[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2008/2009, grupa: Żagań
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Husaria Dzietrzychowice 24 55 18 1 5 86-30 11 0 1 48-7 7 1 4 38-23
2.  Budowlani Gozdnica 24 53 16 5 3 65-28 9 3 0 35-10 7 2 3 30-18
3.  Czarni Przybymierz 24 51 15 6 3 63-19 9 2 1 45-8 6 4 2 18-11
4.  Leśnik Wymiarki 24 43 13 4 7 64-37 8 3 1 37-14 5 1 6 27-23
5.  UKS Witków 24 42 12 6 6 80-57 7 4 1 44-23 5 2 5 36-34
6.  Traper Chichy 24 36 10 6 8 42-35 7 3 2 26-11 3 3 6 16-24
7.  Piast Wichów 24 33 10 3 11 57-53 8 1 3 34-19 2 2 8 23-34
8.  Zorza Brzeźnica 24 30 9 3 12 41-48 4 1 7 14-17 5 2 5 27-31
9.  Pogrom Pożarów 24 29 8 5 11 36-47 4 2 6 24-28 4 3 5 12-19
10.  Kwisa Trzebów 24 28 8 4 12 41-48 5 2 5 27-21 3 2 7 14-27
11.  Trysło Czerna 24 17 5 2 17 29-71 2 2 8 13-32 3 0 9 16-39 2 4 1 1 0 5-3
12.  Formoza Żagań 24 17 5 2 17 39-93 4 1 7 27-38 1 1 10 12-55 2 1 0 1 1 3-5
13.  Sprotavia II Siecieborzyce 24 9 2 3 19 23-100 2 1 9 14-50 0 2 10 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Husaria Dzietrzychowice    3-0 2-0 1-0 6-1 3-0 7-0 1-2 5-0 3-0 5-0 7-2 5-2 
 2 Budowlani Gozdnica0-0     0-0 3-2 7-2 1-0 2-1 2-2 3-0 4-1 2-1 5-1 6-0 
 3 Czarni Przybymierz6-0 1-0     2-0 0-3 3-3 4-0 5-0 2-0 2-2 8-0 6-0 6-0 
 4 Leśnik Wymiarki4-2 1-1 1-1     3-3 1-2 2-1 2-0 3-0 2-1 3-1 8-1 7-1 
 5 UKS Witków3-4 4-1 1-1 3-3     2-2 2-2 5-2 3-0 4-2 6-2 6-1 5-3 
 6 Traper Chichy2-0 1-2 1-0 3-1 0-0     2-2 2-3 0-0 3-0 3-2 3-0 6-1 
 7 Piast Wichów4-2 2-2 1-2 0-3 5-4 2-1     3-1 1-2 6-1 3-1 3-0 4-0 
 8 Zorza Brzeźnica0-2 2-4 1-2 1-2 0-2 1-0 2-1     0-1 0-1 1-0 5-1 1-1 
 9 Pogrom Pożarów1-5 0-3* 0-3 3-0* 5-2 2-2 5-1 1-5     1-1 1-4 1-2 4-0 
 10 Kwisa Trzebów1-6 0-1 1-1 2-3 2-3 3-0* 3-2 2-3 1-1     5-0 4-1 3-0 
 11 Trysło Czerna1-3 0-4 1-2 0-3 1-7 2-4 1-0 2-2 0-3 0-1     3-3 2-0 
 12 Formoza Żagań1-4 4-5 1-4 5-2 3-1 3-0 1-8 6-2 1-5 1-4 0-2     1-1 
 13 Sprotavia II Siecieborzyce0-10 0-7 1-2 0-8 2-8 1-2 3-5 0-5 0-0 1-0 2-3 4-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Sprotavia II Siecieborzyce.
 
Czarni Przybymierz 5-0 Zorza Brzeźnica
Budowlani Gozdnica 7-2 UKS Witków
Formoza Żagań 5-2 Leśnik Wymiarki
Husaria Dzietrzychowice 3-0 Traper Chichy
Trysło Czerna 0-1 Kwisa Trzebów
Pogrom Pożarów 5-1 Piast Wichów

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Kwisa Trzebów.
 
Zorza Brzeźnica 2-1 Piast Wichów
Sprotavia II Siecieborzyce 0-0 Pogrom Pożarów
Traper Chichy 3-2 Trysło Czerna
Leśnik Wymiarki 4-2 Husaria Dzietrzychowice
UKS Witków 6-1 Formoza Żagań
Czarni Przybymierz 1-0 Budowlani Gozdnica

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Traper Chichy.
 
Budowlani Gozdnica 2-2 Zorza Brzeźnica
Formoza Żagań 1-4 Czarni Przybymierz
Husaria Dzietrzychowice 6-1 UKS Witków
Trysło Czerna 0-3 Leśnik Wymiarki
Pogrom Pożarów 1-1 Kwisa Trzebów
Piast Wichów 4-0 Sprotavia II Siecieborzyce

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Leśnik Wymiarki.
 
Zorza Brzeźnica 1-1 Sprotavia II Siecieborzyce
Kwisa Trzebów 3-2 Piast Wichów
Traper Chichy 0-0 Pogrom Pożarów
UKS Witków 6-2 Trysło Czerna
Czarni Przybymierz 6-0 Husaria Dzietrzychowice
Budowlani Gozdnica 5-1 Formoza Żagań

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: UKS Witków.
 
Formoza Żagań 6-2 Zorza Brzeźnica
Husaria Dzietrzychowice 3-0 Budowlani Gozdnica
Trysło Czerna 1-2 Czarni Przybymierz
Pogrom Pożarów 3-0 Leśnik Wymiarki
(wo)
na boisku 1-1
Piast Wichów 2-1 Traper Chichy
Sprotavia II Siecieborzyce 1-0 Kwisa Trzebów

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Czarni Przybymierz.
 
Zorza Brzeźnica 0-1 Kwisa Trzebów
Traper Chichy 6-1 Sprotavia II Siecieborzyce
Leśnik Wymiarki 2-1 Piast Wichów
UKS Witków 3-0 Pogrom Pożarów 11 listopada
Budowlani Gozdnica 2-1 Trysło Czerna
Formoza Żagań 1-4 Husaria Dzietrzychowice

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Budowlani Gozdnica.
 
Husaria Dzietrzychowice 1-2 Zorza Brzeźnica
Trysło Czerna 3-3 Formoza Żagań
Pogrom Pożarów 0-3 Czarni Przybymierz
Piast Wichów 5-4 UKS Witków
Sprotavia II Siecieborzyce 0-8 Leśnik Wymiarki
Kwisa Trzebów 3-0 Traper Chichy
(wo)
na boisku 2-2

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Formoza Żagań.
 
Zorza Brzeźnica 1-0 Traper Chichy
Leśnik Wymiarki 2-1 Kwisa Trzebów
UKS Witków 5-3 Sprotavia II Siecieborzyce
Czarni Przybymierz 4-0 Piast Wichów
Budowlani Gozdnica 3-0 Pogrom Pożarów
Husaria Dzietrzychowice 5-0 Trysło Czerna

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Husaria Dzietrzychowice.
 
Trysło Czerna 2-2 Zorza Brzeźnica
Pogrom Pożarów 1-2 Formoza Żagań
Piast Wichów 2-2 Budowlani Gozdnica
Sprotavia II Siecieborzyce 1-2 Czarni Przybymierz
Kwisa Trzebów 2-3 UKS Witków
Traper Chichy 3-1 Leśnik Wymiarki

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Trysło Czerna.
 
