[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2008/2009, grupa: Zielona Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dąb Przybyszów 30 78 25 3 2 146-17 14 1 0 83-5 11 2 2 63-12
2.  Orzeł Szlichtyngowa 30 73 23 4 3 90-28 12 2 1 51-13 11 2 2 39-15
3.  TS Przylep (Zielona Góra) 30 58 17 7 6 76-33 9 3 3 43-19 8 4 3 33-14
4.  Piast Parkovia II Trzebiechów 30 54 16 6 8 60-56 9 1 5 32-25 7 5 3 28-31
5.  Amator Bobrowniki 30 49 15 4 11 69-56 10 3 2 39-21 5 1 9 30-35 2 3 1 0 1 3-2
6.  Błękitni Lubięcin 30 49 14 7 9 65-57 8 4 3 32-24 6 3 6 33-33 2 3 1 0 1 2-3
7.  Drzonkowianka Racula 30 45 12 9 9 47-46 8 3 4 23-21 4 6 5 24-25
8.  Kora Niedoradz 30 41 12 5 13 55-69 8 2 5 36-33 4 3 8 19-36
9.  Orzeł Otyń 30 39 10 9 11 55-56 6 5 4 29-23 4 4 7 26-33
10.  Avia Siedlnica 30 35 10 5 15 38-62 7 3 5 17-16 3 2 10 21-46
11.  Liwno Zabór 30 34 9 7 14 57-60 5 4 6 35-30 4 3 8 22-30
12.  Start Płoty 30 33 8 9 13 42-58 4 6 5 20-25 4 3 8 22-33
13.  Modrzew Modrzyca 30 32 8 8 14 43-69 4 4 7 22-33 4 4 7 21-36
14.  Ikar Zawada 30 23 6 5 19 45-73 5 3 7 21-28 1 2 12 24-45
15.  Czarni Chotków 30 16 3 7 20 32-100 2 3 10 18-54 1 4 10 14-46
16.  Topola Łupice 30 13 4 1 25 36-116 3 1 11 22-63 1 0 14 14-53
Dąb Przybyszów rozgrywa swoje mecze w Sławie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dąb Przybyszów    0-0 2-0 14-0 4-1 3-0 3-0 8-0 8-1 7-1 8-0 2-0 2-0 6-2 8-0 8-0 
 2 Orzeł Szlichtyngowa1-0     2-0 1-1 4-0 2-3 3-3 5-0 4-1 5-3 3-2 5-0 6-0 3-0* 4-0 3-0 
 3 TS Przylep (Zielona Góra)1-7 4-3     0-0 5-1 6-0 1-3 0-0 1-3 8-1 0-0 3-0 6-1 2-0 3-0 3-0 
 4 Piast Parkovia II Trzebiechów1-1 0-2 0-4     4-2 2-1 2-1 2-1 3-2 2-1 0-2 2-3 1-2 6-3 4-0 3-0 
 5 Amator Bobrowniki4-1 1-3 1-0 3-2     2-0 2-2 2-1 2-1 2-1 1-1 4-0 1-1 4-3 3-5 7-0 
 6 Błękitni Lubięcin0-8 0-1 0-0 1-1 2-1     1-3 4-1 1-0 4-0 2-2 4-1 3-1 2-1 3-3 5-1 
 7 Drzonkowianka Racula0-5 0-1 1-3 1-1 1-0 2-1     5-1 2-2 3-0* 1-0 0-3 0-0 3-2 2-1 2-1 
 8 Kora Niedoradz0-7 3-0 2-2 3-4 4-2 0-1 0-0     3-1 2-1 2-6 2-1 5-6 3-2 4-0 3-0 
 9 Orzeł Otyń3-3 0-4 0-0 1-2 3-1 1-3 2-2 2-3     5-0 3-0 3-2 1-1 1-1 2-1 2-0 
 10 Avia Siedlnica0-2 0-1 1-1 3-0 0-3 1-5 0-0 1-0 1-1     1-2 2-1 2-0 1-0 3-0 1-0 
 11 Liwno Zabór1-2 3-3 2-3 2-4 1-1 2-2 4-1 1-3 1-3 3-0     2-2 3-1 3-4 5-0 2-1 
 12 Start Płoty0-1 0-2 0-4 1-2 0-2 3-3 1-1 0-0 2-1 3-3 1-0     2-2 2-2 2-1 3-1 
 13 Modrzew Modrzyca1-3 1-4 0-4 1-1 2-1 2-2 0-2 2-4 1-2 1-2 2-1 1-1     2-1 2-2 4-3 
 14 Ikar Zawada0-3 0-4 0-2 0-2 3-4 3-2 3-1 1-1 2-2 0-1 2-0 0-1 2-1     1-1 4-3 
 15 Czarni Chotków0-7 2-7 2-8 0-3* 1-6 1-4 0-3 0-4 0-0 0-0 2-1 2-2 2-3 3-2     3-4 
 16 Topola Łupice0-13 1-4 1-2 0-5 1-5 3-6 3-2 3-0 2-6 1-7 2-5 1-5 0-2 4-1 0-0     

Kolejka 1 - 15-17 sierpnia

Liwno Zabór 2-2 Błękitni Lubięcin
Topola Łupice 3-2 Drzonkowianka Racula
Kora Niedoradz 0-7 Dąb Przybyszów
Avia Siedlnica 0-1 Orzeł Szlichtyngowa
Orzeł Otyń 0-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Modrzew Modrzyca 1-1 Start Płoty
Piast Parkovia II Trzebiechów 4-2 Amator Bobrowniki
Ikar Zawada 1-1 Czarni Chotków

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Błękitni Lubięcin 2-1 Amator Bobrowniki
Start Płoty 1-2 Piast Parkovia II Trzebiechów
TS Przylep (Zielona Góra) 6-1 Modrzew Modrzyca
Orzeł Szlichtyngowa 4-1 Orzeł Otyń
Ikar Zawada 0-1 Avia Siedlnica
Dąb Przybyszów 8-0 Czarni Chotków
Drzonkowianka Racula 5-1 Kora Niedoradz
Liwno Zabór 2-1 Topola Łupice

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Topola Łupice 3-6 Błękitni Lubięcin 3 września
Kora Niedoradz 2-6 Liwno Zabór
Avia Siedlnica 0-2 Dąb Przybyszów
Orzeł Otyń 1-1 Ikar Zawada
Modrzew Modrzyca 1-4 Orzeł Szlichtyngowa
Piast Parkovia II Trzebiechów 0-4 TS Przylep (Zielona Góra)
Amator Bobrowniki 4-0 Start Płoty
Drzonkowianka Racula 2-1 Czarni Chotków

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Błękitni Lubięcin 4-1 Start Płoty
TS Przylep (Zielona Góra) 5-1 Amator Bobrowniki
Orzeł Szlichtyngowa 1-1 Piast Parkovia II Trzebiechów
Ikar Zawada 2-1 Modrzew Modrzyca
Dąb Przybyszów 8-1 Orzeł Otyń
lub 8-0
Drzonkowianka Racula 3-0 Avia Siedlnica
(wo)
Liwno Zabór 5-0 Czarni Chotków
Topola Łupice 3-0 Kora Niedoradz

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Kora Niedoradz 0-1 Błękitni Lubięcin
Czarni Chotków 3-4 Topola Łupice
Avia Siedlnica 1-2 Liwno Zabór
Orzeł Otyń 2-2 Drzonkowianka Racula 3 września
w pierwotnym terminie (30-31 sierpnia) przełożony
Modrzew Modrzyca 1-3 Dąb Przybyszów
Piast Parkovia II Trzebiechów 6-3 Ikar Zawada
Amator Bobrowniki 1-3 Orzeł Szlichtyngowa
Start Płoty 0-4 TS Przylep (Zielona Góra)

Kolejka 6 - 6-7 września

Błękitni Lubięcin 0-0 TS Przylep (Zielona Góra)
Orzeł Szlichtyngowa 5-0 Start Płoty
Ikar Zawada 3-4 Amator Bobrowniki
Dąb Przybyszów 14-0 Piast Parkovia II Trzebiechów
Drzonkowianka Racula 0-0 Modrzew Modrzyca
Liwno Zabór 1-3 Orzeł Otyń
Topola Łupice 1-7 Avia Siedlnica
Kora Niedoradz 4-0 Czarni Chotków

Kolejka 7 - 13-14 września

Czarni Chotków 1-4 Błękitni Lubięcin
Avia Siedlnica 1-0 Kora Niedoradz
Orzeł Otyń 2-0 Topola Łupice
Modrzew Modrzyca 2-1 Liwno Zabór
Piast Parkovia II Trzebiechów 2-1 Drzonkowianka Racula
Amator Bobrowniki 4-1 Dąb Przybyszów
Start Płoty 2-2 Ikar Zawada
TS Przylep (Zielona Góra) 4-3 Orzeł Szlichtyngowa

Kolejka 8 - 20-21 września

Błękitni Lubięcin 0-1 Orzeł Szlichtyngowa
Ikar Zawada 0-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Dąb Przybyszów 2-0 Start Płoty
Drzonkowianka Racula 1-0 Amator Bobrowniki
Liwno Zabór 2-4 Piast Parkovia II Trzebiechów
Topola Łupice 0-2 Modrzew Modrzyca
Kora Niedoradz 3-1 Orzeł Otyń
Avia Siedlnica 3-0 Czarni Chotków

Kolejka 9 - 27-28 września

Avia Siedlnica 1-5 Błękitni Lubięcin
Orzeł Otyń 2-1 Czarni Chotków
Modrzew Modrzyca 2-4 Kora Niedoradz
Piast Parkovia II Trzebiechów 3-0 Topola Łupice
Amator Bobrowniki 1-1 Liwno Zabór
Start Płoty 1-1 Drzonkowianka Racula
TS Przylep (Zielona Góra) 1-7 Dąb Przybyszów
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Ikar Zawada
(wo)

Kolejka 10 - 4-5 października

Błękitni Lubięcin 2-1 Ikar Zawada
Dąb Przybyszów 0-0 Orzeł Szlichtyngowa
Drzonkowianka Racula 1-3 TS Przylep (Zielona Góra)
Liwno Zabór 2-2 Start Płoty
Topola Łupice 1-5 Amator Bobrowniki
Kora Niedoradz 3-4 Piast Parkovia II Trzebiechów
Avia Siedlnica 1-1 Orzeł Otyń
Modrzew Modrzyca 2-2 Czarni Chotków

Kolejka 11 - 11-12 października

Orzeł Otyń 1-3 Błękitni Lubięcin
Modrzew Modrzyca 1-2 Avia Siedlnica
Piast Parkovia II Trzebiechów 4-0 Czarni Chotków
Amator Bobrowniki 2-1 Kora Niedoradz
Start Płoty 3-1 Topola Łupice
TS Przylep (Zielona Góra) 0-0 Liwno Zabór
Orzeł Szlichtyngowa 3-3 Drzonkowianka Racula
Ikar Zawada 0-3 Dąb Przybyszów

Kolejka 12 - 18-19 października

Błękitni Lubięcin 0-8 Dąb Przybyszów
Drzonkowianka Racula 3-2 Ikar Zawada
Liwno Zabór 3-3 Orzeł Szlichtyngowa
Topola Łupice 1-2 TS Przylep (Zielona Góra)
Kora Niedoradz 2-1 Start Płoty
Czarni Chotków 1-6 Amator Bobrowniki
Avia Siedlnica 3-0 Piast Parkovia II Trzebiechów
Orzeł Otyń 1-1 Modrzew Modrzyca

Kolejka 13 - 25-26 października

Modrzew Modrzyca 2-2 Błękitni Lubięcin
Piast Parkovia II Trzebiechów 3-2 Orzeł Otyń
Amator Bobrowniki 2-1 Avia Siedlnica
Start Płoty 2-1 Czarni Chotków
TS Przylep (Zielona Góra) 0-0 Kora Niedoradz
Orzeł Szlichtyngowa 3-0 Topola Łupice
Ikar Zawada 2-0 Liwno Zabór
Dąb Przybyszów 3-0 Drzonkowianka Racula

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Błękitni Lubięcin 1-3 Drzonkowianka Racula
Liwno Zabór 1-2 Dąb Przybyszów
Topola Łupice 4-1 Ikar Zawada
Kora Niedoradz 3-0 Orzeł Szlichtyngowa
Avia Siedlnica 2-1 Start Płoty
Orzeł Otyń 3-1 Amator Bobrowniki
Modrzew Modrzyca 1-1 Piast Parkovia II Trzebiechów
TS Przylep (Zielona Góra) 3-0 Czarni Chotków

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Piast Parkovia II Trzebiechów 2-1 Błękitni Lubięcin
Amator Bobrowniki 1-1 Modrzew Modrzyca
Start Płoty 2-1 Orzeł Otyń
TS Przylep (Zielona Góra) 8-1 Avia Siedlnica
Orzeł Szlichtyngowa 4-0 Czarni Chotków
Ikar Zawada 1-1 Kora Niedoradz
Dąb Przybyszów 8-0 Topola Łupice
Drzonkowianka Racula 1-0 Liwno Zabór

Kolejka 16 - 30 kwietnia

Czarni Chotków 3-2 Ikar Zawada 30 kwietnia, 17:00
Błękitni Lubięcin 2-2 Liwno Zabór 6 maja, 17:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Topola Łupice 30 kwietnia, 17:00
Dąb Przybyszów 8-0 Kora Niedoradz 30 kwietnia, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-3 Avia Siedlnica 8 marca, 14:30
TS Przylep (Zielona Góra) 1-3 Orzeł Otyń 30 kwietnia, 17:00
Start Płoty 2-2 Modrzew Modrzyca 30 kwietnia, 17:00
Amator Bobrowniki 3-2 Piast Parkovia II Trzebiechów 8 marca, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 marca

Amator Bobrowniki 2-0 Błękitni Lubięcin 15 marca, 14:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 2-3 Start Płoty 15 marca, 15:00
Modrzew Modrzyca 0-4 TS Przylep (Zielona Góra) 15 marca, 15:00
Orzeł Otyń 0-4 Orzeł Szlichtyngowa 14 marca, 15:00
Avia Siedlnica 1-0 Ikar Zawada 14 marca, 15:00
Czarni Chotków 0-7 Dąb Przybyszów 15 marca, 13:00
Kora Niedoradz 0-0 Drzonkowianka Racula 14 marca, 15:00
Topola Łupice 2-5 Liwno Zabór 15 marca, 14:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Czarni Chotków 0-3 Drzonkowianka Racula 21 marca, 16:00
Błękitni Lubięcin 5-1 Topola Łupice 21 marca, 15:00
Liwno Zabór 1-3 Kora Niedoradz 22 marca, 13:00
Dąb Przybyszów 7-1 Avia Siedlnica 22 marca, 15:00
Ikar Zawada 2-2 Orzeł Otyń 21 marca, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 6-0 Modrzew Modrzyca 22 marca, 14:30
TS Przylep (Zielona Góra) 0-0 Piast Parkovia II Trzebiechów 21 marca, 14:00
Start Płoty 0-2 Amator Bobrowniki 22 marca, 13:00

Kolejka 19 - 28-29 marca

Start Płoty 3-3 Błękitni Lubięcin 29 marca, 13:00
Amator Bobrowniki 1-0 TS Przylep (Zielona Góra) 29 marca, 14:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 0-2 Orzeł Szlichtyngowa 29 marca, 12:00
Modrzew Modrzyca 2-1 Ikar Zawada 29 marca, 15:00
Orzeł Otyń 3-3 Dąb Przybyszów 28 marca, 15:00
Avia Siedlnica 0-0 Drzonkowianka Racula 29 marca, 15:00
Czarni Chotków 2-1 Liwno Zabór 29 marca, 14:00
Kora Niedoradz 3-0 Topola Łupice 28 marca, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia

Błękitni Lubięcin 4-1 Kora Niedoradz 4 kwietnia, 17:00
Topola Łupice 0-0 Czarni Chotków 5 kwietnia, 15:00
Liwno Zabór 3-0 Avia Siedlnica 4 kwietnia, 16:00
Drzonkowianka Racula 2-2 Orzeł Otyń 4 kwietnia, 15:00
Dąb Przybyszów 2-0 Modrzew Modrzyca 5 kwietnia, 16:00
Ikar Zawada 0-2 Piast Parkovia II Trzebiechów 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Szlichtyngowa 4-0 Amator Bobrowniki 5 kwietnia, 15:00
TS Przylep (Zielona Góra) 3-0 Start Płoty 5 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia

TS Przylep (Zielona Góra) 6-0 Błękitni Lubięcin 11 kwietnia, 14:00
Start Płoty 0-2 Orzeł Szlichtyngowa 11 kwietnia, 13:00
Amator Bobrowniki 4-3 Ikar Zawada 11 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 1-1 Dąb Przybyszów 11 kwietnia, 13:00
Modrzew Modrzyca 0-2 Drzonkowianka Racula 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Otyń 3-0 Liwno Zabór 11 kwietnia, 14:00
Avia Siedlnica 1-0 Topola Łupice 11 kwietnia, 14:00
Czarni Chotków 0-4 Kora Niedoradz 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia

Błękitni Lubięcin 3-3 Czarni Chotków 19 kwietnia, 15:00
Kora Niedoradz 2-1 Avia Siedlnica 18 kwietnia, 16:00
Topola Łupice 2-6 Orzeł Otyń 19 kwietnia, 14:00
Liwno Zabór 3-1 Modrzew Modrzyca 18 kwietnia, 16:00
Drzonkowianka Racula 1-1 Piast Parkovia II Trzebiechów 18 kwietnia, 15:00
Dąb Przybyszów 4-1 Amator Bobrowniki 19 kwietnia, 16:00
Ikar Zawada 0-1 Start Płoty 18 kwietnia, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-0 TS Przylep (Zielona Góra) 19 kwietnia, 15:30

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia

Czarni Chotków 0-0 Avia Siedlnica 26 kwietnia, 15:00
Orzeł Szlichtyngowa 2-3 Błękitni Lubięcin 25 kwietnia, 16:00
TS Przylep (Zielona Góra) 2-0 Ikar Zawada 25 kwietnia, 16:00
Start Płoty 0-1 Dąb Przybyszów 26 kwietnia, 13:00
Amator Bobrowniki 2-2 Drzonkowianka Racula 25 kwietnia, 16:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 0-2 Liwno Zabór 26 kwietnia, 13:00
Modrzew Modrzyca 4-3 Topola Łupice 26 kwietnia, 16:00
Orzeł Otyń 2-3 Kora Niedoradz 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 1-3 maja

Błękitni Lubięcin 4-0 Avia Siedlnica 1 maja, 17:00
Czarni Chotków 0-0 Orzeł Otyń 3 maja, 16:00
Kora Niedoradz 5-6 Modrzew Modrzyca 2 maja, 16:00
Topola Łupice 0-5 Piast Parkovia II Trzebiechów 3 maja, 14:00
Liwno Zabór 1-1 Amator Bobrowniki 2 maja, 14:00
Drzonkowianka Racula 0-3 Start Płoty 2 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 2-0 TS Przylep (Zielona Góra) 3 maja, 16:00
Ikar Zawada 0-4 Orzeł Szlichtyngowa 2 maja, 17:00

Kolejka 25 - 9-10 maja

Czarni Chotków 2-3 Modrzew Modrzyca 10 maja, 16:00
Ikar Zawada 3-2 Błękitni Lubięcin 9 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 1-0 Dąb Przybyszów 9 maja, 13:30
TS Przylep (Zielona Góra) 1-3 Drzonkowianka Racula 9 maja, 16:00
Start Płoty 1-0 Liwno Zabór 10 maja, 13:00
Amator Bobrowniki 7-0 Topola Łupice 10 maja, 15:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 2-1 Kora Niedoradz 10 maja, 13:00
Orzeł Otyń 5-0 Avia Siedlnica 9 maja, 16:00

