[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2008/2009, grupa: Drezdenko I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Uran Trzebicz 18 44 14 2 2 53-19 8 1 0 35-10 6 1 2 18-9
2.  Błękitni II Dobiegniew 18 39 12 3 3 38-21 8 0 1 22-8 4 3 2 16-13
3.  Leśnik Buszów 18 33 9 6 3 37-22 5 4 0 21-9 4 2 3 16-13
4.  Dąb Górki Noteckie 18 28 8 4 6 41-34 6 0 3 22-16 2 4 3 19-18
5.  Zorza Rolewice 18 27 7 6 5 32-35 5 4 0 23-13 2 2 5 9-22
6.  Noteć Górecko 18 24 6 6 6 19-22 4 3 2 12-7 2 3 4 7-15
7.  Błyskawica Lipie Góry 18 19 5 4 9 28-33 3 2 4 12-16 2 2 5 16-17
8.  Leśnik II Rąpin 18 17 4 5 9 29-39 3 3 3 17-16 1 2 6 12-23
9.  Zawisza Pławin 18 12 2 6 10 21-33 1 4 4 9-11 1 2 6 12-22
10.  Plon Tuczno 18 5 1 2 15 15-55 1 1 7 7-27 0 1 8 8-28
Plon Tuczno wycofał się po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Uran Trzebicz    4-1 3-1 0-0 7-0 6-0 4-3 4-2 3-1 4-2 
 2 Błękitni II Dobiegniew1-2     4-2 3-1 3-0 2-0 2-1 2-1 3-0 2-1 
 3 Leśnik Buszów1-1 1-1     2-2 3-0 1-1 3-2 3-0 3-1 4-1 
 4 Dąb Górki Noteckie2-4 3-2 0-3*     3-1 0-2 3-2 7-2 1-0 3-0* 
 5 Zorza Rolewice3-0 2-2 3-1 4-3     1-1 3-2 2-2 2-2 3-0* 
 6 Noteć Górecko1-0 0-1 1-2 1-1 2-0     0-0 1-0 3-3 3-0* 
 7 Błyskawica Lipie Góry0-3 1-3 1-1 1-4 0-2 1-1     2-0 2-0 4-2 
 8 Leśnik II Rąpin1-3 1-1 1-3 5-0 1-3 2-1 1-1     3-2 2-2 
 9 Zawisza Pławin0-2 1-2 0-0 1-1 1-1 0-1 1-2 2-2     3-0* 
 10 Plon Tuczno0-3* 0-3* 0-3* 1-7 2-2 2-0 0-3* 0-3* 2-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 31 sierpnia

Zorza Rolewice 2-2 Błękitni II Dobiegniew
Uran Trzebicz 4-2 Plon Tuczno
Noteć Górecko 0-0 Błyskawica Lipie Góry
Leśnik II Rąpin 3-2 Zawisza Pławin
Dąb Górki Noteckie 0-3 Leśnik Buszów
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 2 - 7 września

Błękitni II Dobiegniew 4-2 Leśnik Buszów
Zawisza Pławin 1-1 Dąb Górki Noteckie
Błyskawica Lipie Góry 2-0 Leśnik II Rąpin
Plon Tuczno 2-0 Noteć Górecko
Zorza Rolewice 3-0 Uran Trzebicz

Kolejka 3 - 14 września

Uran Trzebicz 4-1 Błękitni II Dobiegniew
Noteć Górecko 2-0 Zorza Rolewice
Leśnik II Rąpin 2-2 Plon Tuczno
Dąb Górki Noteckie 3-2 Błyskawica Lipie Góry
Leśnik Buszów 3-1 Zawisza Pławin

Kolejka 4 - 21 września

Błękitni II Dobiegniew 3-0 Zawisza Pławin
Błyskawica Lipie Góry 1-1 Leśnik Buszów
Plon Tuczno 1-7 Dąb Górki Noteckie
Zorza Rolewice 2-2 Leśnik II Rąpin
Uran Trzebicz 6-0 Noteć Górecko

Kolejka 5 - 28 września

Noteć Górecko 0-1 Błękitni II Dobiegniew
Leśnik II Rąpin 1-3 Uran Trzebicz
Dąb Górki Noteckie 3-1 Zorza Rolewice
Leśnik Buszów 4-1 Plon Tuczno
Zawisza Pławin 1-2 Błyskawica Lipie Góry

Kolejka 6 - 5 października

Błękitni II Dobiegniew 2-1 Błyskawica Lipie Góry
Plon Tuczno 2-3 Zawisza Pławin
Zorza Rolewice 3-1 Leśnik Buszów
Uran Trzebicz 0-0 Dąb Górki Noteckie
Noteć Górecko 1-0 Leśnik II Rąpin

Kolejka 7 - 12 października

Leśnik II Rąpin 1-1 Błękitni II Dobiegniew
Dąb Górki Noteckie 0-2 Noteć Górecko
Leśnik Buszów 1-1 Uran Trzebicz
Zawisza Pławin 1-1 Zorza Rolewice
Błyskawica Lipie Góry 4-2 Plon Tuczno

Kolejka 8 - 19 października

Błękitni II Dobiegniew 2-1 Plon Tuczno
Zorza Rolewice 3-2 Błyskawica Lipie Góry
Uran Trzebicz 3-1 Zawisza Pławin
Noteć Górecko 1-2 Leśnik Buszów
Leśnik II Rąpin 5-0 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 9 - 26 października

Dąb Górki Noteckie 3-2 Błękitni II Dobiegniew
Leśnik Buszów 3-0 Leśnik II Rąpin
Zawisza Pławin 0-1 Noteć Górecko
Błyskawica Lipie Góry 0-3 Uran Trzebicz
Plon Tuczno 2-2 Zorza Rolewice

Kolejka 10 - 5 kwietnia

Błękitni II Dobiegniew 3-0 Zorza Rolewice
Plon Tuczno 0-3 Uran Trzebicz
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 1-1 Noteć Górecko
Zawisza Pławin 2-2 Leśnik II Rąpin
Leśnik Buszów 2-2 Dąb Górki Noteckie

Kolejka 11 - 19 kwietnia

Leśnik Buszów 1-1 Błękitni II Dobiegniew
Dąb Górki Noteckie 1-0 Zawisza Pławin
Leśnik II Rąpin 1-1 Błyskawica Lipie Góry
Noteć Górecko 3-0 Plon Tuczno
(wo)
Uran Trzebicz 7-0 Zorza Rolewice

Kolejka 12 - 26 kwietnia

Błękitni II Dobiegniew 1-2 Uran Trzebicz
Zorza Rolewice 1-1 Noteć Górecko
Plon Tuczno 0-3 Leśnik II Rąpin
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 1-4 Dąb Górki Noteckie
Zawisza Pławin 0-0 Leśnik Buszów

Kolejka 13 - 3 maja

Zawisza Pławin 1-2 Błękitni II Dobiegniew
Leśnik Buszów 3-2 Błyskawica Lipie Góry
Dąb Górki Noteckie 3-0 Plon Tuczno
(wo)
Leśnik II Rąpin 1-3 Zorza Rolewice
Noteć Górecko 1-0 Uran Trzebicz

Kolejka 14 - 10 maja

Błękitni II Dobiegniew 2-0 Noteć Górecko
Uran Trzebicz 4-2 Leśnik II Rąpin
Zorza Rolewice 4-3 Dąb Górki Noteckie
Plon Tuczno 0-3 Leśnik Buszów
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 2-0 Zawisza Pławin

Kolejka 15 - 17 maja

Błyskawica Lipie Góry 1-3 Błękitni II Dobiegniew
Zawisza Pławin 3-0 Plon Tuczno
(wo)
Leśnik Buszów 3-0 Zorza Rolewice
Dąb Górki Noteckie 2-4 Uran Trzebicz
Leśnik II Rąpin 2-1 Noteć Górecko

Kolejka 16 - 24 maja

Błękitni II Dobiegniew 2-1 Leśnik II Rąpin
Noteć Górecko 1-1 Dąb Górki Noteckie
Uran Trzebicz 3-1 Leśnik Buszów
Zorza Rolewice 2-2 Zawisza Pławin
Plon Tuczno 0-3 Błyskawica Lipie Góry
(wo)

Kolejka 17 - 31 maja

Plon Tuczno 0-3 Błękitni II Dobiegniew
(wo)
Błyskawica Lipie Góry 0-2 Zorza Rolewice
Zawisza Pławin 0-2 Uran Trzebicz
Leśnik Buszów 1-1 Noteć Górecko
Dąb Górki Noteckie 7-2 Leśnik II Rąpin

REKLAMA

Kolejka 18 - 7 czerwca

Błękitni II Dobiegniew 3-1 Dąb Górki Noteckie
Leśnik II Rąpin 1-3 Leśnik Buszów
Noteć Górecko 3-3 Zawisza Pławin
Uran Trzebicz 4-3 Błyskawica Lipie Góry
Zorza Rolewice 3-0 Plon Tuczno
(wo)

Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (wschód))
Klasa A 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski (zachód))

Klasa B 2008/2009 (Drezdenko II)
Klasa B 2008/2009 (Gorzów Wielkopolski)
Klasa B 2008/2009 (Słubice)

Autor: Mariusz Gazda
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas