[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


8 kwietnia 2010, 22:20:30 - lookee
U-19: Irlandia 1-0 Polska

Prowadzona przez Michała Globisza reprezentacja Polski do lat 19 (rocznik 1991 i młodsi) przegrała w drugim towarzyskim meczu z Irlandią 0-1 (0-0). Pierwszy mecz zakończył się przegraną Polaków 2-4 (0-1).

8 kwietnia 2010, 20:30 - Dublin (Tolka Park)
Irlandia 1-0 Polska
Daniel Kearns 56

Irlandia: Ger Hanley - Padraic Ormsby, Shaun Timmins (84 Shane McEleney), Gavin Gunning, Robert Kiernan (76 Cian Bolger), Aaron Doran, Jimmy Keohane (46 Conor Henderson), Conor Hourihane (65 Thomas McBride), Daniel Kearns (65 Gary Burke), Jamil Adam (76 Ryan Brennan), Charlie Collins (46 Ronan Murray).

Polska: Paweł Socha - Paweł Oleksy, Marcin Kamiński, Michał Czekaj, Mateusz Szałek - Rafał Figiel (61 Krzysztof Kasak), Ariel Borysiuk, Bartosz Salamon, Mateusz Możdżeń - Tomasz Hołota (42 Adrian Błąd), Patryk Podrygała (61 Michał Żyro).

żółte kartki (Polska): Figiel, Kasak, Szałek.

sędziował: Phil Caschera.


źródło: własne / fai.ie

thebill - 8 kwietnia 2010, 22:23:53 - dkr105.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znowu porazka? Ile mozna przegrywac? Probierz dzis dobrze mowil.Za 5-6 lat nie bedziemy mieli mlodziezy...

FABIANO - 8 kwietnia 2010, 22:37:02 - epb218.internetdsl.tpnet.pl
Znowu z Irlandią???...brak słów...

;;;;; - 8 kwietnia 2010, 22:44:40 - sipostro.blokowe.pl
Brawo chlopaki Polska piłka wymiata..

pavol - 8 kwietnia 2010, 22:57:32 - anb38.neoplus.adsl.tpnet.pl
a najgorsze jest to, że są to dosyć znane nazwiska, mogłoby się wydawać, że mocna kadra może w końcu będzie. no nic, trudno. może w przyszłości pokażą coś więcej

Rafał - 8 kwietnia 2010, 23:07:48 - adfs163.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahahahahahahaha brawo jestescie swietni.

borubar - 8 kwietnia 2010, 23:08:28 - h-87-199-18-27.dolsat.pl
cały czas ten sam skład.. nie rozumiem tego?,przegrywają i nadal cały czas ten sam skład... przecież na pewno się znajdą chłopcy z tego rocznika dużo lepsi.. ktorzy cały czas czekają na powołanie! dajdzie tez szane innym !!

.......... - 8 kwietnia 2010, 23:16:40 - aekz59.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gilar do Kadry podstawowy zawodnik 1 ligowej Stalówki

pajak - 8 kwietnia 2010, 23:19:39 - 093105132078.kielce.vectranet.pl
bez niespodzianek. A sympatia do prezesa laty za granicą wzrasta z każdym meczem...

markkoeude - 8 kwietnia 2010, 23:28:05 - ari96.neoplus.adsl.tpnet.pl
No tak ale nadal w kopaninę się inwestuje, pytanie po co?

ZKS GRANAT - 8 kwietnia 2010, 23:33:18 - 86-42-106-176-dynamic.b-ras1.blp.dublin.eircom.net
słabiutko byłem taki jak cały pzpn,mogło być 1:1 ale to jest POLSKA piłka

1938 - 8 kwietnia 2010, 23:34:58 - host-83-1-218-185.tvkstella.pl
Witam. Mam kilka propozycji z Podkarpacia:
1. Piotr Gilar. Wychowanek Stali Stalowa Wola. 18-letni zawodnik. Boczny pomocnik w pierwszoligowej Stali (od trzech lat w kadrze Stali), rocznik 1991.
2. Bartosz Horajecki. Środkowy pomocnik trzecioligowej Unii Nowa Sarzyna. Waleczny chłopak, rocznik 1991.
3. Damian Szala. Szybki, dobrze zbudowany napastnik drugoligowej Stali Rzeszów, rocznik 1992.
4. Konrad Maca. Zawodnik rzeszowskiej Stali. Waleczny, dobrze zbudowany napastnik, rocznik 1991.
5. Artur Cebula. Wychowanek Stali Stalowa Wola. Młody, waleczny chłopak, wyróżniający się w juniorach stalowowolskiej drużyny. Przymierzany do kadry pierwszej drużyny, rocznik 1993.
6. Sebastian Duda. Zawodnik mieleckiej Stali. Młody, perspektywiczny zawodnik, rocznik 1993.
7. Paweł Mroziński. Kolejny zawodnik mieleckiej Stali. Podstawowy zawodnik trzecioligowej drużyny. Zimą przymierzany do drużyn ekstaklasowych, rocznik 1991.
8. Piotr Mroziński. Brat Pawła. Jak i jego brat również jest zawodnikiem Stali. Młody, podstawowy zawodnik swojej drużyny, rocznika 1992.
9. Arkadiusz Dąbek. Zawodnik Stali Mielec. Chłopak wchodzący do pierwszej drużyny. Wchodzi na końcówki spotkań, jednak warto mu się przyjrzeć.
10. Mateusz Świechowski. Młody zawodnik mieleckiej Stali. Wyróżniający się w juniorach zawodnik dostaje szanse gry w pierwszej drużynie. Dużo widzi na boisku co jest dużą zaleta, rocznik 1992.
11. Mateusz Podstolak. 18-letni podstawowy obrońca trzecioligowej Stali Mielec, rocznik 1991.
12. Daniel Góra. 17-letni kolejny zawodnik mieleckiej Stali. Młody napastnik grający raczej od pierwszych minut, rocznik 1992.
Myślę, że tym zawodnikom można się przyjrzeć. Niektórzy z nich mają już debiuty w młodzieżówkach. To niektórzy zawodnicy z Podkarpacia których można by było sprawdzić w kadrze. Pozdrawiam

do 1938 - 9 kwietnia 2010, 0:09:54 - pc4-169.gwardii.osi.pl
Jakbyś nie wiedział to Góra,Podstolak,Mrozińscy i Duda są regularnie brani na kadre,teraz nie zostali wzięci bo przecież trzseba sprawdzać innych.Co do Świechowskiego to zgadzam sie,powinien dostac szanse,w końcu wicemistrz Polski juniorów,po testach w Lechu, no i wychowanek jednej z najlepszych szkółke piłkarskich w Polsce

KIBIC - 9 kwietnia 2010, 1:09:09 - 86-45-51-148-dynamic.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net
Slabo Polacy moglo byc lepiej,, brawa dla kibiców na meczu !

zenada - 9 kwietnia 2010, 9:38:14 - chello089073105218.chello.pl
Polowa skladu u-19 gra w Polskiej ekstraklasie zenada panowie... poziom polskiej pilki...

Rudy - 9 kwietnia 2010, 11:34:43 - 87-198-186-78.ptr.magnet.ie
...a caly sklad irlandzki gra w Premiership; wiec wszystko jasne
Michal Czekaj, obronca (Wisla) bardzo dobry mecz tego stopera za co dostal od kibica na meczu szalik Irlandia-Polska
pozdrawiam

KRIS - 9 kwietnia 2010, 11:51:05 - acts102.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bomba klątwa nadal działa;)

hoim - 9 kwietnia 2010, 13:36:39 - a35.net149.okay.pl
ee tam hlopaki nie jest tak zle ostatnio dostali 4-0 a teraz tylko 1-0 to jaka porpaawa jest

LP - 9 kwietnia 2010, 13:50:32 - apn-95-41-29-85.dynamic.gprs.plus.pl
4;2 przegrali kolego :-)

? - 9 kwietnia 2010, 14:51:27 - aava118.neoplus.adsl.tpnet.pl
czemu kucharczyk nie grał wie ktos ??

Necro - 9 kwietnia 2010, 15:01:14 - host-89-229-92-98.szczecin.mm.pl
Niedługo będzie lepiej !

fifteen21 - 9 kwietnia 2010, 15:51:37 - nat-6.ingram.com.pl
U-14 !
GKS Katowice [3] - Wisła Kraków [4]
Idzie wszystko w dobrym kierunku !
POLSKA MŁODZIEŻ !

ronaldo - 9 kwietnia 2010, 17:31:56 - 162.27.161.31
A gdzie jest Rojewski.

adamczyk - 9 kwietnia 2010, 18:25:42 - apn-77-113-62-252.dynamic.gprs.plus.pl
cebula dobrze piatki kopie i za to do kadry?
a duda jest powolywywany do kadry93 i szalu nie robi.

menedzer - 9 kwietnia 2010, 19:32:12 - 093105149233.radom.vectranet.pl
tak to jest jak w kadrze gra połowa chlopakow dzieki temu ze ich menadzerowi to znajomi zanjomych z pzpn-u, tak naprawde do selekcja do kadry mlodziezowych odbywa sie na podstawie opinii od trenerów różnych klubów, nikt po kraju nie jeździ i sie nie przygląda chłpakom bo po co skoro za porazki(nawet 2 pod rząd ze slabiutką irlandia) ne będzie konsekwencji, wiem bo sam bylem swego czasu byłem w sztabie U-15 i U-16. taki kraj.

Zagłebie - 9 kwietnia 2010, 21:44:56 - dynamic-78-8-75-140.ssp.dialog.net.pl
Gdzie jest świetny zawodnik Karol Zych !??
ten chłopak jest podstawowym zawodnikiem mlodej ekstraklasy zaglebia lubin ! chłopak ma spokoj, jest silny i szybbki!
TYLKO UWAZAJCIE NA JEGO CZARNA LISTE NA TELEFONIE !!

IE - 10 kwietnia 2010, 3:05:14 - 86-46-21-131-dynamic.b-ras1.bdt.dublin.eircom.net
Czy posiada ktoś foty z tego meczu?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas