 2005/2006 (Wrocław III)

Klasa B 2005/2006 (Wrocław I)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław II)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław III)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IV)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław IX)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław V)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław VIII)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław X)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XI)
Klasa B 2005/2006 (Wrocław XII)

Autor: Ernest Siudy
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas