[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1973/1974
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ruch Chorzów 30 41 14 13 3 53-23 12 3 0 34-7 2 10 3 19-16
2.  Górnik Zabrze 30 38 16 6 8 43-27 11 3 1 28-9 5 3 7 15-18
3.  Stal Mielec 30 37 13 11 6 41-24 9 4 2 25-10 4 7 4 16-14
4.  Legia Warszawa 30 34 12 10 8 38-28 6 6 3 22-14 6 4 5 16-14 2 0 0 0 2 1-3
5.  Wisła Kraków 30 34 11 12 7 35-27 7 7 1 16-6 4 5 6 19-21 2 4 2 0 0 3-1
6.  ROW Rybnik 30 29 9 11 10 24-28 8 5 2 18-10 1 6 8 6-18 4 4 2 0 2 5-6
 Łódzki KS 30 29 9 11 10 24-28 7 7 1 17-6 2 4 9 7-22 4 4 1 2 1 6-5
8.  Pogoń Szczecin 30 29 8 13 9 28-38 7 7 1 20-12 1 6 8 8-26 4 4 1 2 1 4-4
9.  Gwardia Warszawa 30 28 7 14 9 26-27 3 7 5 13-15 4 7 4 13-12 2 2 0 2 0 1-1
10.  Lech Poznań 30 28 8 12 10 25-26 6 6 3 17-10 2 6 7 8-16 2 2 0 2 0 1-1
11.  Zagłębie Sosnowiec 30 27 10 7 13 22-31 7 3 5 15-15 3 4 8 7-16 4 5 1 3 0 3-0
12.  Polonia Bytom 30 27 7 13 10 23-34 5 8 2 15-11 2 5 8 8-23 4 5 2 1 1 2-3
13.  Śląsk Wrocław 30 27 9 9 12 21-34 6 4 5 11-13 3 5 7 10-21 4 2 0 2 2 0-2
14.  Szombierki Bytom 30 26 8 10 12 26-31 7 5 3 18-12 1 5 9 8-19
15.  Odra Opole 30 24 6 12 12 25-37 5 6 4 15-12 1 6 8 10-25
16.  Zagłębie Wałbrzych 30 22 7 8 15 22-33 6 5 4 17-13 1 3 11 5-20
O rozdziale miejsc pucharowych decydowała tabela po 27 kolejkach. Ostatnie trzy kolejki zostały rozegrane dopiero w lipcu i sierpniu! Mistrzostwo Polski zapewnił sobie wcześniej Ruch Chorzów, w Pucharze Zdobywców Pucharów zagrał finalista Pucharu Polski - Gwardia Warszawa (przegrała w finale z Ruchem), zaś w Pucharze UEFA Górnik Zabrze i Legia Warszawa, która dała się później wyprzedzić w tabeli Stali Mielec.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Ruch Chorzów    3-0 0-0 3-3 1-0 4-0 2-0 5-0 3-2 2-1 0-0 2-1 2-0 1-0 3-0 3-0 
 2 Górnik Zabrze2-2     2-0 0-1 3-2 0-0 2-0 2-0 3-1 2-0 4-1 2-0 1-0 2-2 1-0 2-0 
 3 Stal Mielec1-1 0-1     3-1 2-2 0-0 7-0 0-0 2-1 1-2 1-0 1-0 1-0 3-1 2-1 1-0 
 4 Legia Warszawa0-0 3-1 1-1     1-2 0-0 1-0 3-0 1-0 0-2 3-2 5-1 2-3 0-0 1-1 1-1 
 5 Wisła Kraków0-0 1-1 0-0 1-0     1-0 1-0 4-0 0-1 0-0 2-0 1-1 1-1 1-0 1-1 2-1 
 6 ROW Rybnik0-0 2-1 1-0 1-0 1-0     3-2 2-1 0-0 1-1 0-2 1-1 3-0 0-1 1-1 2-0 
 7 Łódzki KS1-1 1-0 0-0 1-0 2-2 2-0     1-1 0-0 0-0 0-1 3-0 0-0 2-0 2-0 2-1 
 8 Pogoń Szczecin2-2 1-1 0-2 1-0 3-1 1-0 1-1     1-1 2-1 1-0 1-1 2-2 1-0 3-0 0-0 
 9 Gwardia Warszawa1-1 1-2 2-1 1-2 0-2 1-1 0-1 0-0     0-0 2-0 0-0 0-2 2-2 3-1 0-0 
 10 Lech Poznań1-2 1-1 0-0 1-3 3-1 0-1 2-1 0-0 1-1     2-0 0-0 4-0 1-0 0-0 1-0 
 11 Zagłębie Sosnowiec0-6 1-0 1-1 0-1 1-1 1-0 0-1 2-1 0-2 1-0     3-0 0-0 2-0 3-1 0-1 
 12 Polonia Bytom0-0 0-3 1-3 1-1 0-0 2-1 1-1 2-0 0-0 3-0 0-0     1-0 1-1 1-1 2-0 
 13 Śląsk Wrocław1-0 2-0 0-5 0-1 1-1 0-0 1-0 1-2 0-2 2-0 0-0 0-1     1-0 1-1 1-0 
 14 Szombierki Bytom3-1 2-0 2-2 0-0 1-3 3-1 1-0 1-0 1-2 0-0 0-0 1-0 1-1     0-1 2-1 
 15 Odra Opole3-2 0-1 4-0 1-1 0-2 1-1 0-0 2-2 0-0 2-1 1-0 0-1 0-1 0-0     1-0 
 16 Zagłębie Wałbrzych1-1 0-3 0-1 0-2 2-0 2-1 0-0 1-1 0-0 0-0 0-1 3-1 3-0 2-1 3-1     

Kolejka 1 - 25 sierpnia

Gwardia Warszawa 0-2 Wisła Kraków
Szombierki Bytom 2-0 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 1-0 Łódzki KS
Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 0-0 ROW Rybnik
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 2-1 Polonia Bytom
Odra Opole 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 0-6 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Pogoń Szczecin 0-2 Stal Mielec
Łódzki KS 0-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 1-0 Śląsk Wrocław
Gwardia Warszawa 2-2 Szombierki Bytom

Kolejka 3 - 8-9 września

Szombierki Bytom 1-3 Wisła Kraków
Śląsk Wrocław 0-2 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 1-1 Górnik Zabrze
Stal Mielec 7-0 Łódzki KS
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 4-0 ROW Rybnik
Odra Opole 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 5-1 Polonia Bytom

Kolejka 4 - 12 września

Wisła Kraków 1-1 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Legia Warszawa
ROW Rybnik 1-1 Odra Opole
Pogoń Szczecin 2-2 Ruch Chorzów
Łódzki KS 2-1 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Zabrze 2-0 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 0-0 Lech Poznań
Szombierki Bytom 1-1 Śląsk Wrocław

Kolejka 5 - 15-16 września

Śląsk Wrocław 1-1 Wisła Kraków
Lech Poznań 1-0 Szombierki Bytom
Stal Mielec 2-1 Gwardia Warszawa
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 2-0 Łódzki KS
Odra Opole 2-2 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 0-0 ROW Rybnik
Polonia Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 6 - 29-30 września

Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik 1-1 Polonia Bytom
Pogoń Szczecin 1-0 Legia Warszawa
Łódzki KS 2-0 Odra Opole
Górnik Zabrze 2-2 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 0-0 Zagłębie Wałbrzych
Szombierki Bytom 2-2 Stal Mielec
Śląsk Wrocław 2-0 Lech Poznań

Kolejka 7 - 6-7 października

Lech Poznań 3-1 Wisła Kraków
Stal Mielec 1-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Szombierki Bytom
Ruch Chorzów 3-2 Gwardia Warszawa
Odra Opole 0-1 Górnik Zabrze
Legia Warszawa 1-0 Łódzki KS
Polonia Bytom 2-0 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-0 ROW Rybnik

Kolejka 8 - 27-28 października

Wisła Kraków 1-0 ROW Rybnik
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Łódzki KS 3-0 Polonia Bytom
Górnik Zabrze 0-1 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 3-1 Odra Opole
Szombierki Bytom 3-1 Ruch Chorzów
Śląsk Wrocław 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Lech Poznań 0-0 Stal Mielec

Kolejka 9 - 31 października

Stal Mielec 2-2 Wisła Kraków
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Lech Poznań
Ruch Chorzów 2-0 Śląsk Wrocław
Odra Opole 0-0 Szombierki Bytom
Legia Warszawa 1-0 Gwardia Warszawa
Polonia Bytom 0-3 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Łódzki KS
ROW Rybnik 2-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Wisła Kraków 4-0 Pogoń Szczecin
Łódzki KS 2-0 ROW Rybnik
Górnik Zabrze 4-1 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 0-0 Polonia Bytom
Szombierki Bytom 0-0 Legia Warszawa
Śląsk Wrocław 1-1 Odra Opole
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Zagłębie Wałbrzych 2-0 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 0-0 Stal Mielec
Odra Opole 2-1 Lech Poznań
Legia Warszawa 2-3 Śląsk Wrocław
Polonia Bytom 1-1 Szombierki Bytom
Zagłębie Sosnowiec 0-2 Gwardia Warszawa
ROW Rybnik 2-1 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 1-1 Łódzki KS

Kolejka 12 - 14 listopada

Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 2-0 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 1-1 ROW Rybnik
Szombierki Bytom 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Śląsk Wrocław 0-1 Polonia Bytom
Lech Poznań 1-3 Legia Warszawa
Stal Mielec 2-1 Odra Opole
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Ruch Chorzów

Kolejka 13 - 24-25 listopada

Ruch Chorzów 1-0 Wisła Kraków
Odra Opole 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Legia Warszawa 1-1 Stal Mielec
Polonia Bytom 3-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Śląsk Wrocław
ROW Rybnik 0-1 Szombierki Bytom
Pogoń Szczecin 1-1 Gwardia Warszawa
Łódzki KS 1-0 Górnik Zabrze

Kolejka 14 - 1-2 grudnia

Wisła Kraków 1-1 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 0-1 Łódzki KS
Szombierki Bytom 1-0 Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław 0-0 ROW Rybnik
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 1-0 Polonia Bytom
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 3-0 Odra Opole

Kolejka 15 - 8-9 grudnia

Odra Opole 0-2 Wisła Kraków
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Stal Mielec
ROW Rybnik 1-1 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 2-2 Śląsk Wrocław
Łódzki KS 2-0 Szombierki Bytom
Górnik Zabrze 3-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 16 - 9-10 marca

Wisła Kraków 0-1 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 2-2 Szombierki Bytom
Łódzki KS 0-0 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 2-1 Lech Poznań
ROW Rybnik 1-0 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole

Kolejka 17 - 16-17 marca

Legia Warszawa 1-2 Wisła Kraków
Odra Opole 0-1 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik
Stal Mielec 0-0 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 2-1 Łódzki KS
Śląsk Wrocław 2-0 Górnik Zabrze
Szombierki Bytom 1-2 Gwardia Warszawa

Kolejka 18 - 23-24 marca

Wisła Kraków 1-0 Szombierki Bytom
Gwardia Warszawa 0-2 Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze 2-0 Lech Poznań
Łódzki KS 0-0 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 0-0 Zagłębie Wałbrzych
ROW Rybnik 0-0 Ruch Chorzów
Zagłębie Sosnowiec 3-1 Odra Opole
Polonia Bytom 1-1 Legia Warszawa

Kolejka 19 - 30-31 marca

Polonia Bytom 0-0 Wisła Kraków
Legia Warszawa 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 1-1 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 5-0 Pogoń Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Łódzki KS
Stal Mielec 0-1 Górnik Zabrze
Lech Poznań 1-1 Gwardia Warszawa
Śląsk Wrocław 1-0 Szombierki Bytom

Kolejka 20 - 3 kwietnia

Wisła Kraków 1-1 Śląsk Wrocław
Szombierki Bytom 0-0 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 2-1 Stal Mielec
Górnik Zabrze 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Łódzki KS 1-1 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 3-0 Odra Opole
ROW Rybnik 1-0 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 3-0 Polonia Bytom

Kolejka 21 - 6-7 kwietnia

Zagłębie Sosnowiec 1-1 Wisła Kraków
Polonia Bytom 2-1 ROW Rybnik
Legia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin
Odra Opole 0-0 Łódzki KS
Ruch Chorzów 3-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 3-1 Szombierki Bytom
Lech Poznań 4-0 Śląsk Wrocław

Kolejka 22 (pierwotnie 23) - 20-21 kwietnia

ROW Rybnik 1-0 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 2-1 Pogoń Szczecin
Polonia Bytom 1-1 Łódzki KS
Legia Warszawa 3-1 Górnik Zabrze
Odra Opole 0-0 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 1-0 Szombierki Bytom
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Śląsk Wrocław
Stal Mielec 1-2 Lech Poznań

Kolejka 23 (pierwotnie 22) - 24 kwietnia

Wisła Kraków 0-0 Lech Poznań
Śląsk Wrocław 0-5 Stal Mielec
Szombierki Bytom 2-1 Zagłębie Wałbrzych
Gwardia Warszawa 1-1 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole
Łódzki KS 1-0 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-1 Polonia Bytom
ROW Rybnik 0-2 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 24 - 27-28 kwietnia

Wisła Kraków 0-0 Stal Mielec
Lech Poznań 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Śląsk Wrocław 1-0 Ruch Chorzów
Szombierki Bytom 0-1 Odra Opole
Gwardia Warszawa 1-2 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 2-0 Polonia Bytom
Łódzki KS 0-1 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 1-0 ROW Rybnik

Kolejka 25 - 1 maja

Pogoń Szczecin 3-1 Wisła Kraków
ROW Rybnik 3-2 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Górnik Zabrze
Polonia Bytom 0-0 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 0-0 Szombierki Bytom
Odra Opole 0-1 Śląsk Wrocław
Ruch Chorzów 2-1 Lech Poznań
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Stal Mielec

Kolejka 26 - 4-5 maja

Wisła Kraków 2-1 Zagłębie Wałbrzych
Stal Mielec 1-1 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Odra Opole
Śląsk Wrocław 0-1 Legia Warszawa
Szombierki Bytom 1-0 Polonia Bytom
Gwardia Warszawa 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 0-0 ROW Rybnik
Łódzki KS 1-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 27 - 11-12 maja

Łódzki KS 2-2 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze
ROW Rybnik 0-0 Gwardia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Szombierki Bytom
Polonia Bytom 1-0 Śląsk Wrocław
Legia Warszawa 0-2 Lech Poznań
Odra Opole 4-0 Stal Mielec
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 28 - 31 lipca

Wisła Kraków 0-0 Ruch Chorzów
Zagłębie Wałbrzych 3-1 Odra Opole
Stal Mielec 3-1 Legia Warszawa
Lech Poznań 0-0 Polonia Bytom
Śląsk Wrocław 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Szombierki Bytom 3-1 ROW Rybnik
Gwardia Warszawa 0-0 Pogoń Szczecin
Górnik Zabrze 2-0 Łódzki KS

Kolejka 29 - 3-4 sierpnia

Górnik Zabrze 3-2 Wisła Kraków
Łódzki KS 0-0 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-0 Szombierki Bytom
ROW Rybnik 3-0 Śląsk Wrocław
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Lech Poznań
Polonia Bytom 1-3 Stal Mielec
Legia Warszawa 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Odra Opole 3-2 Ruch Chorzów

Kolejka 30 - 6 sierpnia

Wisła Kraków 1-1 Odra Opole
Ruch Chorzów 3-3 Legia Warszawa
Zagłębie Wałbrzych 3-1 Polonia Bytom
Stal Mielec 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 0-1 ROW Rybnik
Śląsk Wrocław 1-2 Pogoń Szczecin
Szombierki Bytom 1-0 Łódzki KS
Gwardia Warszawa 1-2 Górnik Zabrze

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas