Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Pomorski ZPN - 17 kwietnia 2019
IV liga 2018/2019, pomorska
15:00 Jantar Ustka 1-1 GKS Przodkowo
16:00 Kaszubia Kościerzyna 0-1 GKS Kolbudy
16:00 Arka II Gdynia 5-0 Gryf Słupsk
16:00 KTS-K Luzino 1-1 Bytovia II Bytów
16:00 Grom Nowy Staw 3-0 Pogoń Lębork
16:30 GKS Kowale 3-2 Lechia II Gdańsk
18:00 Stolem Gniewino 3-0 Wda Lipusz
18:00 Orkan Rumia 0-3 Gedania Gdańsk
Klasa okręgowa 2018/2019, Gdańsk I
16:00 GTS Pszczółki 3-1 Sztorm Kosakowo
16:00 Polonia Gdańsk 1-0 Gedania II Gdańsk
16:00 MKS Władysławowo 4-1 Czarni Pruszcz Gdański
17:00 Zenit Łęczyce 1-1 Portowiec Gdańsk
18:00 Orlęta Reda 3-1 Bałtyk II Gdynia
Klasa okręgowa 2018/2019, Gdańsk II
15:00 Tęcza Brusy 1-0 Żuławy Nowy Dwór Gdański
16:00 Czarni Przemysław 3-0 Spójnia Sadlinki
16:00 Wisła Tczew 0-0 Okland Szprudowo
16:00 Sokół Zblewo 4-1 Chojniczanka II Chojnice
16:00 Powiśle II Dzierzgoń 5-0 Borowiak Czersk
17:00 Orzeł Subkowy 3-0 Sławek Borzechowo
17:00 Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-1 Pomezania Malbork
17:00 Pogoń Prabuty 4-2 Gwiazda Karsin
Klasa okręgowa no10.pl 2018/2019, Słupsk
17:00 Słupia Kobylnica 1-3 Sokół Wyczechy
17:00 Błękitni Główczyce 0-9 Chrobry Charbrowo
17:00 Brda Przechlewo 1-2 Sparta Sycewice
17:00 Piast Człuchów 3-0 MKS Debrzno
17:30 Leśnik Cewice 0-3 Myśliwiec Tuchomie
17:45 Lipniczanka Lipnica 5-1 GKS Pęplino
Klasa A no10.pl 2018/2019, Gdańsk I
16:00 Kaszubia Starzyno 1-1 Kaszuby Połchowo
17:00 AS Pomorze Gdańsk 4-1 Sokół Bożepole Wielkie
17:00 Ogniwo Sopot 4-0 Start Mrzezino
17:00 Klif Chłapowo 1-4 Potok Kamionka Sopot
18:00 Eko-Prod Szemud 0-4 Zatoka 95 Puck
18:15 Błyskawica Reda-Rekowo Dolne 13-1 Latarnik Choczewo
Klasa A no10.pl 2018/2019, Gdańsk II
17:00 GKS II Kolbudy 1-2 KS Mściszewice
17:00 Gryf Goręczyno 3-1 GKS Trąbki Wielkie
17:30 Sokół Ełganowo 1-0 GTS Goszyn
17:45 Amator Kiełpino 0-1 GTS Mokry Dwór
18:00 GKS Żukowo 1-2 GLKS Różyny
18:00 Osiczanka Osice 3-2 KS Sulmin
Klasa A no10.pl 2018/2019, Gdańsk III
17:00 Styna Godziszewo 2-0 Victoria Kaliska
17:00 Wda Czarna Woda 4-0 MKP Szlachta
17:00 Wierzyca Stara Kiszewa 4-3 Brda Rytel
18:00 Radunia II Stężyca 9-0 LKP Nowa Karczma
Klasa A no10.pl 2018/2019, Gdańsk IV (Malbork)
16:00 GDKiS Ostaszewo 0-4 Delta Miłoradz
17:00 Start Kulice 0-2 Wisła Korzeniewo
17:00 Rodło Trzciano 1-6 Relax Ryjewo
18:00 Olimpia Sztum 7-0 Ruch Gościszewo
Klasa A no10.pl 2018/2019, Słupsk I
16:30 Diament Trzebielino 1-9 Unison Machowino
17:00 Rowokół Smołdzino 0-3 Barton Barcino
Klasa A no10.pl 2018/2019, Słupsk II
16:30 Czarni Czarne 5-0 Magic Niezabyszewo
17:00 GTS Czarna Dąbrówka 1-1 Orkan Gostkowo
18:00 Pogoń II Lębork 2-2 Start Łebień
Klasa B 2018/2019, Gdańsk I
17:00 Stolem II Gniewino 4-1 Huragan Smolno
19:00 GKS Linia 0-3 KKS Koleczkowo
19:00 Solar Władysławowo 4-3 Ajax Leśniewo
Klasa B 2018/2019, Gdańsk II
17:00 Jaguar II Gdańsk 6-4 GKS II Żukowo
20:30 KP Gdynia 1-2 Morena Gdańsk
Klasa B 2018/2019, Gdańsk III
17:00 GTS Pruszcz Gdański 2-8 Grom Trutnowy
17:00 Oruński KP (Gdańsk) 0-4 Osiczanka II Osice
18:00 GTS Juszkowo 3-3 Portowiec II Gdańsk
Klasa B 2018/2019, Gdańsk IV
16:00 Grom Kleszczewo 0-3 FC Gowidlino
16:30 Ceramik Łubiana 3-1 LZS Bytonia
Klasa B 2018/2019, Gdańsk V
17:00 Nowi Nowa Cerkiew 2-4 Agra Ostrowite
17:00 Olimpia Czersk 4-4 Meteor Silno
17:00 Perła Czyczkowy 1-1 Czarni Piece
Klasa B 2018/2019, Malbork I
17:00 Centrum Pelplin 1-2 Lisovia Lisewo
17:00 Tęcza Szropy 3-1 Powiśle Stary Targ
17:00 Jurand Lasowice Wielkie 3-3 Powiśle Czernin
Klasa B 2018/2019, Malbork II
16:00 KP Wandowo 3-5 Sokół Lubichowo
17:00 Wietcisa II Skarszewy 5-0 Piast Majewo
17:00 Czarni Straszewo 6-4 Powiśle II Pawlice Rakowiec
Klasa B 2018/2019, Słupsk I
16:00 Grab Grapice 0-11 Gryf II Słupsk
17:00 Sokół Kuleszewo 4-1 Victoria Słupsk
18:00 SSPN Malczkowo 0-3 Smoki Podole Małe
Klasa B 2018/2019, Słupsk II
16:00 ZS II Damnica 7-4 Granit Koczała
16:30 Victoria Dąbrówka 8-1 Baza 44 Siemirowice
17:00 Kaszubia II Studzienice 10-1 WKS Nożyno
17:45 Błękitni Motarzyno 1-2 Grom Nakla
I liga kobiet 2018/2019, północna
14:00 Medyk II Konin (k) 2-1 APLG Gdańsk (k)
III liga kobiet 2018/2019, pomorska
16:00 Pogoń II Tczew (k) 3-0 (wo) Zenit Łęczyce (k)
17:00 Chojniczanka Chojnice (k) 2-1 GKS Żukowo (k)
17:00 Canicuła Bytów (k) 0-5 Potok Pszczółki (k)
17:30 APLG II Gdańsk (k) 4-0 Lew Lębork (k)
18:00 Stal Jezierzyce (k) 1-1 KTS-K Luzino (k)