Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Opolski ZPN - 29 maja 2022
Klasa okręgowa 2021/2022, opolska I
17:00 Sokół Bierdzany 3-3 Olimpia Lewin Brzeski
Klasa A 2021/2022, Opole I
17:00 LZS Polanowice (k. Kluczborka) 7-0 LZS Rożnów
17:00 Stobrawa Ligota Dolna 3-1 Budowlani Strojec
17:00 LZS Ligota Wołczyńska 2-1 Polonia Domaszowice
17:00 Start Olesno 11-2 LZS Chocianowice
Klasa A 2021/2022, Opole II
14:00 SSKF KS Dąbrowa 3-0 (wo) Widawa Wilków
17:00 LZS Kościerzyce 5-1 Burza Lipki
17:00 TOR II Dobrzeń Wielki 2-1 Victoria II Chróścice
17:00 Śląsk II Łubniany-Brynica 7-1 LZS Kruszyna/Prędocin
Klasa A 2021/2022, Opole III
14:00 LZS Czarnolas 5-2 Podzamcze Nysa
14:00 LZS II Starowice Dolne 2-4 LZS Morów-Koperniki
14:00 LZS Jasienica Górna 1-1 UKS Karnków
14:00 LZS Kępnica 4-2 LKS Goświnowice
Klasa A 2021/2022, Opole IV
14:00 LZS Rzepce 1-5 LZS Gryżów
14:00 LZS Lubrza 3-0 LZS Dytmarów
17:00 Sudety Moszczanka 4-4 Farmer Szonów
Klasa A 2021/2022, Opole V
17:00 Rzemiosło Dziewkowice 1-1 Błękitni Jaryszów
17:00 Źródło Krośnica 3-2 Rudatom Kępa
17:00 Unia Raszowa-Daniec 2-1 LZS Izbicko
Klasa A 2021/2022, Opole VI
14:00 Polonia Ściborzyce Wielkie 3-4 LZS Raszowa
14:00 TKKF Blachowianka Kędzierzyn-Koźle 2-2 Porawie II Większyce
14:00 LZS Stradunia 2-0 Victoria 1900 Łany
Klasa B 2021/2022, Opole I
17:00 Burza Gręboszów 8-0 LKS Krzywiczyny
17:00 Start II Namysłów 4-0 LZS Smarchowice Wielkie
17:00 Lew Szymonków 0-1 Rolnik Wierzbica Górna
17:00 Widawka Lubska 2-3 Promil Bąkowice
17:00 Orły Woskowice Małe 2-3 LZS Łączany
Klasa B 2021/2022, Opole II
14:00 LZS Komorzno 0-2 LZS Uszyce
17:00 LZS Skałągi 1-11 LZS Ligota Górna
17:00 LZS Budkowice Stare 6-0 LZS Lasowice Wielkie
17:00 Jakub Proślice 5-0 LZS Krzywizna
Klasa B 2021/2022, Opole III
14:00 LZS Bugaj Nowy 1-4 Wilki Gana
14:00 LZS Wichrów 7-2 Albor Borki Małe
15:00 LZS Borki Wielkie 1-4 Stobrawa Wachowice
17:00 LZS Przedmość 3-0 LZS Radawie
Klasa B 2021/2022, Opole IV
13:00 Start Siołkowice Stare 0-3 (wo) LZS Jankowice Wielkie
17:00 LZS Wierzbnik 1-2 Zryw Szydłowice
17:00 LZS Łukowice Brzeskie 0-7 Stal II Brzeg
17:00 Polonia Przylesie 0-1 Orzeł Olszanka
Klasa B 2021/2022, Opole IX
13:00 LZS Ujeździec 2-6 LZS II Ścinawa Nyska
17:00 LZS Biała Nyska 3-10 LZS Gościce
17:00 LZS Śliwice 2-9 LZS Trzeboszowice
17:00 LZS Niwnica-Konradowa 3-6 LZS Buków (k. Nysy)
17:00 LZS Włodary-Węża 6-1 LZS Siestrzechowice
Klasa B 2021/2022, Opole V
17:00 Start II Jełowa 3-1 LZS Kup
17:00 LZS Komprachcice 5-1 LZS Świerkle
17:00 Piast Opole 3-0 (wo) Groszmal II Opole
17:00 LKS Chmielowice 4-3 LZS Turawa
17:00 Agra Zawada (k. Opola) 3-3 LZS Luboszyce
Klasa B 2021/2022, Opole VI
14:00 LZS Zimna Wódka 2-1 Plon Błotnica Strzelecka
17:00 LZS Kadłubiec 4-6 LZS Staniszcze Wielkie
17:00 LZS Grodziec (k. Ozimka) 3-0 (wo) Victoria II Żyrowa
17:00 Sokół Leśnica 2-2 KS II Krasiejów
17:00 KS Szczedrzyk 3-1 Błękitni Rozmierz
Klasa B 2021/2022, Opole VII
14:00 LZS Kosorowice 5-5 LZS Łowkowice
14:00 Kosmos Dobra 1-9 Chrząszcz Chrząszczyce
17:00 Polonia II Prószków 1-1 LZS Kórnica-Nowy Dwór
17:00 Wiking Opole 0-5 Orzeł II Źlinice
Klasa B 2021/2022, Opole VIII
17:00 LZS Krasna Góra 5-1 Czarni II Otmuchów
17:00 LZS Maciejowice 1-4 GKS Grodków
17:00 Ogrodnik Chróścina Nyska 1-1 Góral Sidzina
Klasa B 2021/2022, Opole X
14:00 LZS Zawada (k. Prudnika) 3-4 LZS Czyżowice
14:00 LZS Stare Kotkowice 1-1 LZS Chrzelice
17:00 Fortuna II Głogówek 4-3 Polonia Pogórze
17:00 LZS Łąka Prudnicka 3-2 Partyzant Kazimierz
Klasa B 2021/2022, Opole XI
14:00 LZS Pokrzywnica 0-3 LZS Łężce
17:00 Zawisza Stara Kuźnia 2-0 Polonia Gościęcin
17:00 Union II Ujazd 5-0 Inter Mechnica
17:00 KS Cisowa (Kędzierzyn-Koźle) 1-1 Ruch Steblów
17:00 LZS Maciowakrze 2-5 LZS II Walce
Klasa B 2021/2022, Opole XII
17:00 Ruch Zubrzyce 7-2 Pogoń Wojnowice
17:00 Stal Grobniki 0-2 Żądło Sucha Psina
17:00 Rolnik Lewice 13-0 Błyskawica Rozumice
17:00 Kresowianka Nowa Wieś 2-4 Egipt Krzyżowice
17:00 Pogranicze Mokre 0-3 GLKS II Kietrz
I liga kobiet 2021/2022,
13:00 Rolnik Biedrzychowice (k) 7-3 ROW Rybnik (k)
IV liga kobiet 2021/2022, dolnośląska
18:00 Polonia Środa Śląska (k) 1-2 UKS SAP Brzeg (k)
IV liga kobiet 2021/2022, opolska
16:00 Plon Błotnica Strzelecka (k) 9-0 LZS Pakosławice (k)
16:00 Unia II Opole (k) 6-0 Rolnik II Biedrzychowice (k)
IV liga kobiet 2021/2022, śląska
11:00 Tygryski Świętochłowice (k) 3-4 MTS Knurów (k)
16:00 Jaskółki Chorzów (k) 5-2 Niepokorni Orzesze (k)
17:00 LKS Goczałkowice Zdrój (k) 8-0 KKS II Zabrze (k)
Statscore Futsal Ekstraklasa 2021/2022,
18:00 Futsal Leszno (f) 13-4 Futsal Team Brzeg (f)