Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Zachodniopomorski ZPN - 22 września 2019
PKO Ekstraklasa 2019/2020,
15:00 Pogoń Szczecin 1-1 Górnik Zabrze
IV liga 2019/2020, zachodniopomorska
14:00 Ina Goleniów 2-4 Hutnik Szczecin
15:00 Lech Czaplinek 1-0 Darłovia Darłowo
Klasa okręgowa 2019/2020, Koszalin III
15:00 Błękitni Stary Jarosław 1-2 Pomorzanin Sławoborze
16:30 Victoria Sianów 2-2 Bajgiel Będzino
Klasa okręgowa 2019/2020, Szczecin I
15:00 Pomorzanin Nowogard 3-0 Piast Chociwel
16:00 Iskra Golczewo 2-3 Wybrzeże Rewalskie Rewal
Klasa okręgowa 2019/2020, Szczecin II
12:00 Drawa Drawno 1-2 Biali Sądów
15:00 Iskra Banie 2-3 Sokół Pyrzyce
Klasa A 2019/2020, Koszalin IX
12:00 Darpol Barzowice 0-2 KS Skibno
12:00 Olimpik/Mieszko Warszkowo 4-1 Passat Bukowo Morskie
12:00 Unia Sieciemin 0-4 Gryf Polanów
12:00 Wrzos Wrześnica 8-1 Derby Gwiazdowo
13:00 Błękitni Tychowo 5-1 Płomień Jeżyczki
14:00 Wieża II Postomino/Łącko 2-0 Pogoń Noskowo
Klasa A 2019/2020, Koszalin VIII
12:00 Grot Bonin 7-0 Syrena/Grot Rymań
14:00 Hajka Zegrze Pomorskie 2-3 Jantar Siemyśl
14:00 Derby Karścino 2-4 Resko Karcino
15:00 Gryf Dobrowo 3-2 Sokół Lulewice
16:00 Fala Hen Gąski 2-2 Wicher Mierzym
Klasa A 2019/2020, Koszalin X
12:00 Drzewiarz Krosino 4-3 Smak Pol Wilcze Laski
12:00 Mechanik II/Iskra Bobolice 3-0 (wo) Huragan Bierzwnica
15:00 Wicher Rąbino 3-0 KS Gwda Wielka
Klasa A 2019/2020, Koszalin XI
13:00 Santos Kłębowiec 4-0 Gryf Budowo
13:00 Kopanik Lubno 4-2 Bytyń Nakielno
13:00 Wspólni Różewo 0-2 Błękitni Pomierzyn
13:00 Legion Strączno 1-2 Grom Giżyno
14:00 Znicz Dzikowo 2-2 Grom Szwecja
Klasa A 2019/2020, Szczecin I
11:00 Bizon Cerkwica 0-6 Fala Międzyzdroje
12:00 Znicz Wysoka Kamieńska 4-1 Prawobrzeże II Świnoujście
14:00 Orzeł Prusinowo - Sowianka Sowno
15:00 Błękitni Trzygłów 0-4 Jantar Dziwnów
16:00 Korona Stuchowo 3-1 Pomorzanin Przybiernów
Klasa A 2019/2020, Szczecin II
13:00 Płomień Lisowo 0-8 Sarmata Dobra
14:00 Orzeł Pęzino 1-5 Ina Ińsko
14:00 Masovia Maszewo 2-1 Orkan Dalewo
15:00 WODR Barzkowice 2-3 Promień Mosty
Klasa A 2019/2020, Szczecin III
11:00 KP Przecław 2-6 Arkonia Szczecin
16:00 Chemik II Police 5-0 Zryw Kołbaskowo
Klasa A 2019/2020, Szczecin IV
11:00 Orzeł Grzędzice 0-0 Łabędź Widuchowa
15:00 Orzeł Małkocin 7-0 Unia Swochowo
16:00 Zootechnik Kołbacz 0-4 Ogniwo Babinek
16:30 Wicher Steklno 1-1 Podlesie Sowno
17:00 Znicz Niedźwiedź 2-3 Zjednoczeni Kobylanka
Klasa A 2019/2020, Szczecin V
14:00 Rurzyca Nawodna 4-4 Witniczanka Witnica
14:00 Zieloni Zielin 9-1 Chrobry Lisie Pole
14:00 Sekwoja Brwice 1-0 Piast Piaseczno
14:00 Orzeł Trzcińsko Zdrój 11-1 Zjednoczeni Kurzycko
16:00 Myśla Dargomyśl 2-0 Mieszko Mieszkowice
16:00 Pomorzanin Cychry 5-0 GKS Golenice
Klasa A 2019/2020, Szczecin VI
15:00 Bryza Reńsko 1-3 Kluczevia II Stargard
15:00 Koral Mostkowo 4-0 Zorza Tychowo
15:00 Wicher Przelewice 5-2 Iskra Warszyn
16:00 Sęp Brzesko 7-0 Błyskawica Kluki
16:00 Piast Kolin 0-3 Mechanik Warnice
16:00 Polonia Giżyn 7-1 Jedność Przewłoki
Klasa A 2019/2020, Szczecin VII
14:00 Zjednoczeni Wapnica 4-2 Remor Recz
14:00 Sokół Granowo 0-3 Korona Raduń
14:00 Pomorzanin Zamęcin 4-0 Błękitni Sarnik
15:00 Świt Barnimie 0-3 Ina Nadarzyn
15:00 Orzeł Żeńsko 0-1 Klon Krzęcin
16:00 Orzeł Bierzwnik 5-1 Iskra Pomień
Klasa B 2019/2020, Szczecin I
11:00 Korona II Stuchowo 4-1 Gardominka Mechowo
11:00 Jantar II Dziwnów 2-2 Światowid 63 II Łobez
14:00 Orzeł Mrzeżyno 3-1 Lotnik Czarne
15:00 Zieloni Wyszobór 4-2 Bizon II Cerkwica
Klasa B 2019/2020, Szczecin II
11:00 Iskierka II Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Energetyk II Gryfino
12:00 Pionier Szczecin 2-0 Aquila II Szczecin
14:00 Rybak Trzebież 1-5 Kasta II Majowe (Szczecin)
Klasa B 2019/2020, Szczecin III
15:00 Korona Klępicz 3-0 (wo) Sokół II Pyrzyce
16:00 Klon Krzymów 2-2 Sparta Sobiemyśl
16:00 Sokół Różańsko 1-0 Polonia Gryfino
Klasa B 2019/2020, Szczecin IV
11:00 Gwiazda Żalęcino 2-1 Zorza II Dobrzany
13:00 Grom Płonno 3-1 Pionier Zwierzyn (k. Choszczna)
14:00 Dęby Rogowo 4-0 Pomorzanka Jarosławsko
16:00 Orkan II Suchań 3-1 Skrzydlaci Będargowo
16:00 Unia II Dolice 0-0 Sława Choszczno
I liga kobiet 2019/2020, północna
16:00 AP Kotwica Kołobrzeg (k) 0-2 Piastovia Piastów (k)
III liga kobiet 2019/2020, zachodniopomorska
13:00 Fala Międzyzdroje (k) 0-9 Energetyk Junior Gryfino (k)
14:30 Olimpia II Szczecin (k) 7-1 LFA Szczecin (k)