[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Szczebel centralny - 18 kwietnia 2019

Wybierz datę: wczoraj (24 maja) | dziś (25 maja) | jutro (26 maja)

Fortuna I liga 2018/2019,

18:00 Bytovia Bytów 2-2 Raków Częstochowa
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-3 Wigry Suwałki
19:45 Stomil Olsztyn 0-2 Chrobry Głogów

II liga 2018/2019,

16:00 Rozwój Katowice 0-1 Górnik Łęczna

III liga 2018/2019, II

17:00 Pogoń II Szczecin 1-0 Sokół Kleczew
17:00 Polonia Środa Wielkopolska 1-1 Lech II Poznań

Ekstraliga kobiet 2018/2019,

15:00 AZS Wrocław (k) 3-0 Mitech Żywiec (k)
16:00 Olimpia Szczecin (k) 0-4 AZS UJ Kraków (k)
16:30 AZS PWSZ Wałbrzych (k) 1-1 Medyk Konin (k)
16:30 UKS SMS Łódź (k) 2-0 AZS PSW Biała Podlaska (k)

I liga kobiet 2018/2019, południowa

12:00 Resovia (k) 6-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) (k)
12:00 Rysy Bukowina Tatrzańska (k) 0-2 Rolnik Biedrzychowice (k)
16:00 MUKS Tomaszów Mazowiecki (k) 2-4 Tarnovia Tarnów (k)
16:00 Rekord Bielsko-Biała (k) 2-0 Respekt Myślenice (k)
17:00 ROW Rybnik (k) 0-0 Gol Częstochowa (k)

I liga kobiet 2018/2019, północna

16:00 KS Raszyn (k) 7-1 Unifreeze Górzno (k)
17:00 Polonia Środa Wielkopolska (k) 1-2 Piastovia Piastów (k)
17:00 Praga Warszawa (k) 0-1 UKS SMS II Łódź (k)

II liga kobiet 2018/2019, mazowiecka

17:00 MOSiR Sieradz (k) 5-1 Akademia 2012 Suwałki (k)

I liga futsalu 2018/2019, północna

19:30 Mieszko Gniezno (f) 3-6 LSSS Lębork (f)

Centralna Liga Juniorów 2018/2019,

10:30 Jagiellonia Białystok (j) 1-1 Arka Gdynia (j)
11:00 Wisła Kraków (j) 2-0 Escola Varsovia Warszawa (j)
11:00 Pogoń Szczecin (j) 3-3 Korona Kielce (j)
12:00 Elana Toruń (j) 2-2 Ruch Chorzów (j)
12:00 Lech Poznań (j) 1-3 Górnik Zabrze (j)
13:00 Motor Lublin (j) 1-2 GKS Bełchatów (j)
16:00 Legia Warszawa (j) 2-0 Śląsk Wrocław (j)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna

11:00 ŁKS Łódź (jm) 0-2 AKS SMS Łódź (jm)
13:00 Jagiellonia Białystok (jm) 1-3 Escola Varsovia Warszawa (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna

12:00 AP Reissa Poznań (jm) 1-0 Pogoń Szczecin (jm)
14:00 Warta Poznań (jm) 6-0 Gryf Słupsk (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna

11:00 FC Wrocław Academy Wrocław (jm) 0-7 Zagłębie Lubin (jm)
12:00 Śląsk Wrocław (jm) 3-2 Gwarek Zabrze (jm)
13:00 Odra Opole (jm) 1-1 Stadion Śląski Chorzów (jm)
13:00 Ruch Chorzów (jm) 3-2 Górnik Zabrze (jm)

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna

12:00 Stal Mielec (jm) 1-0 Korona Kielce (jm)
17:30 Motor Lublin (jm) 1-3 Wisła Kraków (jm)

 

Napisz do nas