Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Dolnośląski ZPN - 9 sierpnia 2020
Puchar Polski 2020/2021, Dolnośląski ZPN - Legnica
11:00 Jaworzanka 1946 II Jawor 1-5 Czarni Rokitki
12:30 Czarni Golanka Dolna 1-6 Unia Rosochata
Puchar Polski 2020/2021, Dolnośląski ZPN - Wałbrzych
14:00 LKS II Bystrzyca Górna 2-6 Herbapol Stanowice
17:00 Szczyt Boguszów-Gorce 1-3 Sudety Dziećmorowice
17:00 Sparta Przełom Pastuchów 3-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych
17:00 Podgórze Wałbrzych 1-2 Darbor Bolesławice
17:00 Hutnik Szczytna 1-6 Polonia Bystrzyca Kłodzka
17:00 Klubokawiarnia Roztocznik 3-1 Kłos Lutomia
17:00 Tom-Dar Ludwikowice 2-6 Sparta Stary Waliszów
Puchar Polski 2020/2021, Dolnośląski ZPN - Wrocław
11:00 KS Gręboszyce 3-0 (wo) Czarni Chrząstawa
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021, dolnośląska (wschód)
15:00 Piast Żerniki (Wrocław) 1-1 Orzeł Lubawka
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021, dolnośląska (zachód)
14:00 Apis Jędrzychowice 0-2 Karkonosze Jelenia Góra
15:00 Leśnik Osiecznica 3-3 Odra Ścinawa
Klasa okręgowa 2020/2021, Legnica
11:00 Grom Gromadzyń-Wielowieś 0-5 Zamet Przemków
17:00 Płomień Radwanice 5-0 Zryw Kłębanowice
17:00 Górnik Lubin 7-1 Odra Chobienia
17:00 Gwardia Białołęka 3-3 Zawisza Serby
Klasa okręgowa 2020/2021, Wałbrzych
17:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 0-0 Wenus Nowice
Klasa okręgowa 2020/2021, Wrocław
14:00 Zachód Sobótka 2-2 Czarni Jelcz-Laskowice
16:30 Kolektyw Radwanice 6-3 GKS Kobierzyce
17:00 Parasol Wrocław 2-3 Zenit Międzybórz
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra I
11:00 KS 1946 Chełmsko Śląskie 0-5 KS Łomnica
11:00 Bóbr Marciszów 3-2 Orzeł Mysłakowice
16:00 Czarni Przedwojów 5-0 Dolomit Pisarzowice
18:00 Julia II Szklarska Poręba 1-7 Victoria Jelenia Góra
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra II
15:00 LZS Radostów 4-6 Skalnik Rębiszów
15:00 Pogoń Wleń 0-1 Olsza Olszyna Lubańska
15:00 Lech Ręczyn 2-3 Błękitni Studniska Dolne
15:00 Łazek Pisarzowice 4-0 Granica Miłoszów
17:00 Fatma Pobiedna 1-2 Chmielanka Chmieleń
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra III
15:00 LZS Niwnice 3-2 LZS Łaziska
15:00 Sparta Zebrzydowa 3-2 LZS Brzeźnik
15:00 Górnik Węgliniec 4-0 KS Stare Jaroszowice
17:00 GKS Gromadka 2-2 Orzeł Gościszów
Ekstraliga kobiet 2020/2021,
12:15 ROW Rybnik (k) 1-2 Śląsk Wrocław (k)