Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Dolnośląski ZPN - 25 października 2020
Fortuna I liga 2020/2021,
15:00 Górnik Łęczna 1-0 Miedź Legnica
eWinner II liga 2020/2021,
12:00 Śląsk II Wrocław 0-2 Sokół Ostróda
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021, dolnośląska (wschód)
14:30 Orzeł Lubawka 2-3 Lechia Dzierżoniów
IV liga Koleje Dolnośląskie 2020/2021, dolnośląska (zachód)
15:00 Apis Jędrzychowice 2-1 Stal Chocianów
15:00 Odra Ścinawa 3-3 Orla Wąsosz
Klasa okręgowa 2020/2021, Legnica
14:30 Pogoń Góra 1-2 Zryw Kłębanowice
14:30 Górnik Lubin 1-1 Zamet Przemków
15:00 GKS Męcinka 4-3 Iskra Kochlice
15:00 Odra Chobienia 1-1 Iskra Księginice
Klasa okręgowa 2020/2021, Wałbrzych
14:30 Włókniarz Kudowa Zdrój 4-3 Grom Witków
15:00 Cukrownik/Polonia Pszenno 4-2 Płomień Makowice
Klasa okręgowa 2020/2021, Wrocław
12:00 WKS Wierzbice 9-0 Energetyk Siechnice
15:00 Galakticos Solna 0-6 Orzeł Marszowice
15:00 Kolektyw Radwanice 1-4 Pogoń Oleśnica
15:00 Barycz Sułów 2-1 Odra Malczyce
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra I
11:00 Czarni Strzyżowiec 4-0 Budowlani Wojcieszów
14:00 KS 1946 Chełmsko Śląskie 7-2 KS Maciejowa (Jelenia Góra)
14:00 Bóbr Marciszów 3-0 (wo) Piast Bolków
15:00 Julia II Szklarska Poręba 2-1 Orzeł Mysłakowice
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra II
11:00 Kwisa Mroczkowice 4-6 Olsza Olszyna Lubańska
14:00 Kwisa Świeradów Zdrój 1-1 LZS Radostów
14:00 Pogoń Wleń 0-3 (wo) LZS Kościelnik
14:00 Granica Miłoszów 1-4 Chmielanka Chmieleń
14:00 Fatma Pobiedna 1-3 Błękitni Studniska Dolne
Klasa A Alniko 2020/2021, Jelenia Góra III
11:00 WKS Żarki Średnie 0-5 Górnik Węgliniec
11:00 Sparta Zebrzydowa 0-1 Chrobry Nowogrodziec
11:00 LKS Mierzwin 1-1 LZS Łaziska
14:00 LZS Niwnice 3-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki
14:00 Orzeł Gościszów 3-1 LKS Ocice
14:00 Rybak Parowa 4-2 GKS Iwiny
14:00 Majdan Bolesławice/Dąbrowa Bolesławiecka 2-2 KS Stare Jaroszowice
15:00 GKS Gromadka 1-0 LZS Brzeźnik
Klasa A 2020/2021, Legnica I
14:00 LZS Ostaszów 0-3 LZS Buczyna
14:00 Dragon Jaczów 0-3 (wo) Korona Czernina
14:00 Fortuna Obora 1-4 KS Kłopotów-Osiek
14:00 Łagoszowia Łagoszów 1-1 Kłos Moskorzyn
14:00 Unia Szklary Górne 5-0 Kalina Sobin
15:00 Viktoria Borek 8-3 Mieszko Ruszowice
15:00 Sparta Przedmoście 3-2 Orzeł Czerna
Klasa A 2020/2021, Legnica II
11:00 Jaworzanka 1946 II Jawor 3-2 Zjednoczeni Gościsław
11:00 Albatros Jaśkowice 4-0 Wilki Różana
14:00 Orzeł Mikołajowice 3-0 Sparta Parszowice
14:00 Bazalt Piotrowice 3-0 (wo) Tęcza Kwietno
14:00 Unia Miłoradzice 1-1 Błękitni Koskowice
14:00 Nysa Wiadrów 0-3 (wo) Czarni Dziewin
14:00 Kaczawa II Bieniowice 4-1 Rodło Granowice
Klasa A 2020/2021, Legnica III
11:00 Dąb Stowarzyszenie Siedliska 5-2 Błękitni Kościelec
11:00 Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1-9 Arka Trzebnice
11:00 Płomień Michów 4-2 Huras Krotoszyce
14:00 Kolejarz Miłkowice 6-2 Huragan Proboszczów
14:30 Orzeł Zagrodno 7-0 Orzeł Wojcieszyn
Klasa A 2020/2021, Wałbrzych I
11:00 Górnik Wałbrzych 7-0 Zagłębie Wałbrzych
12:00 Herbapol Stanowice 8-1 Górnik Boguszów-Gorce
14:00 Orzeł Witoszów 2-1 Zieloni Mrowiny
14:00 KS Walim 1-1 Zieloni Mokrzeszów
14:00 Sudety Dziećmorowice 4-1 Włókniarz Głuszyca
Klasa A 2020/2021, Wałbrzych II
11:00 Czarni Sieniawka 0-3 Koliber Uciechów
14:00 Kłos Lutomia 1-2 Boxmet Piskorzów
14:00 Delta Słupice 0-1 Bielawianka II Bielawa
Klasa A 2020/2021, Wałbrzych III
11:00 Łomniczanka Stara Łomnica 3-0 (wo) Zamek Gorzanów
14:45 Iskra Jaszkowa Dolna 5-3 Czermna Kudowa Zdrój
14:45 Orlęta Krosnowice 1-3 ATS Wojbórz
14:45 Hutnik Szczytna 1-2 Unia Złoty Stok
14:45 Polonia Bystrzyca Kłodzka 1-1 Śnieżnik Domaszków
14:45 KS Polanica Zdrój 2-3 Pogoń Duszniki Zdrój
14:45 Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2-0 Victoria Dębowiec
14:45 Cis Brzeźnica 3-3 Sudety Międzylesie
Klasa A 2020/2021, Wrocław I
13:00 Puma Pietrzykowice 0-1 Sokół Smolec
14:00 Sparta Miłcz 2-4 Ambrozja Bogdaszowice
Klasa A 2020/2021, Wrocław II
11:00 Plon Gądkowice 3-1 Sokół II Wielka Lipa
13:00 KS Łozina 2-0 KS Dobroszów
Klasa A 2020/2021, Wrocław III
11:00 Pogoń Syców 2-0 Widawa Stradomia
11:00 KS Brochów (Wrocław) 1-1 Czarni Chrząstawa
12:00 Sparta Wrocław 2-0 Burza Bystrzyca
12:00 Wratislavia Wrocław 3-4 Polonia Wrocław
Klasa A 2020/2021, Wrocław IV
11:00 KP Ludów Śląski 2-1 Rapid Domaniów
11:00 Korona Pęcz 5-2 Błękitni Pustków Wilczkowski
14:00 Nefryt Jordanów Śląski 1-2 Lider Borów
14:30 Czarni Sobocisko 0-4 Błękitni Siedlce
Klasa B 2020/2021, Jelenia Góra I
11:00 Bolko Bolków 4-0 Orzeł II Lubawka
11:00 Amfibolit Leszczyniec 6-2 Lesk Sędzisław
11:00 Orły Lipienica 10-1 KS 1946 II Chełmsko Śląskie
11:00 Dragon Miszkowice 1-2 Victoria Czadrów
11:00 Bóbr Opawa 3-5 LZS Janiszów
12:00 Husaria Grzędy 1-1 Huragan Olszany
14:00 Skalnik Czarny Bór 4-0 Uran Okrzeszyn
Klasa B 2020/2021, Jelenia Góra II
11:00 Bobry Wojanów 4-0 Rudawy Janowice Wielkie
11:00 GLKS Jeżów Sudecki/Czernica 3-11 Zryw Ubocze
14:00 KKS Jelenia Góra 2-0 Potok Karpniki
14:00 Stella Lubomierz 7-0 Bielany Biedrzychowice
14:00 KS II Łomnica 4-2 Pogoń II Dobków
14:00 Hottur Borowice 1-2 WKS Pilchowice
Klasa B 2020/2021, Jelenia Góra III
11:00 KS Włodzice 1-3 KS Milików
11:00 LZS Nowa 3-2 Znicz Kruszyn
11:00 LKS Kraśnik Dolny 3-4 KS Czerna
11:00 GKS Raciborowice 0-5 (wo) Kolonia Bolesławiec
13:00 LZS Kotliska 2-3 Jawa Otok
14:00 Zbylut Zbylutów 4-4 GKS II Gromadka
Klasa B 2020/2021, Jelenia Góra IV
11:00 LZS Zaręba 1-2 Sudety Giebułtów
11:00 Orzeł Platerówka 1-3 Zryw Bratków
11:00 Piast Czerwona Woda 4-1 Przyszłość Dłużyna
15:00 Jaśnica Opolno Zdrój 2-3 Granit Gierałtów
15:00 LZS Porajów-Kopaczów 7-1 Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec
Klasa B 2020/2021, Legnica I
11:00 Sokół Niechlów 6-0 Zamet II Przemków
11:00 LZS Koźlice 6-2 Zryw Kotla
