Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Lubuski ZPN - 25 września 2021
III liga 2021/2022, III
16:00 Carina Gubin 5-2 Górnik II Zabrze
16:00 Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Stal Brzeg
16:00 Polonia Bytom 1-0 Lechia Zielona Góra
Jako IV liga 2021/2022, lubuska
15:00 Polonia Słubice 3-1 Czarni Żagań
16:00 Piast Czerwieńsk 0-3 Ilanka Rzepin
16:00 Promień Żary 5-1 Lechia II Zielona Góra
16:00 Meprozet Stare Kurowo 4-2 Korona Kożuchów
16:00 Budowlani Murzynowo 1-1 Odra Nietków
16:00 Syrena Zbąszynek 3-1 KP Piast Iłowa
Jako Klasa okręgowa 2021/2022, Gorzów Wielkopolski
14:00 Stal Sulęcin 1-1 Orzeł Międzyrzecz
14:00 Piast Karnin (Gorzów Wielkopolski) 1-4 Lubuszanin Drezdenko
16:00 Róża Różanki 5-1 Zieloni Lubiechnia Wielka
16:00 Pogoń Skwierzyna 3-0 Spartak Deszczno
16:00 GKP Pszczew 5-1 GKS Bledzew
16:00 Polonia Lipki Wielkie 4-1 Toroma Torzym
16:30 Warta Słońsk 2-0 Warta II Gorzów Wielkopolski
Jako Klasa okręgowa 2021/2022, Zielona Góra
16:00 Moczynianka Moczyń (Żagań) 0-5 Odra Bytom Odrzański
16:00 Tęcza Krosno Odrzańskie 1-0 Pogoń Przyborów
16:00 TKKF Chynowianka Zielona Góra 2-2 Budowlani Lubsko
16:00 Zorza Ochla 0-2 Alfa Jaromirowice
16:00 Sprotavia Szprotawa 3-1 Start Płoty
17:00 Dozamet Nowa Sól 2-0 Pogoń Wschowa
Keeza Klasa A 2021/2022, Gorzów Wielkopolski I
15:00 Złote Piaski Dzierżów 3-0 Błękitni Lubno
17:00 Warta Wawrów 2-3 SHR Wojcieszyce
17:00 KS Nowiny Wielkie 4-2 GKP Kłodawa
17:00 Iskra Gorzów Wielkopolski 3-0 (wo) Feniks Ściechów
Keeza Klasa A 2021/2022, Gorzów Wielkopolski II (Słubice)
15:00 Juwenia Boczów 4-0 Znicz Trzemeszno Lubuskie
16:00 Pogoń Krzeszyce 4-4 Lubniewiczanka Lubniewice
Keeza Klasa A 2021/2022, Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)
15:00 Uran Trzebicz 2-1 Noteć Stare Bielice
15:00 Błękitni Dobiegniew 1-0 Muszelka Ogardy
16:00 Sokół Gościm 1-0 LZS Bobrówko
16:00 Zjednoczeni Przytoczna 5-3 Delta Stare Polichno
Keeza Klasa A 2021/2022, Zielona Góra I
16:00 Sokół Kalsk 0-5 Medyk Cibórz
Keeza Klasa A 2021/2022, Zielona Góra II
15:00 Błękitni Zabłocie 5-0 Sparta Mierków
16:00 Drzonkowianka Racula 8-1 KP Świdnica
16:00 Pogoń Wężyska 0-1 Relaks Grabice
16:00 Znicz Leśniów Wielki 1-4 Bóbr Bobrowice
Keeza Klasa A 2021/2022, Zielona Góra III
15:00 Avia Siedlnica 4-0 Sparta Łężyca
16:00 Ikar Zawada 5-1 Dąb II Przybyszów
16:00 Piast Parkovia Trzebiechów 3-2 Mieszko Konotop
16:00 Cargovia Kargowa 4-1 Odra Klenica
16:00 Orzeł Szlichtyngowa 6-0 MKS Nowe Miasteczko
16:00 Czarni Rudno 2-2 Cuprum Czciradz
16:00 GKS Siedlisko 3-2 Błękitni Lubięcin
Keeza Klasa A 2021/2022, Zielona Góra IV
16:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Błękitni Kotowice
16:00 Delta Sieniawa Żarska 4-0 Kwisa Trzebów
16:00 Orzeł Konin Żagański 3-0 Płomień Czerna
16:00 Granica Żarki Wielkie 2-1 Sparta Grabik
Keeza Klasa B 2021/2022, Gorzów Wielkopolski I
16:00 Warta Kołczyn 5-1 Zorza Marwice
17:00 Walka Czarnów 1-1 Zjednoczeni Jeniniec
Keeza Klasa B 2021/2022, Gorzów Wielkopolski II (Drezdenko)
16:30 Dąb Górki Noteckie 6-1 Pogoń II Skwierzyna
Keeza Klasa B 2021/2022, Krosno Odrzańskie
16:00 Kruszywo Raduszec Stary 10-2 Polesie Białków
Keeza Klasa B 2021/2022, Świebodzin
15:00 Sokół Rozłogi 3-6 Meteor Jordanowo
II liga kobiet 2021/2022, północna
12:00 Warta Gorzów Wielkopolski (k) 6-0 UKS SMS III Łódź (k)
III liga kobiet 2021/2022, III
15:00 Unia Opole (k) 6-1 Promień Żary (k)