Kolejka 26 - 16-17 maja

Błękitni Lubięcin 1-0 Orzeł Otyń 16 maja, 17:00
Avia Siedlnica 2-0 Modrzew Modrzyca 17 maja, 16:00
Czarni Chotków 0-3 Piast Parkovia II Trzebiechów 17 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-1, w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Kora Niedoradz 4-2 Amator Bobrowniki 16 maja, 17:00
Topola Łupice 1-5 Start Płoty 17 maja, 13:00
Liwno Zabór 2-3 TS Przylep (Zielona Góra) 16 maja, 17:00
Drzonkowianka Racula 0-1 Orzeł Szlichtyngowa 16 maja, 17:00
Dąb Przybyszów 6-2 Ikar Zawada 17 maja, 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja

Dąb Przybyszów 3-0 Błękitni Lubięcin 23 maja, 14:30
Ikar Zawada 3-1 Drzonkowianka Racula 23 maja, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 3-2 Liwno Zabór 24 maja, 16:30
TS Przylep (Zielona Góra) 3-0 Topola Łupice 23 maja, 17:00
Start Płoty 0-0 Kora Niedoradz 24 maja, 13:00
Amator Bobrowniki 3-5 Czarni Chotków 24 maja, 17:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 2-1 Avia Siedlnica 24 maja, 14:00
Modrzew Modrzyca 1-2 Orzeł Otyń 23 maja, 17:00

Kolejka 28 - 30-31 maja

Błękitni Lubięcin 3-1 Modrzew Modrzyca 30 maja, 17:00
Orzeł Otyń 1-2 Piast Parkovia II Trzebiechów 30 maja, 16:00
Avia Siedlnica 0-3 Amator Bobrowniki 31 maja, 16:00
Czarni Chotków 2-2 Start Płoty 31 maja, 17:00
Kora Niedoradz 2-2 TS Przylep (Zielona Góra) 30 maja, 17:00
Topola Łupice 1-4 Orzeł Szlichtyngowa 31 maja, 13:00
Liwno Zabór 3-4 Ikar Zawada 30 maja, 17:00
Drzonkowianka Racula 0-5 Dąb Przybyszów 30 maja, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Czarni Chotków 2-8 TS Przylep (Zielona Góra) 7 czerwca, 17:00
Drzonkowianka Racula 2-1 Błękitni Lubięcin 7 czerwca, 17:00
Dąb Przybyszów 8-0 Liwno Zabór 7 czerwca, 17:00
Ikar Zawada 4-3 Topola Łupice 7 czerwca, 17:00
Orzeł Szlichtyngowa 5-0 Kora Niedoradz 7 czerwca, 17:00
Start Płoty 3-3 Avia Siedlnica 7 czerwca, 17:00
Amator Bobrowniki 2-1 Orzeł Otyń 7 czerwca, 17:00
Piast Parkovia II Trzebiechów 1-2 Modrzew Modrzyca 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Błękitni Lubięcin 1-1 Piast Parkovia II Trzebiechów 14 czerwca, 17:00
Modrzew Modrzyca 2-1 Amator Bobrowniki 14 czerwca, 17:00
Orzeł Otyń 3-2 Start Płoty 14 czerwca, 17:00
Avia Siedlnica 1-1 TS Przylep (Zielona Góra) 14 czerwca, 17:00
Czarni Chotków 2-7 Orzeł Szlichtyngowa 14 czerwca, 17:00
Kora Niedoradz 3-2 Ikar Zawada 14 czerwca, 17:00
Topola Łupice 0-13 Dąb Przybyszów 14 czerwca, 17:00
Liwno Zabór 4-1 Drzonkowianka Racula 14 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2008/2009 (Zielona Góra)

Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra I)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra III)

Klasa B 2008/2009 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2008/2009 (Nowa Sól)
Klasa B 2008/2009 (Świebodzin)
Klasa B 2008/2009 (Zielona Góra)
Klasa B 2008/2009 (Żagań)
Klasa B 2008/2009 (Żary)

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas