Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Opolski ZPN - 26 maja 2019
Klasa okręgowa 2018/2019, opolska I
17:00 LZS Skorogoszcz 3-0 MKS Wołczyn
Klasa A 2018/2019, Opole I
17:00 Polonia Domaszowice 1-0 Stobrawa Ligota Dolna
17:00 Sokół Bierdzany 3-0 Piast Gorzów Śląski
17:00 LZS Uszyce 0-6 Motor Praszka
17:00 Budowlani Strojec 1-1 Prosna Zdziechowice
17:00 LZS Ligota Oleska 3-6 LZS Kuniów
Klasa A 2018/2019, Opole II
14:00 LZS Kościerzyce 1-3 Rudatom Kępa
14:00 Polonia Karłowice 6-0 TOR II Dobrzeń Wielki
14:00 LZS Luboszyce 3-0 (wo) LZS Żłobizna
14:00 LZS Ligota Turawska 7-0 SSKF KS Dąbrowa
14:00 LZS Wrzoski 4-3 LZS Kup
Klasa A 2018/2019, Opole III
17:00 LZS Dziewiętlice 3-3 LZS II Starowice Dolne
17:00 Atom Grądy-Goświnowice 0-9 Podzamcze Nysa
Klasa A 2018/2019, Opole IV
14:00 LZS Dytmarów 3-0 (wo) LZS Domaszkowice
Klasa A 2018/2019, Opole V
14:00 LZS Daniec 2-9 Jedność Rozmierka
14:00 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5-2 Źródło Krośnica
14:00 LZS Radawie 1-6 Korona Krępna
14:00 Odra Kąty Opolskie 5-3 LKS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)
14:00 KS II Żywocice-Krapkowice 2-5 LZS Izbicko
Klasa A 2018/2019, Opole VI
17:00 Odrzanka Dziergowice 2-6 LZS Lisięcice
17:00 LZS Kotlarnia-Goszyce 3-0 Porawie II Większyce
17:00 Victoria 1900 Łany 5-1 Śląsk Reńska Wieś
17:00 Start Bogdanowice 10-0 Polonia Ściborzyce Wielkie
17:00 Zawisza Stara Kuźnia 2-4 FC Pilszcz
Klasa B 2018/2019, Opole I
17:00 LZS Smarchowice Wielkie 0-2 LZS Starościn
17:00 Widawa II Wilków 2-2 Burza Gręboszów
17:00 Rolnik Wierzbica Górna 1-3 Widawka Lubska
17:00 LZS Biestrzykowice-Miodary 1-8 Agroplon II Głuszyna
17:00 Orły Woskowice Małe 3-1 LZS Łączany
Klasa B 2018/2019, Opole II
17:00 LZS Bogacica 2-1 LZS Borkowice
17:00 LZS Ligota Wołczyńska 5-0 Hetman II Byczyna
17:00 Polonia Smardy 0-4 LZS Radomierowice
17:00 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 3-1 Jakub Proślice
17:00 LZS Krzywizna 6-3 Rolnik Paruszowice
Klasa B 2018/2019, Opole III
17:00 LZS Radłów 0-3 (wo) LZS Bugaj Nowy
17:00 LZS Przedmość 0-3 LZS Żytniów
17:00 LZS Borki Wielkie 0-3 (wo) LZS Chocianowice
17:00 LZS Wichrów 7-2 Stobrawa Wachowice
17:00 Start II Dobrodzień 2-1 Albor Borki Małe
Klasa B 2018/2019, Opole IV
13:00 Pogoń Łosiów 1-0 LZS Wierzbnik
17:00 Błękitni Przecza 10-2 LZS Przylesie Dolne
17:00 LZS Łukowice Brzeskie 5-1 LKS Stobrawa-Stare Kolnie
17:00 LZS Jankowice Wielkie 1-1 Polonia Przylesie
17:00 Bizon Kurznie 3-3 Orzeł Olszanka
Klasa B 2018/2019, Opole IX
14:00 LZS Zawada (k. Prudnika) 3-3 LZS Rzepce
14:00 LZS Stare Kotkowice 4-5 LZS Kujawy
17:00 Victoria Pomorzowice 1-8 Farmer Szonów
17:00 LZS Rudziczka 2-5 LZS Kórnica-Nowy Dwór
17:00 LZS Czyżowice 1-4 LZS Włodary-Węża
