|
|
5 lipca 2007, 12:45:42 - elenril
Terminarz IV ligi, grupy pomorskiej
Pomorski Związek Piłki Nożnej ustalił terminarz grupy pomorskiej IV ligi. W związku z przekształceniem zespołu GKS Luzino w rozgrywkach zagra Zatoka Puck.
Kolejka 1 - 4-5 sierpnia
Lechia II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Orkan Rumia - Olimpia Sztum
Unia Tczew - Gryf Wejherowo
Gryf 95 Słupsk - Brda Przechlewo
Czarni Czarne - Huragan Przodkowo
Polonez Bobrowniki - Orzeł Trąbki Wielkie
Arka II Gdynia - Bałtyk Gdynia
Bytovia Bytów - Orlęta Reda
Powiśle Dzierzgoń - Zatoka Puck
Kolejka 2 - 11-12 sierpnia
Czarni Pruszcz Gdański - Zatoka Puck
Orlęta Reda - Powiśle Dzierzgoń
Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów
Orzeł Trąbki Wielkie - Arka II Gdynia
Huragan Przodkowo - Polonez Bobrowniki
Brda Przechlewo - Czarni Czarne
Gryf Wejherowo - Gryf 95 Słupsk
Olimpia Sztum - Unia Tczew
Lechia II Gdańsk - Orkan Rumia
Kolejka 3 - 18-19 sierpnia
Orkan Rumia - Czarni Pruszcz Gdański
Unia Tczew - Lechia II Gdańsk
Gryf 95 Słupsk - Olimpia Sztum
Czarni Czarne - Gryf Wejherowo
Polonez Bobrowniki - Brda Przechlewo
Arka II Gdynia - Huragan Przodkowo
Bytovia Bytów - Orzeł Trąbki Wielkie
Powiśle Dzierzgoń - Bałtyk Gdynia
Zatoka Puck - Orlęta Reda
Kolejka 4 - 25-26 sierpnia
Czarni Pruszcz Gdański - Orlęta Reda
Bałtyk Gdynia - Zatoka Puck
Orzeł Trąbki Wielkie - Powiśle Dzierzgoń
Huragan Przodkowo - Bytovia Bytów
Brda Przechlewo - Arka II Gdynia
Gryf Wejherowo - Polonez Bobrowniki
Olimpia Sztum - Czarni Czarne
Lechia II Gdańsk - Gryf 95 Słupsk
Orkan Rumia - Unia Tczew
Kolejka 5 - 29 sierpnia
Unia Tczew - Czarni Pruszcz Gdański
Gryf 95 Słupsk - Orkan Rumia
Czarni Czarne - Lechia II Gdańsk
Polonez Bobrowniki - Olimpia Sztum
Arka II Gdynia - Gryf Wejherowo
Bytovia Bytów - Brda Przechlewo
Powiśle Dzierzgoń - Huragan Przodkowo
Zatoka Puck - Orzeł Trąbki Wielkie
Orlęta Reda - Bałtyk Gdynia
Kolejka 6 - 1-2 września
Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia
Orzeł Trąbki Wielkie - Orlęta Reda
Huragan Przodkowo - Zatoka Puck
Brda Przechlewo - Powiśle Dzierzgoń
Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów
Olimpia Sztum - Arka II Gdynia
Lechia II Gdańsk - Polonez Bobrowniki
Orkan Rumia - Czarni Czarne
Unia Tczew - Gryf 95 Słupsk
Kolejka 7 - 8-9 września
Gryf 95 Słupsk - Czarni Pruszcz Gdański
Czarni Czarne - Unia Tczew
Polonez Bobrowniki - Orkan Rumia
Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
Bytovia Bytów - Olimpia Sztum
Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo
Zatoka Puck - Brda Przechlewo
Orlęta Reda - Huragan Przodkowo
Bałtyk Gdynia - Orzeł Trąbki Wielkie
Kolejka 8 - 15-16 września
Czarni Pruszcz Gdański - Orzeł Trąbki Wielkie
Huragan Przodkowo - Bałtyk Gdynia
Brda Przechlewo - Orlęta Reda
Gryf Wejherowo - Zatoka Puck
Olimpia Sztum - Powiśle Dzierzgoń
Lechia II Gdańsk - Bytovia Bytów
Orkan Rumia - Arka II Gdynia
Unia Tczew - Polonez Bobrowniki
Gryf 95 Słupsk - Czarni Czarne
Kolejka 9 - 22-23 września
Czarni Czarne - Czarni Pruszcz Gdański
Polonez Bobrowniki - Gryf 95 Słupsk
Arka II Gdynia - Unia Tczew
Bytovia Bytów - Orkan Rumia
Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk
Zatoka Puck - Olimpia Sztum
Orlęta Reda - Gryf Wejherowo
Bałtyk Gdynia - Brda Przechlewo
Orzeł Trąbki Wielkie - Huragan Przodkowo
Kolejka 10 - 29-30 września
Czarni Pruszcz Gdański - Huragan Przodkowo
Brda Przechlewo - Orzeł Trąbki Wielkie
Gryf Wejherowo - Bałtyk Gdynia
Olimpia Sztum - Orlęta Reda
Lechia II Gdańsk - Zatoka Puck
Orkan Rumia - Powiśle Dzierzgoń
Unia Tczew - Bytovia Bytów
Gryf 95 Słupsk - Arka II Gdynia
Czarni Czarne - Polonez Bobrowniki
Kolejka 11 - 6-7 października
Polonez Bobrowniki - Czarni Pruszcz Gdański
Arka II Gdynia - Czarni Czarne
Bytovia Bytów - Gryf 95 Słupsk
Powiśle Dzierzgoń - Unia Tczew
Zatoka Puck - Orkan Rumia
Orlęta Reda - Lechia II Gdańsk
Bałtyk Gdynia - Olimpia Sztum
Orzeł Trąbki Wielkie - Gryf Wejherowo
Huragan Przodkowo - Brda Przechlewo
Kolejka 12 - 13-14 października
Czarni Pruszcz Gdański - Brda Przechlewo
Gryf Wejherowo - Huragan Przodkowo
Olimpia Sztum - Orzeł Trąbki Wielkie
Lechia II Gdańsk - Bałtyk Gdynia
Orkan Rumia - Orlęta Reda
Unia Tczew - Zatoka Puck
Gryf 95 Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
Czarni Czarne - Bytovia Bytów
Polonez Bobrowniki - Arka II Gdynia
Kolejka 13 - 20-21 października
Arka II Gdynia - Czarni Pruszcz Gdański
Bytovia Bytów - Polonez Bobrowniki
Powiśle Dzierzgoń - Czarni Czarne
Zatoka Puck - Gryf 95 Słupsk
Orlęta Reda - Unia Tczew
Bałtyk Gdynia - Orkan Rumia
Orzeł Trąbki Wielkie - Lechia II Gdańsk
Huragan Przodkowo - Olimpia Sztum
Brda Przechlewo - Gryf Wejherowo
Kolejka 14 - 27-28 października
Czarni Pruszcz Gdański - Gryf Wejherowo
Olimpia Sztum - Brda Przechlewo
Lechia II Gdańsk - Huragan Przodkowo
Orkan Rumia - Orzeł Trąbki Wielkie
Unia Tczew - Bałtyk Gdynia
Gryf 95 Słupsk - Orlęta Reda
Czarni Czarne - Zatoka Puck
Polonez Bobrowniki - Powiśle Dzierzgoń
Arka II Gdynia - Bytovia Bytów
Kolejka 15 - 3-4 listopada
Bytovia Bytów - Czarni Pruszcz Gdański
Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
Zatoka Puck - Polonez Bobrowniki
Orlęta Reda - Czarni Czarne
Bałtyk Gdynia - Gryf 95 Słupsk
Orzeł Trąbki Wielkie - Unia Tczew
Huragan Przodkowo - Orkan Rumia
Brda Przechlewo - Lechia II Gdańsk
Gryf Wejherowo - Olimpia Sztum
Kolejka 16 - 10-11 listopada
Czarni Pruszcz Gdański - Olimpia Sztum
Lechia II Gdańsk - Gryf Wejherowo
Orkan Rumia - Brda Przechlewo
Unia Tczew - Huragan Przodkowo
Gryf 95 Słupsk - Orzeł Trąbki Wielkie
Czarni Czarne - Bałtyk Gdynia
Polonez Bobrowniki - Orlęta Reda
Arka II Gdynia - Zatoka Puck
Bytovia Bytów - Powiśle Dzierzgoń
Kolejka 17 - 17-18 listopada
Powiśle Dzierzgoń - Czarni Pruszcz Gdański
Zatoka Puck - Bytovia Bytów
Orlęta Reda - Arka II Gdynia
Bałtyk Gdynia - Polonez Bobrowniki
Orzeł Trąbki Wielkie - Czarni Czarne
Huragan Przodkowo - Gryf 95 Słupsk
Brda Przechlewo - Unia Tczew
Gryf Wejherowo - Orkan Rumia
Olimpia Sztum - Lechia II Gdańsk
|
źródło: własne / Pomorski ZPN
|
MarceLG - 5 lipca 2007, 13:36:14 - *.219.203.12
ale derbowy sezon...
kibic - 5 lipca 2007, 14:42:13 - *.gdynia.mm.pl
1 kolejka 4 ligi ARKA - Bałtyk 1 kolejka 2 ligi Lechia - ARKA oooojj bedzie sie dzialo :D"
zenek - 5 lipca 2007, 19:30:56 - *.adsl.inetia.pl
a skad tu sie wziela Zatoka Puck? kupili miejsce od Luzina?
Tczew - 5 lipca 2007, 20:15:46 - *.adsl.inetia.pl
UNIA Tczew - Duma Kociewia
P.P. - 5 lipca 2007, 20:40:25 - *.tvk.torun.pl
Tylko Unia Tczew ! Czas powrócić na piłkarskie salony!
P.P. - 5 lipca 2007, 20:43:36 - *.tvk.torun.pl
Tylko Unia Tczew ! Czas powrócić na piłkarskie salony!
luke - 5 lipca 2007, 23:46:08 - *.tcz.vectranet.pl
kks unia tczew - zespol z grodu sambora -czas powrocic na szczebel centralny- kiedy grali tacy zawodnicy jak lizak,pawluszek,jakubiak,kalkowski,kaczmarek. tczew potrzebuje dobrego futbolu.
luke - 5 lipca 2007, 23:49:52 - *.tcz.vectranet.pl
....a dlatych co nie pamietaja lub nie wiedza to najbardziej znanym pilkarzem jest marcin miecięl zawodnik m.in legii warszawa,borussi m-gladbach,iraklisu i paoku saloniki a obecnie bochum.
aa - 7 lipca 2007, 12:05:14 - *.adsl.inetia.pl
Przypomne że Marcin Mięciel jest wychowankiem Wisły Tczew Kolega o nicku "Tczew" chyba jakis spiety jest, jeśli pisze że Unia jest Dumą Kociewia. Pytanie do Ciebie: pod jakim względem?
|
|