Wybierz województwo:
Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN
Podkarpacki ZPN - 22 września 2019
II liga 2019/2020,
13:05 Stal Rzeszów 1-1 Resovia
III liga 2019/2020, IV
16:00 Stal Kraśnik 1-0 Sokół Sieniawa
IV liga 2019/2020, podkarpacka
15:00 Wisłok Wiśniowa 1-1 Sokół Kolbuszowa Dolna
16:00 KS Pilzno 1-0 Błękitni Ropczyce
Klasa okręgowa 2019/2020, Dębica
11:00 Victoria Czermin 1-3 Kamieniarz Golemki
16:00 LKS Wiewiórka 1-3 Piłkarskie Nadzieje Mielec
16:00 Victoria Ocieka 1-0 Olchovia Olchowa
Klasa okręgowa 2019/2020, Jarosław
15:00 Motor Grochowce 1-1 MKS Kańczuga
16:00 Roztocze Narol 0-0 Sanoczanka Święte
16:00 Czarni Pawłosiów 0-0 Łęk Ostrów
Klasa okręgowa 2019/2020, Krosno
13:00 Wisłok Sieniawa 1-5 LKS Czeluśnica
15:00 Kotwica Korczyna 4-1 LKS Skołyszyn
15:00 Start Rymanów 4-1 Przełęcz Dukla
15:00 Nafta Jedlicze 0-4 Markiewicza Krosno
15:30 Iskra Przysietnica 2-2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
15:30 Cosmos Nowotaniec 5-0 Brzozovia Brzozów
Klasa okręgowa 2019/2020, Rzeszów
14:00 KS Stobierna 1-0 Stal Łańcut
14:00 GKS Niebylec 1-0 Sokół Sokołów Małopolski
14:00 Błękit Żołynia 1-1 Wisłok Czarna
16:00 Błażowianka Błażowa 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka
17:00 Resovia II 5-0 Bratek Bratkowice
Klasa okręgowa 2019/2020, Stalowa Wola
16:00 LKS Brzyska Wola 2-1 Stal Gorzyce
16:00 Transdźwig Stale 3-1 PUKS Francesco Jelna
16:00 Sokół Kamień 2-1 Bukowa Jastkowice
16:00 Słowianin Grębów 0-0 LZS Ździary
Klasa A 2019/2020, Dębica
14:00 LKS Łopuchowa 0-3 LKS Pustków
14:00 Borkovia Borek Wielki 1-1 LKS Nagoszyn
15:00 LKS Zasów-Mokre 0-2 Piast Wolica Piaskowa
16:00 Borowiec Straszęcin 2-2 LKS Żyraków
16:00 Team Przecław 3-6 Płomień Zagorzyce
Klasa A 2019/2020, Jarosław
11:00 Victoria Kidałowice 1-2 KS Szówsko
13:30 Fredro Surochów 1-0 KS Węgierka
14:30 Wiraż Chłopice 12-1 Szkło Młyny
16:00 Delin Munina 2-1 Iskra Cieszacin Wielki
16:00 Wietlin 2-1 Santos Piwoda
16:00 Przedmieście Jarosław 0-2 Tęcza Jankowice
16:00 Korona Tuchla 2-4 Hetman Laszki
Klasa A 2019/2020, Krosno I
13:00 Victoria Pakoszówka 4-1 Bukowianka Bukowsko
13:00 LKS Płowce/Stróże Małe 1-2 Osława Zagórz
15:00 Górnik Strachocina 0-2 Orzeł Bażanówka
15:30 Sanovia Lesko 1-3 Remix Niebieszczany
15:30 LKS Długie 6-1 Górnik Grabownica Starzeńska
15:30 Lotniarz Bezmiechowa 0-1 Szarotka Uherce
15:30 Zgoda Zarszyn 4-2 Szarotka Nowosielce
Klasa A 2019/2020, Krosno II
13:00 LKS Lubatowa 3-2 LKS Golcowa
13:00 Karpaty Klimkówka 6-2 LKS Haczów
15:00 Płomień Zmiennica 3-0 Iskra Iskrzynia
15:00 Huragan Jasionka 0-0 Grabowianka Grabówka
15:00 LKS Lubatówka 1-0 LKS Wesoła
Klasa A 2019/2020, Krosno III
13:00 Gaudium Łężyny 1-1 Zorza Łęki Dukielskie
13:00 Zamczysko Mrukowa 1-2 Ostoja Kołaczyce
15:30 Wisłoka Błażkowa 2-4 Orzeł Lubla
15:30 KS Zarzecze 2-3 Polonia Kopytowa
Klasa A 2019/2020, Lubaczów
15:00 Błękitni Futory 1-7 Graniczni Krowica
15:00 Zdrój Horyniec 5-0 Ursus Dachnów
16:00 Victoria Stary Dzików 3-0 (wo) Start Lisie Jamy
16:00 Leśnik Płazów 1-4 Czerwoni Cewków
16:00 Zryw Młodów 5-1 Rolnik Wólka Krowicka
16:15 Orkan Zapałów 2-1 Czarni Oleszyce
Klasa A 2019/2020, Przemyśl
14:00 Wiar Krówniki 1-4 Pogórze Dubiecko
16:00 Fenix Leszno 5-0 LKS Nakło
16:00 Tęcza Kosienice 3-1 Żurawianka Żurawica
16:00 Orzeł Torki 2-1 Bizon Medyka
16:00 Wiar Huwniki 1-1 Unia Fredropol
16:00 LKS Batycze 2-6 Fort Jaksmanice
16:00 Cresovia Kalników 6-1 Grom Wyszatyce
Klasa A 2019/2020, Przeworsk
13:00 Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Piast Nowosielce
16:00 Cresovia Krzeczowice 0-3 Huragan Gniewczyna
16:00 San Gorzyce 1-2 Wisełka Siennów
16:00 Gacovia Gać 2-1 GKS Majdan Sieniawski
16:00 Błękitni Grzęska 1-4 Błyskawica Rożniatów
16:00 Alabaster Łopuszka Wielka 3-0 PKS UNUM Babice
Klasa A 2019/2020, Rzeszów I
10:30 Korona II Rzeszów 3-3 LKS Trzebownisko
11:00 KS Przybyszówka (Rzeszów) 3-0 ŁKS Łukawiec
15:00 Grom Mogielnica 0-1 Victoria Budy Głogowskie
Klasa A 2019/2020, Rzeszów II - Łańcut
11:00 Arka Albigowa 1-0 Iskra Jawornik Polski
12:00 Tatyna Dylągówka 5-1 Zorza Trzeboś
14:00 Astra Medynia Głogowska 1-0 KS Dąbrówki
14:00 Dąb Kosina 0-2 Start Brzóza Stadnicka
16:00 Dynovia Dynów 0-0 Wola Dalsza
16:00 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4 Włókniarz Rakszawa
Klasa A 2019/2020, Rzeszów III - Mielec
11:00 Sokół II Kolbuszowa Dolna 3-4 Tempo Cmolas
11:00 Piast Wadowice Górne 0-1 Złotniczanka Złotniki
11:30 Barka Breń Osuchowski 0-3 Dromader Chrząstów
12:30 Orły Ruda 3-2 LKS Babicha
14:00 Pitmark Jaślany 0-2 LKS Hucina
15:00 Zacisze Trześń 1-1 Ostrovia Ostrowy Baranowskie
16:30 Start Wola Mielecka 3-2 Raniżovia Raniżów
Klasa A 2019/2020, Stalowa Wola I
16:00 Czarni Lipa 1-1 Unia Skowierzyn
16:00 KS Żupawa 1-6 OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)
16:00 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) 2-5 San Wrzawy
16:00 Sanna Zaklików 1-5 LZS Rzeczyca Długa
16:00 Wisan Skopanie 3-2 Jeziorak Chwałowice
16:00 KS Wola Baranowska 6-1 LZS Krzątka
Klasa A 2019/2020, Stalowa Wola II
15:00 Sokół Hucisko 2-0 San Kłyżów
16:00 KS Sarzyna 1-2 KP Zarzecze
16:00 Azalia Wola Zarczycka 5-4 Azalia Brzóza Królewska
16:00 Rotunda Krzeszów 0-4 KS Jarocin
16:00 Dolina-Tanew Wólka Tanewska 5-1 Łęg Stany
16:00 Czarni Sójkowa 1-0 Victoria Giedlarowa
Klasa B 2019/2020, Dębica I
11:00 KS Bystrzyca 4-3 LKS Brzeźnica
11:00 Korona Góra Ropczycka 3-4 Chemik II Pustków
11:00 Lechia II Sędziszów Małopolski 0-3 Paszczyniak Paszczyna
Klasa B 2019/2020, Dębica II
11:00 Dąbrówka Stara Jastrząbka 2-1 Dąb Żdżary
11:00 Dragon Korzeniów 0-4 Brzostowianka Brzostek
14:00 Hetman Dąbrówka Wisłocka 1-1 Baszta Zawada
14:00 Apollo Dulcza Mała 0-7 LKS Łęki Górne
Klasa B 2019/2020, Jarosław
13:00 Sanovia Michałówka 0-2 LKS Korzenica
13:00 Wisznia Nienowice 8-0 Łęg Łowce
13:00 Błękitni Rudołowice 1-7 LKS Duńkowice
13:00 Dąb Cetula 3-3 Pogórze Rokietnica
13:00 Makovia Makowisko 4-0 Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
13:00 Tęcza Wysocko 2-2 Ostrovia Wola Buchowska
13:00 KS Koniaczów 1-4 Dąb Dobkowice
Klasa B 2019/2020, Krosno I
12:00 Bieszczady Jankowce 2-1 Otryt Lutowiska
12:00 LKS Górzanka 0-0 Pionier Średnia Wieś
12:00 Juventus Poraż 4-8 Nelson Polańczyk
12:00 LKS Czaszyn 1-4 LKS Tyrawa Wołoska
15:00 LKS Olszanica 0-3 (wo) Zalew Myczkowce
Klasa B 2019/2020, Krosno II
11:00 LKS Głębokie 3-0 LKS Pisarowce
11:00 Florian Rymanów Zdrój 2-5 Orion Pielnia
12:00 LKS Odrzechowa 4-2 Orkan Markowce
14:00 ULKS Czerteż 1-5 Pogórze Srogów Górny
14:00 Wiki Sanok 3-1 Iskra Wróblik Szlachecki
Klasa B 2019/2020, Krosno III
11:00 LKS Trześniów 2-1 Jutrzenka Jaćmierz
12:00 JKS Jasionów 4-3 LKS Izdebki
15:00 LKS Górki 1-1 Orły Jabłonka
15:30 Victoria Niebocko 3-0 (wo) Sokół Domaradz
15:30 Zryw Dydnia 0-2 LKS Wzdów
16:30 LKS Hłudno 1-2 Błękitni Jasienica Rosielna
Klasa B 2019/2020, Krosno IV
10:00 KS Szczepańcowa 1-3 Orzeł Pustyny
13:00 Nafciarz Bóbrka 0-3 (wo) LKS Głowienka
13:00 Rotar Węglówka 1-5 Burza Rogi
15:00 Piastovia Miejsce Piastowe 0-1 LKS Kombornia
16:30 Guzikówka Krosno 2-1 Victoria Dobieszyn
Klasa B 2019/2020, Krosno V
11:00 LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-0 Nurt Potok
11:00 Nafta II Jedlicze 3-3 Rędzinianka Wojaszówka
11:00 Zorza 03 Łubienko 1-7 Nafta Chorkówka
13:00 Błękitni Żeglce 3-1 LKS Łęki Strzyżowskie
15:00 Tęcza Zręcin 3-0 LKS Moderówka
15:30 Jasiołka Świerzowa 5-1 Iwełka Iwla
Klasa B 2019/2020, Krosno VI
11:00 Standart Święcany 5-3 Wisłoka Niegłowice
11:00 LKS Warzyce 0-2 Jasiołka Szebnie
11:00 Dragon Nowy Glinik 4-0 Nowy Dwór Makowiska
11:00 Dębowczanka Dębowiec 3-0 Wisłoka Nowy Żmigród
13:00 Tajfun Łubno Szlacheckie 2-1 Liwocz Brzyska
15:30 Wrzos Krempna 1-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki
Klasa B 2019/2020, Lubaczów
13:00 LKS Zabiała-Stare Sioło 0-8 Roztocze Ruda Różaniecka
13:00 Zalew Stary Lubliniec 0-5 Piast Antoniki
13:00 LKS Miękisz Nowy 4-4 LKS Mołodycz
13:00 Legia Oleszyce 0-10 Huragan Basznia Dolna
13:00 Tanew Wola Wielka 3-0 (wo) Walter Opaka
13:00 Błękitni Zalesie 1-4 Unia Łukawiec
Klasa B 2019/2020, Przemyśl
13:00 Wesoła Zadąbrowie 0-1 Jawor Nehrybka
13:00 LKS Niziny 2-0 Korona Olszany
13:00 Leśnik Bircza 1-5 Rada Orzechowce
13:00 Korona Trójczyce 3-3 Strażak Sośnica
13:00 Artmax Pikulice 0-3 LKS Ujkowice
Klasa B 2019/2020, Przeworsk
11:00 Błękitni Wierzbna 14-0 Nafta Gaz Jodłówka
13:00 Zorza Jagiełła 6-1 Sobol Niżatyce
13:00 Zorza II Zarzecze 0-2 Huragan Rozbórz Długi
13:00 Błękitni Maćkówka 3-4 Wisłoczanka Tryńcza
13:00 Żuraw Żurawiczki 4-0 Strumyk Hawłowice
Klasa B 2019/2020, Rzeszów I
11:00 Rudzik Rudna Mała 1-1 LKS Jasionka
14:00 LKS Biała (k. Rzeszowa) 1-5 Dąb Dąbrowa
14:00 Mrowlanka Mrowla 1-4 Orzeł Wysoka Głogowska
14:00 Świlczanka Świlcza 0-1 Heiro Rzeszów
Klasa B 2019/2020, Rzeszów II - Strzyżów
11:00 Start Lubenia 2-1 Granit Wysoka Strzyżowska
14:00 Albatros Szufnarowa 2-4 Płomyk Lutoryż
16:00 LKS Hermanowa 11-0 Sokół Grodzisko
16:00 Orły Pstrągówka 1-6 Huragan Kozłówek
16:30 Korona Dobrzechów 2-1 KS Godowa
16:30 Grunwald II Budziwój (Rzeszów) 0-6 Novi Nosówka
Klasa B 2019/2020, Rzeszów III - Łańcut
11:00 Galicja Chmielnik 2-2 Orzeł Harta
12:00 Polonia Hyżne 0-5 LKS Tarnawka
12:00 Jawor Krzemienica 3-1 Las Zalesie
15:00 Grom Handzlówka 4-0 Pogórze Husów
16:00 Markovia Markowa 2-0 Czarni Kraczkowa
16:30 HALO Hyżne 2-4 Orzeł Wysoka
Klasa B 2019/2020, Rzeszów IV - Łańcut
11:00 Rzemieślnik Strażów 1-4 Leśna Wólka Podleśna
11:00 Palkovia Palikówka 0-3 (wo) Głuchowianka Głuchów
14:00 Unia Korniaktów 3-1 Herkules Trzebuska
14:00 KS Smolarzyny 0-2 LKS Łąka (k. Łańcuta)
16:00 Sitowianka Budy Łańcuckie 1-4 Stobierna-Krzywe Stobierna
Klasa B 2019/2020, Rzeszów V - Mielec
11:00 Wisłoka Borowa 6-1 Piłkarskie Nadzieje II Mielec
14:00 Błysk Górki 4-2 Sokół Malinie
14:00 Strażak Grochowe 0-3 Grunwald Padew Narodowa
15:00 Jutrzenka Ławnica 5-0 LKS Dębiaki
16:00 Kolorado II Wola Chorzelowska 5-1 Wiśnia Trzciana
Klasa B 2019/2020, Rzeszów VI - Mielec
12:00 Skorpion Wylów 0-4 LKS Wierzchowiny
14:00 Janovia Janowiec 1-1 Sokół Pień
14:00 Rzędzian Rzędzianowice 1-6 KS Zgórsko
14:00 Plon Kawęczyn 0-2 Sprint Żarówka
Klasa B 2019/2020, Rzeszów VII - Kolbuszowa
11:00 Kolbuszowianka Kolbuszowa 6-0 Wilga Widełka
13:00 Potok Dobrynin 1-1 Florian Ostrowy Tuszowskie
14:00 Marmury Przyłęk 3-0 Ceramika Hadykówka
14:00 Zryw Dzikowiec 3-1 Werynianka Werynia
14:00 Błękitni Siedlanka 10-2 Vigor Trzęsówka
16:00 Huragan Przedbórz 4-0 Orzeł Kosowy
Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola I
13:30 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) 7-0 LZS Tarnowska Wola
13:30 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) 1-1 Łęg Kopcie
13:30 Kolejarz Knapy 5-1 LZS Jadachy
13:30 WKS Zabrnie 1-2 Junior Zakrzów (Tarnobrzeg)
13:30 LZS Furmany 1-0 Płomień Chmielów
13:30 Płomień Trześń 2-3 KS Cygany
Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola II
12:30 Huragan Zdziechowice 0-3 Ceramika Harasiuki
13:30 LZS Turbia 3-1 Orzeł Glinianka
13:30 Jaruga Bieliniec 1-2 LZS Majdan Zbydniowski
16:30 LZS Kępie Zaleszańskie - Milenium Bieliny
Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola III
11:00 Orzeł Biedaczów 4-2 Jutrzenka Kopki
13:30 Orzeł Rudnik nad Sanem 5-2 Złotsan Kuryłówka
13:30 KS Majdan Łętowski 3-1 Wólczanka Wólka Grodziska
13:30 Kłyż Tarnogóra 0-1 San Wierzawice
13:30 Grabniak Hucisko 2-4 LZS Przędzel
13:30 Górnovia Górno 2-3 KS Łukowa
16:00 Advit Łętownia 2-0 Jodła Przychojec
I liga kobiet 2019/2020, południowa
15:00 Resovia (k) 5-0 Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
16:30 Sokół Kolbuszowa Dolna (k) 1-3 Tarnovia Tarnów (k)
II liga kobiet 2019/2020, IV
16:00 KSP Kielce (k) 5-1 Izolator Boguchwała (k)
III liga kobiet 2019/2020, podkarpacka
11:00 Sanovia Lesko (k) 0-1 Olimpia Pysznica (k)
14:00 Start Jarosław (k) 1-3 Korona Tuchla (k)
15:00 DAP Dębica (k) 0-2 Resovia II (k)
I liga futsalu 2019/2020, południowa
17:00 Heiro Rzeszów (f) 1-4 Berland OSiR Komprachcice (f)
Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień
12:00 Stal Mielec (jm) 1-2 Cracovia (jm)