17:00 Grom Szybowice 0-3 LZS Łąka Prudnicka
Klasa B 2018/2019, Opole V
17:00 LZS Turawa 1-0 LZS Budkowice Stare
17:00 Agra Zawada (k. Opola) 3-1 Start Siołkowice Stare
17:00 LZS Świerkle 1-9 LZS Brynica
17:00 LZS Popielów 3-0 Unia Murów
17:00 Victoria II Chróścice 1-0 LZS Sławice
17:00 LZS Niewodniki 0-3 LZS Golczowice
Klasa B 2018/2019, Opole VI
14:00 LZS Zimna Wódka 6-4 KS II Krasiejów
15:00 Piast II Strzelce Opolskie 4-3 LZS Kadłubiec
17:00 Stal Zawadzkie 3-0 (wo) Plon Błotnica Strzelecka
17:00 Błękitni Rozmierz 0-3 LZS Poręba
17:00 LZS Staniszcze Wielkie 0-1 LZS Grodziec (k. Ozimka)
Klasa B 2018/2019, Opole VII
17:00 LKS Goświnowice 3-1 Orzeł II Reńska Wieś
17:00 Ogrodnik Chróścina Nyska 6-0 LZS II Kopice/Więcmierzyce
17:00 Delta Bielice 5-0 LZS Goworowice
17:00 Meteor Jasienica Dolna 17-0 LZS Sękowice
17:00 GZ LZS Grodków 2-2 LZS Wójtowice
Klasa B 2018/2019, Opole VIII
15:00 Czarni II Otmuchów 4-2 LZS Polski Świętów
17:00 LZS Niwnica-Konradowa 11-2 LZS Śliwice
17:00 LZS Kamienica Nyska 0-3 (wo) LZS Kępnica
17:00 LZS Łąka-Jodłów 2-1 LZS Morów-Koperniki
17:00 LZS Gościce 2-4 LZS Maciejowice
17:00 LZS Ujeździec 4-2 LZS Siestrzechowice
Klasa B 2018/2019, Opole X
17:00 LKS Chmielowice 0-3 Groszmal Opole
17:00 LZS II Przywory 7-7 Polonia Prószków
17:00 Florentyna Nakło 2-0 LZS Kosorowice
17:00 Zieloni Ligota Tułowicka 4-1 LZS Przysiecz
17:00 Chrząszcz Chrząszczyce 3-0 (wo) LZS II Chrząstowice
17:00 LZS Grudzice (Opole) 3-2 Gazownik Wawelno
Klasa B 2018/2019, Opole XI
17:00 MKS II Gogolin 8-0 LZS Chrzelice
17:00 LZS Przechód 11-0 Kosmos Dobra
17:00 LZS Łowkowice 2-1 Otmęt Krapkowice
17:00 LZS Chorula 1-2 LZS Obrowiec
17:00 ZKS Górażdże 1-1 LZS Dąbrówka Górna
17:00 LZS Strzeleczki 3-4 Polonia Pogórze
Klasa B 2018/2019, Opole XII
15:00 LZS Pokrzywnica 2-2 LZS Stare Koźle
17:00 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Polonia Gościęcin
17:00 LZS Raszowa 7-1 LZS II Walce
17:00 Ruch Steblów 1-1 LZS Stradunia
Klasa B 2018/2019, Opole XIII
14:00 Ruch Zubrzyce 5-2 Rolnik Lewice
17:00 Sokół Boguchwałów 0-3 (wo) Orzeł Dzierżysław
17:00 Stal Grobniki 3-2 Egipt Krzyżowice
17:00 Zryw Wysoka 3-0 Błyskawica Rozumice
17:00 Kresowianka Nowa Wieś 2-14 Fortuna Chomiąża
17:00 Pogoń Wojnowice 1-1 Górnik Babice
Klasa B 2018/2019, Wałbrzych III
11:00 Harnaś Starczówek 3-3 GLKS Kamiennik
I liga kobiet 2018/2019, południowa
12:00 Rolnik Biedrzychowice (k) 7-3 MUKS Tomaszów Mazowiecki (k)
II liga kobiet 2018/2019, III
11:00 KKS Zabrze (k) 2-0 Plon Błotnica Strzelecka (k)
III liga kobiet 2018/2019, opolska
14:00 Gwiazda Prószków (k) 3-3 UKS SAP Brzeg (k)
16:00 Piast Strzelce Opolskie (k) 0-5 Unia II Opole (k)
16:00 Pogoń Prudnik (k) 3-0 (wo) LZS Pakosławice (k)
16:00 Rolnik II Biedrzychowice (k) 3-0 (wo) KKS Bogdańczowice (k)