[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2007/2008, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rekord Bielsko-Biała 30 65 19 8 3 78-33 10 4 1 50-17 9 4 2 28-16
2.  Zapora Porąbka 30 59 18 5 7 80-35 8 4 3 33-14 10 1 4 47-21 2 3 1 0 1 2-1
3.  Czarni-Góral Żywiec 30 59 18 5 7 62-23 11 2 2 42-9 7 3 5 20-14 2 3 1 0 1 1-2
4.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 58 17 7 6 65-29 8 3 4 31-17 9 4 2 34-12
5.  Pasjonat Dankowice 30 51 14 9 7 52-32 11 2 2 37-12 3 7 5 15-20
6.  Drzewiarz Jasienica 30 46 14 4 12 48-42 7 3 5 25-18 7 1 7 23-24
7.  Mieszko Piast Cieszyn 30 45 13 6 11 40-40 7 2 6 22-17 6 4 5 18-23
8.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 43 11 10 9 63-45 6 5 4 36-23 5 5 5 27-22
9.  Morcinek Kaczyce 30 40 11 7 12 41-40 6 3 6 19-19 5 4 6 22-21
10.  Cukrownik Chybie 30 37 10 7 13 54-57 7 3 5 38-22 3 4 8 16-35 4 6 2 0 2 9-7
11.  Sokół Zabrzeg 30 37 11 4 15 53-62 6 2 7 30-31 5 2 8 23-31 4 6 2 0 2 10-9
12.  Spójnia Landek 30 37 10 7 13 54-54 6 4 5 35-19 4 3 8 19-35 4 6 2 0 2 9-12
13.  Kuźnia Ustroń 30 35 10 5 15 45-74 6 3 6 24-26 4 2 9 21-48
14.  LKS Radziechowy 30 27 8 3 19 38-74 5 2 8 23-34 3 1 11 15-40
15.  LKS Bestwina 30 25 6 7 17 24-59 4 4 7 11-22 2 3 10 13-37
16.  Podhalanka Milówka 30 8 2 2 26 19-117 2 2 11 12-48 0 0 15 7-69

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Rekord Bielsko-Biała    2-3 1-1 1-1 3-3 3-0 6-0 1-1 1-0 4-1 1-0 5-0 5-2 6-3 7-1 4-1 
 2 Zapora Porąbka0-0     2-0 1-1 4-0 0-2 3-1 1-3 0-1 2-1 3-3 0-0 9-0 1-0 4-2 3-0 
 3 Czarni-Góral Żywiec2-2 1-0     1-0 0-1 2-0 1-1 3-2 2-1 5-0 0-1 6-1 6-0 2-0 5-0 6-0 
 4 MRKS Czechowice-Dziedzice2-1 3-2 0-1     0-0 0-1 3-1 2-1 2-2 1-2 3-1 0-2 8-1 0-0 3-0 4-2 
 5 Pasjonat Dankowice3-0 4-1 2-1 1-1     2-1 1-2 2-2 2-1 2-0 1-0 2-0 1-2 2-0 4-0 8-1 
 6 Drzewiarz Jasienica1-3 0-2 1-0 0-4 2-2     2-0 2-0 0-1 2-2 5-0 0-2 2-1 3-0 1-1 4-0 
 7 Mieszko Piast Cieszyn0-1 2-1 1-1 0-4 2-0 2-3     1-2 1-2 3-0 2-1 2-1 0-0 0-1 1-0 5-0 
 8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała0-0 2-8 2-3 0-0 1-1 1-2 2-3     2-2 3-0 4-1 0-0 8-1 5-1 3-1 3-0 
 9 Morcinek Kaczyce0-1 0-5 0-1 2-1 2-1 1-0 1-2 2-0     1-1 2-2 1-2 1-2 2-1 0-0 4-0 
 10 Cukrownik Chybie2-3 1-1 1-2 0-2 3-1 2-0 2-2 1-4 2-2     0-2 6-2 3-0 3-1 5-0 7-0 
 11 Sokół Zabrzeg1-3 1-4 0-3* 0-2 1-1 3-3 0-1 3-2 3-2 2-3     5-0 1-0 7-2 0-3* 3-2 
 12 Spójnia Landek1-1 2-4 0-2 0-1 0-0 3-4 0-0 1-2 2-2 1-0 6-1     2-1 5-0 2-1 10-0 
 13 Kuźnia Ustroń2-6 1-3 2-1 2-4 1-0 1-0 0-2 3-3 0-1 5-1 0-2 1-1     3-1 0-0 3-1 
 14 LKS Radziechowy1-3 1-5 1-0 3-5 0-2 1-3 0-2 0-0 2-1 2-2 4-0 3-2 1-5     1-4 3-0 
 15 LKS Bestwina0-1 0-3 1-1 0-1 1-1 1-0 1-0 0-0 0-4 0-1 0-5 3-1 1-1 1-3     2-0 
 16 Podhalanka Milówka1-3 1-5 0-3* 1-7 0-2 2-4 1-1 0-5 2-0 2-2 0-4 1-5 0-5 0-2 1-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

Kuźnia Ustroń 1-0 Pasjonat Dankowice 11 sierpnia, 17:00 (300)
Spójnia Landek 1-1 Rekord Bielsko-Biała 12 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Cukrownik Chybie 12 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-3 Zapora Porąbka 12 sierpnia, 11:00 (300)
Sokół Zabrzeg 3-2 Morcinek Kaczyce 11 sierpnia, 17:00
Podhalanka Milówka 2-4 Drzewiarz Jasienica 12 sierpnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 LKS Radziechowy 12 sierpnia, 15:00 (350)

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pasjonat Dankowice 2-1 Drzewiarz Jasienica 15 sierpnia, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 6-0 Podhalanka Milówka 15 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 2-1 LKS Radziechowy 15 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 3-3 Sokół Zabrzeg 15 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 5-0 LKS Bestwina 15 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 6-0 Mieszko Piast Cieszyn 15 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Spójnia Landek 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

Spójnia Landek 0-0 Pasjonat Dankowice 21 sierpnia, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-0 Kuźnia Ustroń 18 sierpnia, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Rekord Bielsko-Biała 19 sierpnia, 17:00 (50)
LKS Bestwina 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 19 sierpnia, 11:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Cukrownik Chybie 18 sierpnia, 17:00
LKS Radziechowy 1-5 Zapora Porąbka 18 sierpnia, 15:00
w Porąbce; LKS gospodarzem
Podhalanka Milówka 2-0 Morcinek Kaczyce 18 sierpnia, 11:00
Drzewiarz Jasienica 1-0 Czarni-Góral Żywiec 18 sierpnia, 17:00 (500)

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pasjonat Dankowice 2-1 Czarni-Góral Żywiec 26 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-0 Drzewiarz Jasienica 25 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 3-0 Podhalanka Milówka 25 sierpnia, 17:00
Cukrownik Chybie 3-1 LKS Radziechowy 25 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Sokół Zabrzeg 25 sierpnia, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 7-1 LKS Bestwina 26 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 3-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 0-0 Mieszko Piast Cieszyn 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 1-2 września

Mieszko Piast Cieszyn 2-0 Pasjonat Dankowice 1 września, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 Spójnia Landek 2 września, 16:00
LKS Bestwina 1-1 Kuźnia Ustroń 2 września, 11:00
Sokół Zabrzeg 1-3 Rekord Bielsko-Biała 1 września, 16:00
LKS Radziechowy 3-5 MRKS Czechowice-Dziedzice 2 września, 15:00
Podhalanka Milówka 2-2 Cukrownik Chybie 2 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 0-2 Zapora Porąbka 1 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Morcinek Kaczyce 1 września, 16:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Pasjonat Dankowice 2-1 Morcinek Kaczyce 12 września, 16:30
Zapora Porąbka 2-0 Czarni-Góral Żywiec 8 września, 16:00
Cukrownik Chybie 2-0 Drzewiarz Jasienica 8 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 4-2 Podhalanka Milówka 8 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 6-3 LKS Radziechowy 9 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-2 Sokół Zabrzeg 19 września
Spójnia Landek 2-1 LKS Bestwina 9 września, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 września, 16:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-1 Pasjonat Dankowice 16 września, 16:00
LKS Bestwina 1-0 Mieszko Piast Cieszyn 16 września, 11:00
Sokół Zabrzeg 5-0 Spójnia Landek 15 września, 16:00
LKS Radziechowy 1-5 Kuźnia Ustroń 16 września, 15:00
Podhalanka Milówka 1-3 Rekord Bielsko-Biała 16 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 0-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 5-0 Cukrownik Chybie 15 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-5 Zapora Porąbka 15 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Pasjonat Dankowice 4-1 Zapora Porąbka 23 września, 16:00
Cukrownik Chybie 2-2 Morcinek Kaczyce 22 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Czarni-Góral Żywiec 22 września, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Drzewiarz Jasienica 19 września
Kuźnia Ustroń 3-1 Podhalanka Milówka 22 września, 16:00
Spójnia Landek 5-0 LKS Radziechowy 23 września, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-1 Sokół Zabrzeg 23 września, 13:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 LKS Bestwina 23 września, 16:00

Kolejka 9 - 29-30 września

LKS Bestwina 1-1 Pasjonat Dankowice 30 września, 11:00
Sokół Zabrzeg 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 września, 16:00
LKS Radziechowy 0-2 Mieszko Piast Cieszyn 30 września, 15:00
Podhalanka Milówka 1-5 Spójnia Landek 30 września, 16:00
Drzewiarz Jasienica 2-1 Kuźnia Ustroń 29 września, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-2 Rekord Bielsko-Biała 29 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 29 września, 16:00
Zapora Porąbka 2-1 Cukrownik Chybie 29 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Pasjonat Dankowice 2-0 Cukrownik Chybie 7 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-2 Zapora Porąbka 6 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Morcinek Kaczyce 7 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Czarni-Góral Żywiec 6 października, 15:00
Spójnia Landek 3-4 Drzewiarz Jasienica 7 października, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 5-0 Podhalanka Milówka 6 października, 15:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5-1 LKS Radziechowy 7 października, 15:00
LKS Bestwina 0-5 Sokół Zabrzeg 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Sokół Zabrzeg 1-1 Pasjonat Dankowice 13 października, 15:00
LKS Radziechowy 1-4 LKS Bestwina 14 października, 15:00
Podhalanka Milówka 0-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Mieszko Piast Cieszyn 13 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 6-1 Spójnia Landek 13 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Kuźnia Ustroń 13 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-0 Rekord Bielsko-Biała 14 października, 15:00
Cukrownik Chybie 0-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Pasjonat Dankowice 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 21 października, 15:00
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Cukrownik Chybie 20 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 1-3 Zapora Porąbka 20 października, 15:00
Spójnia Landek 2-2 Morcinek Kaczyce 21 października, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-1 Czarni-Góral Żywiec 9 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (21 października) przełożony
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Drzewiarz Jasienica 21 października, 15:00
LKS Bestwina 2-0 Podhalanka Milówka 21 października, 11:00
Sokół Zabrzeg 7-2 LKS Radziechowy 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

LKS Radziechowy 0-2 Pasjonat Dankowice 28 października, 14:00
Podhalanka Milówka 0-4 Sokół Zabrzeg 27 października, 15:00
Drzewiarz Jasienica 1-1 LKS Bestwina 27 października, 15:00
Czarni-Góral Żywiec 3-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Mieszko Piast Cieszyn 27 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-0 Spójnia Landek 27 października, 15:00
Cukrownik Chybie 3-0 Kuźnia Ustroń 27 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 Rekord Bielsko-Biała 27 października, 15:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pasjonat Dankowice 3-0 Rekord Bielsko-Biała 4 listopada, 13:30
Kuźnia Ustroń 2-4 MRKS Czechowice-Dziedzice 3 listopada, 13:30
Spójnia Landek 1-0 Cukrownik Chybie 4 listopada, 13:30
Mieszko Piast Cieszyn 2-1 Zapora Porąbka 3 listopada, 13:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 Morcinek Kaczyce 4 listopada, 13:30
LKS Bestwina 1-1 Czarni-Góral Żywiec 4 listopada, 11:00
Sokół Zabrzeg 3-3 Drzewiarz Jasienica 3 listopada, 13:30
LKS Radziechowy 3-0 Podhalanka Milówka 4 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Podhalanka Milówka 0-2 Pasjonat Dankowice 10 listopada, 13:30
Drzewiarz Jasienica 3-0 LKS Radziechowy 10 listopada, 13:30
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Sokół Zabrzeg 10 listopada, 13:30
Morcinek Kaczyce 0-0 LKS Bestwina 10 listopada, 13:30
Zapora Porąbka 1-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 10 listopada, 13:30
Cukrownik Chybie 2-2 Mieszko Piast Cieszyn 10 listopada, 13:30
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-2 Spójnia Landek 10 listopada, 13:30
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Kuźnia Ustroń 10 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 22-24 marca

LKS Radziechowy 1-0 Czarni-Góral Żywiec 24 marca, 15:00
Pasjonat Dankowice 1-2 Kuźnia Ustroń 24 marca, 15:30
Rekord Bielsko-Biała 5-0 Spójnia Landek 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) mecz został odwołany z powodu zasypanego śniegiem boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-1 Mieszko Piast Cieszyn 22 marca, 14:00
Cukrownik Chybie 1-4 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 22 marca, 14:00
Zapora Porąbka 4-2 LKS Bestwina 22 marca, 12:00
Morcinek Kaczyce 2-2 Sokół Zabrzeg 22 marca, 11:00
Drzewiarz Jasienica 4-0 Podhalanka Milówka 22 marca, 14:00

Kolejka 17 - 29-30 marca

Drzewiarz Jasienica 2-2 Pasjonat Dankowice 29 marca, 11:00
Podhalanka Milówka 0-3 Czarni-Góral Żywiec 29 marca, 15:00
(wo)
Podhalanka Milówka zrezygnowała z organizacji meczu
LKS Radziechowy 2-1 Morcinek Kaczyce 30 marca, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-4 Zapora Porąbka 29 marca, 15:00
LKS Bestwina 0-1 Cukrownik Chybie 30 marca, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 30 marca, 15:00
Mieszko Piast Cieszyn 0-1 Rekord Bielsko-Biała 29 marca, 15:00
Spójnia Landek 2-1 Kuźnia Ustroń 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 5-6 kwietnia

Pasjonat Dankowice 2-0 Spójnia Landek 6 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-2 Mieszko Piast Cieszyn 5 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5 kwietnia, 11:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-0 LKS Bestwina 5 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 0-2 Sokół Zabrzeg 5 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 1-0 LKS Radziechowy 6 kwietnia, 15:00
w Radziechowach; Zapora gospodarzem
Morcinek Kaczyce 4-0 Podhalanka Milówka 5 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 2-0 Drzewiarz Jasienica 5 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 12-13 kwietnia

Czarni-Góral Żywiec 0-1 Pasjonat Dankowice 12 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 0-1 Morcinek Kaczyce 12 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka 1-5 Zapora Porąbka 13 kwietnia, 16:00
LKS Radziechowy 2-2 Cukrownik Chybie 13 kwietnia, 15:00
Sokół Zabrzeg 0-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 kwietnia, 17:30
LKS Bestwina 0-1 Rekord Bielsko-Biała 13 kwietnia, 16:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8-1 Kuźnia Ustroń 13 kwietnia, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-1 Spójnia Landek 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Pasjonat Dankowice 1-2 Mieszko Piast Cieszyn 20 kwietnia, 16:00
Spójnia Landek 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 kwietnia, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-0 LKS Bestwina 19 kwietnia, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Sokół Zabrzeg 20 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 LKS Radziechowy 19 kwietnia, 16:00
Cukrownik Chybie 7-0 Podhalanka Milówka 19 kwietnia, 16:00
Zapora Porąbka 0-2 Drzewiarz Jasienica 19 kwietnia, 16:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Czarni-Góral Żywiec 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 26-27 kwietnia

Morcinek Kaczyce 2-1 Pasjonat Dankowice 26 kwietnia, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 1-0 Zapora Porąbka 26 kwietnia, 16:00
Drzewiarz Jasienica 2-2 Cukrownik Chybie 26 kwietnia, 16:00
Podhalanka Milówka 1-7 MRKS Czechowice-Dziedzice 27 kwietnia, 16:00
LKS Radziechowy 1-3 Rekord Bielsko-Biała 27 kwietnia, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-0 Kuźnia Ustroń 26 kwietnia, 16:00
LKS Bestwina 3-1 Spójnia Landek 27 kwietnia, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Mieszko Piast Cieszyn 27 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Pasjonat Dankowice 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1 maja, 16:00
Mieszko Piast Cieszyn 1-0 LKS Bestwina 1 maja, 16:00
Spójnia Landek 6-1 Sokół Zabrzeg 1 maja, 16:00
Kuźnia Ustroń 3-1 LKS Radziechowy 1 maja, 16:00
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Podhalanka Milówka 1 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Drzewiarz Jasienica 1 maja, 16:00
Cukrownik Chybie 1-2 Czarni-Góral Żywiec 1 maja, 14:30
Zapora Porąbka 0-1 Morcinek Kaczyce 1 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4 maja

Zapora Porąbka 4-0 Pasjonat Dankowice 4 maja, 16:00
Morcinek Kaczyce 1-1 Cukrownik Chybie 4 maja, 16:00
Czarni-Góral Żywiec 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 4 maja, 16:00
Drzewiarz Jasienica 1-3 Rekord Bielsko-Biała 4 maja, 16:00
Podhalanka Milówka 0-5 Kuźnia Ustroń 4 maja, 16:00
LKS Radziechowy 3-2 Spójnia Landek 4 maja, 15:00
Sokół Zabrzeg 0-1 Mieszko Piast Cieszyn 4 maja, 16:00
LKS Bestwina 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 maja, 11:00

Kolejka 24 - 10-11 maja

Pasjonat Dankowice 4-0 LKS Bestwina 11 maja, 16:30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-1 Sokół Zabrzeg 10 maja, 17:30
Mieszko Piast Cieszyn 0-1 LKS Radziechowy 11 maja, 17:00
Spójnia Landek 10-0 Podhalanka Milówka 11 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 1-0 Drzewiarz Jasienica 10 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Czarni-Góral Żywiec 11 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Morcinek Kaczyce 10 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-1 Zapora Porąbka 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17-18 maja

Cukrownik Chybie 3-1 Pasjonat Dankowice 17 maja, 17:00
Zapora Porąbka 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 17 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 0-1 Rekord Bielsko-Biała 17 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 6-0 Kuźnia Ustroń 17 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 0-2 Spójnia Landek 17 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 17 maja, 17:00
LKS Radziechowy 0-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 maja, 15:00
Sokół Zabrzeg 0-3 LKS Bestwina 17 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1; występ nieuprawnionego zawodnika

Kolejka 26 - 21 maja

Pasjonat Dankowice 1-0 Sokół Zabrzeg 21 maja, 17:00
LKS Bestwina 1-3 LKS Radziechowy 21 maja, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Podhalanka Milówka 21 maja, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 2-3 Drzewiarz Jasienica 21 maja, 17:00
Spójnia Landek 0-2 Czarni-Góral Żywiec 21 maja, 17:00
Kuźnia Ustroń 0-1 Morcinek Kaczyce 21 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Zapora Porąbka 21 maja, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-2 Cukrownik Chybie 21 maja, 17:00

Kolejka 27 - 24-25 maja

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-0 Pasjonat Dankowice 24 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 2-3 Rekord Bielsko-Biała 4 czerwca, 17:30
Zapora Porąbka 9-0 Kuźnia Ustroń 24 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-2 Spójnia Landek 24 maja, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Mieszko Piast Cieszyn 24 maja, 17:00
Drzewiarz Jasienica 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 24 maja, 17:00
Podhalanka Milówka 1-0 LKS Bestwina 24 maja, 17:00
LKS Radziechowy 4-0 Sokół Zabrzeg 25 maja, 15:00

Kolejka 28 - 31 maja-1 czerwca

Pasjonat Dankowice 2-0 LKS Radziechowy 1 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 3-2 Podhalanka Milówka 31 maja, 17:00
LKS Bestwina 1-0 Drzewiarz Jasienica 1 czerwca, 11:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-3 Czarni-Góral Żywiec 31 maja, 17:00
w Żywcu
Mieszko Piast Cieszyn 1-2 Morcinek Kaczyce 31 maja, 17:00
Spójnia Landek 2-4 Zapora Porąbka 1 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 5-1 Cukrownik Chybie 31 maja, 17:00
Rekord Bielsko-Biała 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 1 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Rekord Bielsko-Biała 3-3 Pasjonat Dankowice 7 czerwca, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 8-1 Kuźnia Ustroń 7 czerwca, 17:00
Cukrownik Chybie 6-2 Spójnia Landek 7 czerwca, 17:00
Zapora Porąbka 3-1 Mieszko Piast Cieszyn 7 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 czerwca, 17:00
Czarni-Góral Żywiec 5-0 LKS Bestwina 7 czerwca, 17:00
Drzewiarz Jasienica 5-0 Sokół Zabrzeg 7 czerwca, 17:00
Podhalanka Milówka 0-2 LKS Radziechowy 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 14-15 czerwca

Pasjonat Dankowice 8-1 Podhalanka Milówka 15 czerwca, 17:00
LKS Radziechowy 1-3 Drzewiarz Jasienica 14 czerwca, 17:00
Sokół Zabrzeg 0-3 Czarni-Góral Żywiec 14 czerwca, 17:00
(wo)
w Żywcu; Sokół gospodarzem, ale nie stawił się na mecz
LKS Bestwina 0-4 Morcinek Kaczyce 14 czerwca, 17:00
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-8 Zapora Porąbka 14 czerwca, 17:00
Mieszko Piast Cieszyn 3-0 Cukrownik Chybie 14 czerwca, 17:00
Spójnia Landek 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 14 czerwca, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-6 Rekord Bielsko-Biała 14 czerwca, 17:00

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)
Baraże o udział w lidze okręgowej (Bielsko-Biała)

IV liga 2007/2008 (śląska II)

Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice II)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice III)
Liga okręgowa 2007/2008 (Katowice IV)

Klasa A 2007/2008 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2007/2008 (Skoczów)
Klasa A 2007/2008 (Żywiec)

Autor: Marek Stroński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas