[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

I liga 1972/1973
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Mielec 26 36 13 10 3 47-21 8 5 0 23-6 5 5 3 24-15
2.  Ruch Chorzów 26 33 13 7 6 29-16 9 3 1 22-7 4 4 5 7-9
3.  Gwardia Warszawa 26 30 8 14 4 31-22 7 4 2 25-11 1 10 2 6-11 4 3 0 3 1 2-3
4.  Górnik Zabrze 26 30 10 10 6 23-15 7 3 3 12-7 3 7 3 11-8 4 2 0 2 2 1-3
5.  Wisła Kraków 26 30 13 4 9 31-28 8 2 3 18-10 5 2 6 13-18 4 7 3 1 0 4-1
6.  Łódzki KS 26 29 9 11 6 26-26 5 6 2 13-8 4 5 4 13-18
7.  ROW Rybnik 26 26 8 10 8 20-21 6 5 2 16-8 2 5 6 4-13
8.  Legia Warszawa 26 23 6 11 9 29-28 5 5 3 21-14 1 6 6 8-14 2 2 1 0 1 3-3
9.  Pogoń Szczecin 26 23 8 7 11 28-30 6 3 4 15-10 2 4 7 13-20 2 2 1 0 1 3-3
10.  Zagłębie Sosnowiec 26 22 8 6 12 30-31 7 3 3 20-10 1 3 9 10-21 4 6 3 0 1 7-2
11.  Zagłębie Wałbrzych 26 22 8 6 12 22-31 6 4 3 15-10 2 2 9 7-21 4 3 1 1 2 1-4
12.  Lech Poznań 26 22 6 10 10 16-26 6 6 1 13-3 0 4 9 3-23 4 3 1 1 2 2-4
13.  Polonia Bytom 26 20 7 6 13 20-42 6 5 2 16-15 1 1 11 4-27
14.  Odra Opole 26 18 3 12 11 21-36 3 8 2 14-11 0 4 9 7-25

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Stal Mielec    2-1 5-0 0-0 2-0 1-1 1-1 1-0 3-1 0-0 2-0 3-2 3-0 0-0 
 2 Ruch Chorzów2-2     1-1 0-0 2-0 2-1 1-0 2-0 0-2 3-0 3-1 3-0 2-0 1-0 
 3 Gwardia Warszawa0-0 3-1     1-1 0-1 4-0 0-1 1-0 3-0 2-2 3-1 1-1 3-1 4-2 
 4 Górnik Zabrze1-1 0-0 0-0     0-1 1-3 1-0 2-1 1-0 1-0 0-1 3-0 1-0 1-0 
 5 Wisła Kraków0-3 0-1 1-1 1-0     1-2 0-0 2-1 2-1 2-0 3-1 2-0 2-0 2-0 
 6 Łódzki KS0-0 1-2 1-0 0-0 1-1     0-0 1-1 1-0 2-1 3-1 0-0 0-1 3-1 
 7 ROW Rybnik0-3 1-0 0-0 1-2 2-1 0-0     0-0 2-1 1-0 1-1 4-0 4-0 0-0 
 8 Legia Warszawa0-3 0-0 0-0 1-4 1-1 5-0 3-0     2-3 3-1 3-0 0-0 2-1 1-1 
 9 Pogoń Szczecin1-3 0-1 1-1 1-0 1-3 0-0 0-0 0-1     2-0 1-0 2-0 1-0 5-1 
 10 Zagłębie Sosnowiec4-1 0-1 0-1 0-0 2-0 1-4 2-0 1-1 1-1     1-0 2-0 2-0 4-1 
 11 Zagłębie Wałbrzych2-0 1-0 1-1 0-2 0-1 0-0 2-1 1-1 2-1 0-3     1-0 5-0 0-0 
 12 Lech Poznań3-0 0-0 0-0 0-0 3-0 0-1 0-0 1-0 0-0 2-1 0-0     2-1 2-0 
 13 Polonia Bytom0-6 0-0 0-0 2-2 1-4 2-0 3-0 0-0 1-1 2-1 1-0 2-0     2-1 
 14 Odra Opole2-2 1-0 1-1 1-0 3-0 1-1 0-1 2-2 2-2 1-1 0-1 0-0 0-0     

Kolejka 1 - 26 lipca

Łódzki KS 1-0 Gwardia Warszawa
Ruch Chorzów 1-0 Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Polonia Bytom
Wisła Kraków 3-1 Zagłębie Wałbrzych
Stal Mielec 3-1 Pogoń Szczecin
ROW Rybnik 1-2 Górnik Zabrze
Lech Poznań 1-0 Legia Warszawa

Kolejka 2 - 2 sierpnia

Lech Poznań 0-1 Łódzki KS
Legia Warszawa 3-0 ROW Rybnik
Górnik Zabrze 1-1 Stal Mielec
Pogoń Szczecin 1-3 Wisła Kraków
Zagłębie Wałbrzych 0-3 Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów
Odra Opole 1-1 Gwardia Warszawa

Kolejka 3 - 5-6 sierpnia

Łódzki KS 3-1 Odra Opole
Gwardia Warszawa 3-1 Polonia Bytom
Ruch Chorzów 3-1 Zagłębie Wałbrzych
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Pogoń Szczecin
Wisła Kraków 1-0 Górnik Zabrze
Stal Mielec 1-0 Legia Warszawa
ROW Rybnik 4-0 Lech Poznań

Kolejka 4 (pierwotnie 6) - 16-17 września

Stal Mielec 1-1 Łódzki KS
ROW Rybnik 2-1 Wisła Kraków
Lech Poznań 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Legia Warszawa 0-0 Ruch Chorzów
Górnik Zabrze 0-0 Gwardia Warszawa
Pogoń Szczecin 5-1 Odra Opole
Zagłębie Wałbrzych 5-0 Polonia Bytom

Kolejka 5 (pierwotnie 7) - 23-24 września

Łódzki KS 3-1 Zagłębie Wałbrzych
Polonia Bytom 1-1 Pogoń Szczecin
Odra Opole 1-0 Górnik Zabrze
Gwardia Warszawa 1-0 Legia Warszawa
Ruch Chorzów 3-0 Lech Poznań
Zagłębie Sosnowiec 2-0 ROW Rybnik
Wisła Kraków 0-3 Stal Mielec

Kolejka 6 (pierwotnie 8) - 30 września-1 października

Wisła Kraków 1-2 Łódzki KS
Stal Mielec 0-0 Zagłębie Sosnowiec
ROW Rybnik 1-0 Ruch Chorzów
Lech Poznań 0-0 Gwardia Warszawa
Legia Warszawa 1-1 Odra Opole
Górnik Zabrze 1-0 Polonia Bytom
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 7 (pierwotnie 4) - 4 października

ROW Rybnik 0-0 Łódzki KS
Lech Poznań 3-0 Stal Mielec
Legia Warszawa 1-1 Wisła Kraków
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Pogoń Szczecin 0-1 Ruch Chorzów
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Gwardia Warszawa
Polonia Bytom 2-1 Odra Opole

Kolejka 8 (pierwotnie 9) - 7-8 października

Łódzki KS 1-0 Pogoń Szczecin
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Górnik Zabrze
Polonia Bytom 0-0 Legia Warszawa
Odra Opole 0-0 Lech Poznań
Gwardia Warszawa 0-1 ROW Rybnik
Ruch Chorzów 2-2 Stal Mielec
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Wisła Kraków

Kolejka 9 (pierwotnie 5) - 18 października

Łódzki KS 0-1 Polonia Bytom
Odra Opole 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Gwardia Warszawa 3-0 Pogoń Szczecin
Ruch Chorzów 0-0 Górnik Zabrze
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Legia Warszawa
Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań
Stal Mielec 1-1 ROW Rybnik

Kolejka 10 - 21-22 października

Zagłębie Sosnowiec 1-4 Łódzki KS
Wisła Kraków 0-1 Ruch Chorzów
Stal Mielec 5-0 Gwardia Warszawa
ROW Rybnik 0-0 Odra Opole
Lech Poznań 2-1 Polonia Bytom
Legia Warszawa 3-0 Zagłębie Wałbrzych
Górnik Zabrze 1-0 Pogoń Szczecin

Kolejka 11 - 28-29 października

Łódzki KS 0-0 Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin 0-1 Legia Warszawa
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Lech Poznań
Polonia Bytom 3-0 ROW Rybnik
Odra Opole 2-2 Stal Mielec
Gwardia Warszawa 0-1 Wisła Kraków
Ruch Chorzów 3-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 12 - 4-5 listopada

Ruch Chorzów 2-1 Łódzki KS
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Gwardia Warszawa
Wisła Kraków 2-0 Odra Opole
Stal Mielec 3-0 Polonia Bytom
ROW Rybnik 1-1 Zagłębie Wałbrzych
Lech Poznań 0-0 Pogoń Szczecin
Legia Warszawa 1-4 Górnik Zabrze

Kolejka 13 - 11-12 listopada

Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa
Górnik Zabrze 3-0 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 0-0 ROW Rybnik
Zagłębie Wałbrzych 2-0 Stal Mielec
Polonia Bytom 1-4 Wisła Kraków
Odra Opole 1-1 Zagłębie Sosnowiec
Gwardia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów

Kolejka 14 - 10-11 marca

Gwardia Warszawa 4-0 Łódzki KS
Odra Opole 1-0 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Wisła Kraków
Pogoń Szczecin 1-3 Stal Mielec
Górnik Zabrze 1-0 ROW Rybnik
Legia Warszawa 0-0 Lech Poznań

Kolejka 15 - 17-18 marca

Łódzki KS 0-0 Lech Poznań
ROW Rybnik 0-0 Legia Warszawa
Stal Mielec 0-0 Górnik Zabrze
Wisła Kraków 2-1 Pogoń Szczecin
Zagłębie Sosnowiec 1-0 Zagłębie Wałbrzych
Ruch Chorzów 2-0 Polonia Bytom
Gwardia Warszawa 4-2 Odra Opole

Kolejka 16 - 31 marca-1 kwietnia

Odra Opole 1-1 Łódzki KS
Polonia Bytom 0-0 Gwardia Warszawa
Zagłębie Wałbrzych 1-0 Ruch Chorzów
Pogoń Szczecin 2-0 Zagłębie Sosnowiec
Górnik Zabrze 0-1 Wisła Kraków
Legia Warszawa 0-3 Stal Mielec
Lech Poznań 0-0 ROW Rybnik

Kolejka 17 - 7-8 kwietnia

Łódzki KS 0-0 ROW Rybnik
Stal Mielec 3-2 Lech Poznań
Wisła Kraków 2-1 Legia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 0-0 Górnik Zabrze
Ruch Chorzów 0-2 Pogoń Szczecin
Gwardia Warszawa 3-1 Zagłębie Wałbrzych
Odra Opole 0-0 Polonia Bytom

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia

Polonia Bytom 2-0 Łódzki KS
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Odra Opole
Pogoń Szczecin 1-1 Gwardia Warszawa
Górnik Zabrze 0-0 Ruch Chorzów
Legia Warszawa 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Lech Poznań 3-0 Wisła Kraków
ROW Rybnik 0-3 Stal Mielec

Kolejka 19 - 28-29 kwietnia

Łódzki KS 0-0 Stal Mielec
Wisła Kraków 0-0 ROW Rybnik
Zagłębie Sosnowiec 2-0 Lech Poznań
Ruch Chorzów 2-0 Legia Warszawa
Gwardia Warszawa 1-1 Górnik Zabrze
Odra Opole 2-2 Pogoń Szczecin
Polonia Bytom 1-0 Zagłębie Wałbrzych

Kolejka 20 - 5-6 maja

Zagłębie Wałbrzych 0-0 Łódzki KS
Pogoń Szczecin 1-0 Polonia Bytom
Górnik Zabrze 1-0 Odra Opole
Legia Warszawa 0-0 Gwardia Warszawa
Lech Poznań 0-0 Ruch Chorzów
ROW Rybnik 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Stal Mielec 2-0 Wisła Kraków

Kolejka 21 - 9 maja

Łódzki KS 1-1 Wisła Kraków
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Stal Mielec
Ruch Chorzów 1-0 ROW Rybnik
Gwardia Warszawa 1-1 Lech Poznań
Odra Opole 2-2 Legia Warszawa
Polonia Bytom 2-2 Górnik Zabrze
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Pogoń Szczecin

Kolejka 22 - 19-20 maja

Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Wałbrzych
Legia Warszawa 2-1 Polonia Bytom
Lech Poznań 2-0 Odra Opole
ROW Rybnik 0-0 Gwardia Warszawa
Stal Mielec 2-1 Ruch Chorzów
Wisła Kraków 2-0 Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 23 - 26-27 maja

Łódzki KS 2-1 Zagłębie Sosnowiec
Ruch Chorzów 2-0 Wisła Kraków
Gwardia Warszawa 0-0 Stal Mielec
Odra Opole 0-1 ROW Rybnik
Polonia Bytom 2-0 Lech Poznań
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Legia Warszawa
Pogoń Szczecin 1-0 Górnik Zabrze

Kolejka 24 - 9-10 czerwca

Górnik Zabrze 1-3 Łódzki KS
Legia Warszawa 2-3 Pogoń Szczecin
Lech Poznań 0-0 Zagłębie Wałbrzych
ROW Rybnik 4-0 Polonia Bytom
Stal Mielec 0-0 Odra Opole
Wisła Kraków 1-1 Gwardia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec 0-1 Ruch Chorzów

Kolejka 25 - 20 czerwca

Łódzki KS 1-2 Ruch Chorzów
Gwardia Warszawa 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Odra Opole 3-0 Wisła Kraków
Polonia Bytom 0-6 Stal Mielec
Zagłębie Wałbrzych 2-1 ROW Rybnik
Pogoń Szczecin 2-0 Lech Poznań
Górnik Zabrze 2-1 Legia Warszawa

Kolejka 26 - 24 czerwca

Legia Warszawa 5-0 Łódzki KS
Lech Poznań 0-0 Górnik Zabrze
ROW Rybnik 2-1 Pogoń Szczecin
Stal Mielec 2-0 Zagłębie Wałbrzych
Wisła Kraków 2-0 Polonia Bytom
Zagłębie Sosnowiec 4-1 Odra Opole
Ruch Chorzów 1-1 Gwardia Warszawa

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas