Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN - 25 września 2021
eWinner II liga 2021/2022,
16:00 Sokół Ostróda 1-3 Ruch Chorzów
III liga 2021/2022, I
16:00 Mamry Giżycko 0-1 Legionovia Legionowo
16:00 Znicz Biała Piska 1-3 Polonia Warszawa
17:00 Broń Radom 3-2 GKS Wikielec
forBET IV liga 2021/2022, warmińsko-mazurska
14:00 Jeziorak Iława 6-0 Olimpia II Elbląg
14:30 Motor Lubawa 2-1 Zatoka Braniewo
15:00 Błękitni Pasym 0-1 Granica Kętrzyn
15:00 Huragan Morąg 2-4 Mrągowia Mrągowo
16:00 Mazur Ełk 5-0 MKS Korsze
16:00 Pisa Barczewo 4-4 Polonia Iłowo
17:30 Polonia Lidzbark Warmiński 2-1 Concordia Elbląg
Klasa okręgowa 2021/2022, warmińsko-mazurska I
16:00 Victoria Bartoszyce 0-2 Tęcza Biskupiec
16:00 Rominta Gołdap 4-0 Wilczek Wilkowo
16:00 Śniardwy Orzysz 0-1 Żagiel Piecki
16:00 Łyna Sępopol 1-1 Czarni Olecko
16:00 KS Wojciechy 3-4 Naki Olsztyn
16:00 Omulew Wielbark 1-2 Orlęta Reszel
Klasa okręgowa 2021/2022, warmińsko-mazurska II
15:30 GSZS Rybno 5-1 Tęcza Miłomłyn
16:00 Unia Susz 3-1 Czarni Rudzienice
16:00 Ossa Biskupiec Pomorski 3-1 Start Nidzica
16:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 6-1 Kormoran Zwierzewo
16:00 Płomień Turznica 0-1 Olimpia Olsztynek
16:00 Polonia Pasłęk 6-4 Ewingi Zalewo
Klasa A 2021/2022, warmińsko-mazurska I
16:00 Reduta Bisztynek 2-6 Mazur Pisz
16:00 Jurand Barciany 2-1 Cresovia Górowo Iławeckie
16:00 Mazur Wydminy 2-4 Kłobuk Mikołajki
16:00 Granica Bezledy 4-1 Start Kruklanki
Klasa A 2021/2022, warmińsko-mazurska II
16:00 Barkas Tolkmicko 4-0 Wałsza Pieniężno
16:00 Kormoran Bynowo 0-0 Zatoka II Braniewo
16:00 Syrena Młynary 1-1 Piast Wilczęta
16:00 Agat Jegłownik 2-0 KS Tyrowo
16:00 Pama Powodowo 3-0 Pomowiec Gronowo Elbląskie
Klasa A 2021/2022, warmińsko-mazurska III
15:00 Burza Słupy 0-4 SKS Szczytno
16:00 KS Łęgajny 1-5 LKS Różnowo
16:00 Fortuna Gągławki 2-3 GLKS Jonkowo
16:00 GKS Stawiguda 4-2 GKS Szczytno
16:00 Błękitni Stary Olsztyn 8-2 Wałpusza 07 Jesionowiec
Klasa A 2021/2022, warmińsko-mazurska IV
16:00 Gmina Kozłowo 1-1 Jordan Kazanice
16:00 Iskra Narzym 4-0 Osa Ząbrowo
16:00 KS Mroczno 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny
16:00 Orzeł Ulnowo 1-1 Zamek Kurzętnik
Klasa B 2021/2022, warmińsko-mazurska II
16:00 Dąb Kadyny 10-0 Grom Zwierzno
16:00 Żabianka Żabi Róg 5-6 Zalew Frombork
Klasa B 2021/2022, warmińsko-mazurska III
15:00 Orzeł Czerwonka 3-1 Pisa II Barczewo
15:00 Mewa Smykowo 1-4 Vel Dąbrówno
Klasa B 2021/2022, warmińsko-mazurska IV
15:30 LZS Fijewo 0-1 Wicher Gwiździny
16:00 Torpeda Rożental 5-3 Wel Bratian
Statscore Futsal Ekstraklasa 2021/2022,
16:00 Constract Lubawa (f) 9-1 Red Devils Chojnice (f)