11:00 Perła Potoczek 9-0 Mieszko II Ruszowice
11:00 Sokół II Jerzmanowa 4-1 Błysk Studzionki
11:00 GLKS Gaworzyce 1-0 Błyskawica Luboszyce
14:00 Kupryt 02 Sucha Górna 2-4 Odra Grodziec Mały
Klasa B 2020/2021, Legnica II
11:00 Iskra Niedźwiedzice 4-2 LZS Nowa Wieś Lubińska
11:00 LZS Biała (k. Legnicy) 3-3 Relaks Szklary Dolne
11:00 Górnik II Lubin 5-1 Iskra II Księginice
14:00 Huzar Raszówka 9-2 LZS Komorniki (k. Polkowic)
14:00 Victoria Parchów 23-0 LZS Żelazny Most
14:00 Mewa Goliszów 2-5 Platan Siedlce
14:00 Zryw Stary Łom 0-2 Kryształ Chocianowiec
Klasa B 2020/2021, Legnica III
11:00 Unia Rosochata 2-0 Korona Kawice
11:00 Ikar Miłogostowice 11-0 Zryw Chełm
11:00 Iskra II Kochlice 18-2 Czarni Golanka Dolna
11:00 Pogoń Dębice 1-1 Orzeł Konary
11:00 Gama Ujazd Górny 3-5 Cicha Woda Tyniec Legnicki
14:00 Polder-a Damianowo 1-3 Krokus Kwiatkowice
14:00 Orzeł Pichorowice 5-3 Polgeo Lusina
Klasa B 2020/2021, Legnica IV
11:00 Lechia Rokitnica 4-5 Tatra Krzeniów
11:00 Rataj Paszowice 6-0 Orzeł II Zagrodno
11:00 Platan Sichów 0-1 Radziechowianka Radziechów
11:00 Chełmy Chełmiec Piotrowice 10-1 Iskra Jerzmanice Zdrój
14:00 Błękitni II Kościelec 1-7 Olimpia Olszanica
14:00 Start Osetnica 3-3 Fenix Pielgrzymka
15:00 Płomień Nowa Wieś Grodziska 2-0 Lubiatowianka Lubiatów
Klasa B 2020/2021, Wałbrzych I
11:00 Zieloni II Mokrzeszów 0-10 Iskra Witków Śląski
11:00 Sparta Przełom Pastuchów 1-2 Sokół Kostrza
11:00 AKS II Strzegom 5-0 LKS Piotrowice Świdnickie
11:00 Unia Jaroszów 2-1 Nysa Kłaczyna
11:00 Tęcza Bolesławice 3-1 KP MCK Mieroszów
11:00 Szczyt Boguszów-Gorce 4-1 Płomień Dobromierz
13:30 Błękitni Słotwina 0-0 MKS II Szczawno Zdrój
Klasa B 2020/2021, Wałbrzych II
11:00 Ślęża Ciepłowody 4-1 Gryf Burkatów
11:00 Błękitni Owiesno 2-2 Silesia Żarów
11:00 Piast Jaźwina 0-5 LKS Dobrocin
11:00 Zryw Łażany 2-3 Dąb Mościsko
11:00 Zjednoczeni II Żarów 4-1 LKS II Bystrzyca Górna
14:00 Klubokawiarnia Roztocznik 4-1 Grom Panków
Klasa B 2020/2021, Wałbrzych III
11:00 Płomień Sokolniki 2-0 LKS Gilów
12:00 Perła Płonica 2-0 Przedborowianka Przedborowa
12:00 Znicz Lubnów 2-2 Lechia II Dzierżoniów
12:30 Błękitni Niedźwiedź 2-5 Spartakus Byczeń
14:00 Harnaś Starczówek 5-1 Henrykowianka Henryków
14:45 Wieża Rudnica 3-6 Sparta Oleszna
15:00 Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 6-0 Skałki II Stolec
Klasa B 2020/2021, Wałbrzych IV
10:00 Czarni Braszowice 3-3 LKS Wambierzyce
10:00 Zrzeszeni Niwa 1-3 Granica Tłumaczów
12:15 Piasek Potworów 0-2 Tom-Dar Ludwikowice
12:15 Orzeł Mąkolno 1-4 Sparta Stary Waliszów
12:30 Kłos Laski 3-0 (wo) Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka)
12:30 Burza Dzikowiec 7-2 LKS Bierkowice
Klasa B 2020/2021, Wrocław I
11:00 Lech Barkowo 3-1 Orkan Mojęcice
13:00 Odra Uraz 2-4 Orkan Borzęcin
14:00 Dąb Kuraszków 0-3 Czarni Białków (k. Środy Śląskiej)
14:00 Herosi Stary Wołów 3-3 KP II Brzeg Dolny
14:00 LKS Krościna Wielka 3-3 Ruch Warzęgowo
14:00 KS Piotrkowice 2-1 Pirania Radziądz
14:00 KS Brzeg Dolny 6-0 Zryw Głębowice
Klasa B 2020/2021, Wrocław II
11:00 Sparta Będkowo 0-12 Sparta Wszemirów
11:00 Płomień Wisznia Mała 4-1 Sokół Ujeździec Mały
11:00 Błyskawica Szewce 8-0 Błękitni Pawłów Trzebnicki
11:00 Orzeł Biedaszków Wielki 5-3 Masłovia Masłów
14:00 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-0 Tomtex Widawa Wrocław
14:00 Piorun Koniowo 0-6 (wo) Sokół Ujeździec Wielki
14:00 Grom Ligota Piękna 0-2 Avia Ozorowice
Klasa B 2020/2021, Wrocław III
11:00 Sokół Kaszowo 4-3 Grom Szczodrów
11:00 Płomień Krośnice 6-0 Piast Dobrzeń
11:00 AP Oleśnica 6-1 KS Dziadowa Kłoda
11:00 Polonia Grabowno Wielkie 1-1 Olimpia Bukowinka
14:00 KS Postolin 6-0 KS Gręboszyce
15:00 Czarni Łuczyna 5-5 KS Łazy Wielkie
15:00 Pogoń Cieszków 0-2 Perła Węgrów
Klasa B 2020/2021, Wrocław IV
11:00 Błękitni Krzeczyn 3-0 (wo) Dąb Pruszowice
11:00 LZS Zbytowa 1-4 GKS II Mirków/Długołęka
11:00 Widawa Grędzina 2-0 Pogoń Kopalina
12:00 KP 99 Śliwice 0-4 MKS Sołtysowice (Wrocław)
15:00 Widawa II Bierutów 8-2 Piast Miłocice
Klasa B 2020/2021, Wrocław V
11:00 LZS Ścinawa Polska 1-2 Burza Chwalibożyce
11:00 Polonia Godzikowice 1-5 Skra Wojnowice
11:00 Odra Kotowice 2-1 Lwy Wrocław
11:00 Orzeł Święta Katarzyna 6-0 Szaluna Zębice
11:00 MKS Siechnice 1-4 WKS Wilczyce
11:00 Rzemieślnik Oława 0-2 Grunwald Wrocław
14:00 Wratislavia II Wrocław 2-5 Zalesie Wójcice
14:30 Jankowianka Wierzbno 1-1 Sparta II Wrocław
Klasa B 2020/2021, Wrocław VI
11:00 KP 86 Borek Strzeliński 2-4 Feniks Pławna
13:00 Zorza Niemil 3-4 Logan II Kurów
15:00 Czarni Kondratowice 1-7 Gromnik Kuropatnik
Klasa B 2020/2021, Wrocław VII
11:00 Polonia II Bielany Wrocławskie 2-1 Tarant Krzyżowice
11:00 GLKS Mietków 5-3 Galakticos II Solna
11:00 LKS Sadków 3-3 GOKiS Kąty Wrocławskie
15:00 KS Magnice 4-8 Zieloni Wilczkowice
Klasa B 2020/2021, Wrocław VIII
11:00 Błękitni Chwalimierz 11-1 Błyskawica Lenartowice
11:00 Wulkan Ogrodnica 0-2 Orzeł Bukówek
11:00 Zjednoczeni Łowęcice 3-1 Odra Słup
11:00 Zorza Wilkszyn 5-2 Maślice Wrocław
13:00 Błękitni Jerzmanowo (Wrocław) 7-2 Dromex Piersno
14:00 Augustyn Wrocław 2-1 Piast Lutynia
15:00 Sporting Wrocław 0-3 Pagel Komorniki
Klasa C 2020/2021, Środa Śląska
14:00 KS Rusko 2-3 Odra Rzeczyca
14:00 OSP Krzydlina Mała 1-5 Kusy Pogalewo Wielkie
14:00 Solen Zabłoto 7-4 Czarni Kulin
14:00 Jeziorka Zakrzów 2-0 Błyskawica II Lenartowice
14:00 Iskra Proszków 1-1 Huragan Mrozów
III liga kobiet 2020/2021, III
15:00 Promień Żary (k) 0-4 Ślęza Wrocław (k)
IV liga kobiet 2020/2021, dolnośląska
11:00 Polonia II Świdnica (k) 1-2 UKS Bierutów (k)
11:00 Kolektyw Radwanice (k) 4-1 Ślęza II Wrocław (k)
15:00 Moto Jelcz Oława (k) 2-0 Zagłębie Wałbrzych (k)
16:30 Akademia Orlik Jelenia Góra (k) 3-0 Chrobry Głogów (k)
Centralna Liga Juniorów U-17 2020/2021, C - jesień
12:00 Śląsk Wrocław (jm) 2-4 Zagłębie Lubin (jm)