[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Roztocze Batorz 18 41 13 2 3 61-28 7 1 1 21-6 6 1 2 40-22
2.  LKS Kowalin 18 37 11 4 3 47-29 6 1 2 27-17 5 3 1 20-12 2 6 2 0 0 7-3
3.  Perła Rudnik 18 37 12 1 5 54-34 7 0 2 29-13 5 1 3 25-21 2 0 0 0 2 3-7
4.  LZS Krężnica Jara 18 24 7 3 8 33-40 6 0 3 18-14 1 3 5 15-26
5.  Starka Stara Wieś 18 23 7 2 9 34-42 5 2 2 23-21 2 0 7 11-21
6.  GKS Modliborzyce 18 22 6 4 8 50-52 3 4 2 31-27 3 0 6 19-25
7.  KS Dębina 18 20 6 2 10 35-40 3 0 6 14-23 3 2 4 21-17 4 7 2 1 1 5-5
8.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 18 20 6 2 10 26-45 5 1 3 16-17 1 1 7 10-28 4 6 2 0 2 10-8
9.  ULKS Dzierzkowice 18 20 6 2 10 38-53 4 1 4 22-24 2 1 6 16-29 4 4 1 1 2 6-8
10.  Roztoczanie Chrzanów 18 14 4 2 12 32-47 2 2 5 21-26 2 0 7 11-21

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Roztocze Batorz    3-1 1-0 4-0 3-0* 1-2 3-2 1-1 4-0 1-0 
 2 LKS Kowalin4-1     5-2 4-1 2-1 4-1 0-6 4-0 1-1 3-4 
 3 Perła Rudnik5-3 1-2     4-1 2-0 5-2 0-2 3-2 6-1 3-0* 
 4 LZS Krężnica Jara1-2 2-4 3-1     3-2 1-4 1-0 2-0 3-1 2-0 
 5 Starka Stara Wieś1-6 0-0 5-7 0-0     3-2 4-1 3-1 5-4 2-0 
 6 GKS Modliborzyce3-9 3-3 3-3 3-3 5-2     2-2 8-0 1-3 3-2 
 7 KS Dębina2-5 2-3 2-4 0-3* 1-3 3-1     3-1 1-0 0-3 
 8 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)2-7 0-3 0-3 2-2 2-1 1-0 3-0     4-1 2-0 
 9 ULKS Dzierzkowice2-5 0-3 1-2 4-3 3-1 2-5 1-1 4-2     5-2 
 10 Roztoczanie Chrzanów2-2 1-1 1-3 5-2 0-1 5-2 3-7 0-3* 4-5     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Roztoczanie Chrzanów 3-7 KS Dębina
GKS Modliborzyce 8-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
ULKS Dzierzkowice 3-1 Starka Stara Wieś
Perła Rudnik 4-1 LZS Krężnica Jara
LKS Kowalin 4-1 Roztocze Batorz

Kolejka 2 - 7 września

KS Dębina 2-5 Roztocze Batorz
LZS Krężnica Jara 2-4 LKS Kowalin
Starka Stara Wieś 5-7 Perła Rudnik
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 4-1 ULKS Dzierzkowice
Roztoczanie Chrzanów 5-2 GKS Modliborzyce

Kolejka 3 - 14 września

GKS Modliborzyce 2-2 KS Dębina
ULKS Dzierzkowice 5-2 Roztoczanie Chrzanów
Perła Rudnik 3-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
LKS Kowalin 2-1 Starka Stara Wieś
Roztocze Batorz 4-0 LZS Krężnica Jara

Kolejka 4 - 21 września

KS Dębina 0-3 LZS Krężnica Jara
(wo)
gospodarze nie przystąpili do meczu
Starka Stara Wieś 1-6 Roztocze Batorz
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-3 LKS Kowalin
Roztoczanie Chrzanów 1-3 Perła Rudnik
GKS Modliborzyce 1-3 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 5 - 28 września

ULKS Dzierzkowice 1-1 KS Dębina
Perła Rudnik 5-2 GKS Modliborzyce
LKS Kowalin 3-4 Roztoczanie Chrzanów
Roztocze Batorz 1-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
LZS Krężnica Jara 3-2 Starka Stara Wieś

Kolejka 6 - 5 października

KS Dębina 1-3 Starka Stara Wieś
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-2 LZS Krężnica Jara
Roztoczanie Chrzanów 2-2 Roztocze Batorz
GKS Modliborzyce 3-3 LKS Kowalin
ULKS Dzierzkowice 1-2 Perła Rudnik

Kolejka 7 - 12 października

Perła Rudnik 0-2 KS Dębina
LKS Kowalin 1-1 ULKS Dzierzkowice
Roztocze Batorz 1-2 GKS Modliborzyce
LZS Krężnica Jara 2-0 Roztoczanie Chrzanów
Starka Stara Wieś 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 8 - 19 października

KS Dębina 3-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Roztoczanie Chrzanów 0-1 Starka Stara Wieś
GKS Modliborzyce 3-3 LZS Krężnica Jara
ULKS Dzierzkowice 2-5 Roztocze Batorz
Perła Rudnik 1-2 LKS Kowalin

Kolejka 9 - 26 października

LKS Kowalin 0-6 KS Dębina
Roztocze Batorz 1-0 Perła Rudnik
LZS Krężnica Jara 3-1 ULKS Dzierzkowice
Starka Stara Wieś 3-2 GKS Modliborzyce
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-0 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 10 - 19 kwietnia

KS Dębina 0-3 Roztoczanie Chrzanów
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-0 GKS Modliborzyce
Starka Stara Wieś 5-4 ULKS Dzierzkowice
LZS Krężnica Jara 3-1 Perła Rudnik
Roztocze Batorz 3-1 LKS Kowalin

Kolejka 11 - 26 kwietnia

Roztocze Batorz 3-2 KS Dębina
LKS Kowalin 4-1 LZS Krężnica Jara
Perła Rudnik 2-0 Starka Stara Wieś
ULKS Dzierzkowice 4-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
GKS Modliborzyce 3-2 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 12 - 3 maja

KS Dębina 3-1 GKS Modliborzyce
Roztoczanie Chrzanów 4-5 ULKS Dzierzkowice
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-3 Perła Rudnik
Starka Stara Wieś 0-0 LKS Kowalin
LZS Krężnica Jara 1-2 Roztocze Batorz

Kolejka 13 - 10 maja

LZS Krężnica Jara 1-0 KS Dębina
Roztocze Batorz 3-0 Starka Stara Wieś
(wo)
goście nie dojechali
LKS Kowalin 4-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Perła Rudnik 3-0 Roztoczanie Chrzanów
(wo)
goście nie dojechali
ULKS Dzierzkowice 2-5 GKS Modliborzyce

Kolejka 14 - 17 maja

KS Dębina 1-0 ULKS Dzierzkowice
GKS Modliborzyce 3-3 Perła Rudnik
Roztoczanie Chrzanów 1-1 LKS Kowalin
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-7 Roztocze Batorz
Starka Stara Wieś 0-0 LZS Krężnica Jara

Kolejka 15 - 24 maja

Starka Stara Wieś 4-1 KS Dębina
LZS Krężnica Jara 2-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
Roztocze Batorz 1-0 Roztoczanie Chrzanów
LKS Kowalin 4-1 GKS Modliborzyce
Perła Rudnik 6-1 ULKS Dzierzkowice

Kolejka 16 - 31 maja

KS Dębina 2-4 Perła Rudnik
ULKS Dzierzkowice 0-3 LKS Kowalin
GKS Modliborzyce 3-9 Roztocze Batorz
Roztoczanie Chrzanów 5-2 LZS Krężnica Jara
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-1 Starka Stara Wieś

Kolejka 17 - 7 czerwca

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 KS Dębina
Starka Stara Wieś 2-0 Roztoczanie Chrzanów
LZS Krężnica Jara 1-4 GKS Modliborzyce
Roztocze Batorz 4-0 ULKS Dzierzkowice
LKS Kowalin 5-2 Perła Rudnik

Kolejka 18 - 14 czerwca

KS Dębina 2-3 LKS Kowalin
Perła Rudnik 5-3 Roztocze Batorz
ULKS Dzierzkowice 4-3 LZS Krężnica Jara
GKS Modliborzyce 5-2 Starka Stara Wieś
Roztoczanie Chrzanów 0-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)
(wo)
nie odbył się

Klasa A 2008/2009 (Lublin I)
Klasa A 2008/2009 (Lublin II)
Klasa A 2008/2009 (Lublin III)
Klasa A 2008/2009 (Lublin IV)

Klasa B 2008/2009 (Lublin I)
Klasa B 2008/2009 (Lublin III)
Klasa B 2008/2009 (Lublin IV)

Autor:
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas