Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

7 stycznia 2008, 13:58:36 - elenril
U-18: Polska 2-1 Turcja

Reprezentacja Polski do lat 18 wygrała 2-1 (1-1) w meczu z Turcją w ramach Międzynarodowego Turnieju Juniorów im. Walentina Granatkina, który jest rozgrywany w Sankt Petersburgu.

7 stycznia 2008, 12:00 - Sankt Petersburg
Polska 2-1 Turcja
Robert Trznadel 10, Martin Zakrzewski 89 (k) - Ömer Sümer 5

Polska: Andrzej Witan - Paweł Rosiński, Krzysztof Hus, Paweł Baranowski, Martin Zakrzewski, Mateusz Klich (71 Łukasz Kowalski), David Blacha (68 Damian Pawlak, 90 Damian Jaroń), Alan Stulin, Andy Surgota (33 Karol Janik, 90 Damian Tofil), Robert Trznadel, Maciej Woźniak.

Turcja: Emirhan Ergün - Taner Taktak, Uğur Demirkol, Murat Akça, Ömer Sümer, Serdar Eylik, Furkan Özcal, Umut Sözen, Tunay Torun (86 İsa Bağcı), Yiğit Dadan (39 Uğur Parlak), Savaş Yılmaz.

żółte kartki: Maciej Woźniak, Paweł Baranowski, Martin Zakrzewski, Krzysztof Hus - Umut Sözen, Ömer Sümer, Tunay Torun, Savaş Yılmaz.
czerwone kartki: Savaş Yılmaz (80. minuta, Turcja - za dwie żółte), Ömer Sümer (87. minuta, Turcja - za dwie żółte).

W 45. minucie Polska nie wykorzystała rzutu karnego.
W 82. minucie Turcja nie wykorzystała rzutu karnego.

W drugim meczu grupy B Belgia pokonała Ukrainę 1-0.

Tabela grupy B:

1. Polska  2 4 2-1
2. Turcja  2 3 2-2
3. Belgia  2 3 1-1
4. Ukraina 2 1 0-1

W środę (10:00) w swoim ostatnim meczu grupowym Polacy zmierzą się z Belgią.

źródło: własne

szczepan - 7 stycznia 2008, 14:36:26 - zb238.internetdsl.tpnet.pl
oo nowe twarze w reprezentacji " ? " pasuje ich sprawdzic na Euro:D ale ogolnie to ladnie ze 2 do 1 wygralismy

alfons - 7 stycznia 2008, 14:44:29 - aeht150.neoplus.adsl.tpnet.pl
no całkiem ładnie ale widac ze mecz by zaciety..prawdopodobnie juz wyjdziemy z grupy;]mam nadzieje ze jakis piłkarz pokazał swoje umiejetnosci wyrozniajac sie ciekawe kto taki?

alfons - 7 stycznia 2008, 14:49:09 - aeht150.neoplus.adsl.tpnet.pl

ljanko - 7 stycznia 2008, 14:52:31 - diz57.neoplus.adsl.tpnet.pl
szczegolowe informacje i zdjecia z turnieju w St. Petersburgu mozna znalezc na stronie www.granatkin.ru , w jezyku rosyjskim i angielskim, ale pojawiaja sie tam z pewnym opoznieniem. A ten rocznik mlodziezy w naszej reprezentacji U-18 jest bardzo mocny i warto sie nimi interesowac.

xD - 7 stycznia 2008, 15:02:26 - 83.68.70.106.kutno70.tnp.pl
o widze że zawodnik ? sie rozstrzelał... niedosc że strzelił dla nas 2 gole to jeszcze żeby uzyskac hat-tricka strzelił do własnej bramki :P do seniorskiej reprezentacji z nim! :D

xD - 7 stycznia 2008, 15:04:41 - 83.68.70.106.kutno70.tnp.pl
no widze że nasz zawodnik ? strzelił hat-tricka chłopak ma talent :D życze mu kolejnych sukcesów w sporcie :P ciekawe z którego klubu jest... Leo bierz go na Euro! :D

budrys - 7 stycznia 2008, 15:41:01 - afs78.internetdsl.tpnet.pl
do xD:zawodnik ,o którym piszesz,to jest tajna broń Leo...teraz jego talent będzie dokładnie maskowany,a eksplozja nastąpi w meczu z Niemcami na EURO 2008...!!!!!!!!!!!!!!pozdro...

Legiak - 7 stycznia 2008, 16:02:03 - warszawa-gijhars.net.exatel.pl
dajcie sklady?;-)

Makoś - 7 stycznia 2008, 21:04:29 - w3cache2.icm.edu.pl (80.50.233.210)
Skład: Witan, Rosiński, Hus, Baranowski, Zakrzewski, Klich (71' Kowalski),
Blacha (68' Pawlak, 90' Jaron), Stulin, Surgota (33' Janik, 90' Tofil), Trznadel, Woźniak

boq - 8 stycznia 2008, 8:19:52 - 213.199.253.176
a kiedy graja nastepny mecz?

zaki - 8 stycznia 2008, 9:25:21 - p3df4.p.pppool.de
To musial byc mecz!!!!... do ostatniej kropli krwi!!!9 zoltych kartek, 2 czerwone, 3 karne i to co najwazniejsze-ZWYCIESTWO!!! Gratuluje!!!!!