Zorza Brzeźnica 1-2 Leśnik Wymiarki
UKS Witków 2-2 Traper Chichy
Czarni Przybymierz 2-2 Kwisa Trzebów
Budowlani Gozdnica 6-0 Sprotavia II Siecieborzyce
Formoza Żagań 1-8 Piast Wichów
Husaria Dzietrzychowice 5-0 Pogrom Pożarów

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Zorza Brzeźnica.
 
Pogrom Pożarów 1-4 Trysło Czerna
Piast Wichów 4-2 Husaria Dzietrzychowice
Sprotavia II Siecieborzyce 4-0 Formoza Żagań
Kwisa Trzebów 0-1 Budowlani Gozdnica
Traper Chichy 1-0 Czarni Przybymierz
Leśnik Wymiarki 3-3 UKS Witków

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Pauza: Pogrom Pożarów.
 
Zorza Brzeźnica 0-2 UKS Witków
Czarni Przybymierz 2-0 Leśnik Wymiarki
Budowlani Gozdnica 1-0 Traper Chichy
Formoza Żagań 1-4 Kwisa Trzebów
Husaria Dzietrzychowice 5-2 Sprotavia II Siecieborzyce
Trysło Czerna 1-0 Piast Wichów

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Pauza: Piast Wichów.
 
Pogrom Pożarów 1-5 Zorza Brzeźnica
Sprotavia II Siecieborzyce 2-3 Trysło Czerna
Kwisa Trzebów 1-6 Husaria Dzietrzychowice
Traper Chichy 3-0 Formoza Żagań
Leśnik Wymiarki 1-1 Budowlani Gozdnica
UKS Witków 1-1 Czarni Przybymierz

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Sprotavia II Siecieborzyce.
 
Zorza Brzeźnica 1-2 Czarni Przybymierz
UKS Witków 4-1 Budowlani Gozdnica
Leśnik Wymiarki 8-1 Formoza Żagań
Traper Chichy 2-0 Husaria Dzietrzychowice
Kwisa Trzebów 5-0 Trysło Czerna
Piast Wichów 1-2 Pogrom Pożarów

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Kwisa Trzebów.
 
Piast Wichów 3-1 Zorza Brzeźnica
Pogrom Pożarów 4-0 Sprotavia II Siecieborzyce
Trysło Czerna 2-4 Traper Chichy
Husaria Dzietrzychowice 1-0 Leśnik Wymiarki
Formoza Żagań 3-1 UKS Witków
Budowlani Gozdnica 0-0 Czarni Przybymierz

Kolejka 16 - 4-5 kwietnia

Pauza: Traper Chichy.
 
Zorza Brzeźnica 2-4 Budowlani Gozdnica
Czarni Przybymierz 6-0 Formoza Żagań
UKS Witków 3-4 Husaria Dzietrzychowice
Leśnik Wymiarki 3-1 Trysło Czerna
Kwisa Trzebów 1-1 Pogrom Pożarów
Sprotavia II Siecieborzyce 3-5 Piast Wichów

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Leśnik Wymiarki.
 
Sprotavia II Siecieborzyce 0-5 Zorza Brzeźnica
Piast Wichów 6-1 Kwisa Trzebów
Pogrom Pożarów 2-2 Traper Chichy
Trysło Czerna 1-7 UKS Witków
Husaria Dzietrzychowice 2-0 Czarni Przybymierz
Formoza Żagań 4-5 Budowlani Gozdnica

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: UKS Witków.
 
Zorza Brzeźnica 5-1 Formoza Żagań
Budowlani Gozdnica 0-0 Husaria Dzietrzychowice
Czarni Przybymierz 8-0 Trysło Czerna
Leśnik Wymiarki 3-0 Pogrom Pożarów
Traper Chichy 2-2 Piast Wichów
Kwisa Trzebów 3-0 Sprotavia II Siecieborzyce

Kolejka 19 - 2-3 maja

Pauza: Czarni Przybymierz.
 
Kwisa Trzebów 2-3 Zorza Brzeźnica
Sprotavia II Siecieborzyce 1-2 Traper Chichy
Piast Wichów 0-3 Leśnik Wymiarki
Pogrom Pożarów 5-2 UKS Witków
Trysło Czerna 0-4 Budowlani Gozdnica
Husaria Dzietrzychowice 7-2 Formoza Żagań

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Budowlani Gozdnica.
 
Zorza Brzeźnica 0-2 Husaria Dzietrzychowice
Formoza Żagań 0-2 Trysło Czerna
Czarni Przybymierz 2-0 Pogrom Pożarów
UKS Witków 2-2 Piast Wichów
Leśnik Wymiarki 7-1 Sprotavia II Siecieborzyce
Traper Chichy 3-0 Kwisa Trzebów

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Formoza Żagań.
 
Traper Chichy 2-3 Zorza Brzeźnica
Kwisa Trzebów 2-3 Leśnik Wymiarki
Sprotavia II Siecieborzyce 2-8 UKS Witków
Piast Wichów 1-2 Czarni Przybymierz
Pogrom Pożarów 0-3 Budowlani Gozdnica
(wo)
w drużynie gospodarzy wystapił nieuprawniony zawodnik
Trysło Czerna 1-3 Husaria Dzietrzychowice

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Husaria Dzietrzychowice.
 
Zorza Brzeźnica 1-0 Trysło Czerna
Formoza Żagań 1-5 Pogrom Pożarów
Budowlani Gozdnica 2-1 Piast Wichów
Czarni Przybymierz 6-0 Sprotavia II Siecieborzyce
UKS Witków 4-2 Kwisa Trzebów
Leśnik Wymiarki 1-2 Traper Chichy

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Trysło Czerna.
 
Leśnik Wymiarki 2-0 Zorza Brzeźnica
Traper Chichy 0-0 UKS Witków
Kwisa Trzebów 1-1 Czarni Przybymierz
Sprotavia II Siecieborzyce 0-7 Budowlani Gozdnica
Piast Wichów 3-0 Formoza Żagań
Pogrom Pożarów 1-5 Husaria Dzietrzychowice

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Zorza Brzeźnica.
 
Trysło Czerna 0-3 Pogrom Pożarów
Husaria Dzietrzychowice 7-0 Piast Wichów
Formoza Żagań 1-1 Sprotavia II Siecieborzyce
Budowlani Gozdnica 4-1 Kwisa Trzebów
Czarni Przybymierz 3-3 Traper Chichy
UKS Witków 3-3 Leśnik Wymiarki

Kolejka 25 - 11 czerwca

Pauza: Pogrom Pożarów.
 
UKS Witków 5-2 Zorza Brzeźnica
Leśnik Wymiarki 1-1 Czarni Przybymierz
Traper Chichy 1-2 Budowlani Gozdnica
Kwisa Trzebów 4-1 Formoza Żagań
Sprotavia II Siecieborzyce 0-10 Husaria Dzietrzychowice
Piast Wichów 3-1 Trysło Czerna

Kolejka 26 - 14 czerwca

Pauza: Piast Wichów.
 
Zorza Brzeźnica 0-1 Pogrom Pożarów
Trysło Czerna 2-0 Sprotavia II Siecieborzyce
Husaria Dzietrzychowice 3-0 Kwisa Trzebów
Formoza Żagań 3-0 Traper Chichy
Budowlani Gozdnica 3-2 Leśnik Wymiarki
Czarni Przybymierz 0-3 UKS Witków

Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra I)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra II)
Klasa A 2008/2009 (Zielona Góra III)

Klasa B 2008/2009 (Krosno Odrzańskie)
Klasa B 2008/2009 (Nowa Sól)
Klasa B 2008/2009 (Świebodzin)
Klasa B 2008/2009 (Zielona Góra)
Klasa B 2008/2009 (Żary)

Autor:
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas