[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 maja 2010, 11:14:12 - MichalMKS
Mecz Resovia - Jastrzębie przełożony

Mecz 30. kolejki II ligi grupy wschodniej, który miał odbyć się dzisiaj o 11:00, pomiędzy Resovią a GKS-em Jastrzębie został przełożony na 2 czerwca (środa).

Spotkanie zostało odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych oraz zalania boiska.


źródło: Resovia

kibic - 16 maja 2010, 11:19:30 - host-62-141-228-156.tomaszow.mm.pl
I tak miał się odbyć bez fanów ;( PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!

fanTS - 16 maja 2010, 11:24:56 - 078088059161.bielskobiala.vectranet.pl
życze powodzenia Jastrzębiu! pozdro z ^g^ó^r^

as - 16 maja 2010, 11:25:03 - 81-219-206-33.adsl.inetia.pl
ale resovia ma zakaz wpuszczania kibicow przez miesiac, wiec i tak 2 czerwca, jezeli wtedy odbedzie sie mecz, to ez kibicow......

sd - 16 maja 2010, 11:27:12 - 81-219-206-33.adsl.inetia.pl
pytanie do redakcji lub kogos 'pewnego' :P
GKS-em Jastrzębie
=> jezeli sie utrzyma, to za rok bedzie gralo w 2 lidze zachodniej ?? (na jakiej zasadzi, bo w grupie zachodniej wtedy 1 druzyna spadnie wiecej, wiec niejako bedzie poszkodowana.....)
??

62 - 16 maja 2010, 11:31:30 - chello084010202136.chello.pl
sd, jak poszkodowana może być drużyna, która zajmie na zachodzie 16, czyli przed sezonem określone jako spadkowe miejsce.

mgmg - 16 maja 2010, 11:34:14 - 87-31-N2.aster.pl
DO REDAKCJI: ile właściwie drużyn spada z II ligi - bo w jednej grupie zaznaczyliście, że 4, a w drugiej 2. Czy zwycięzcy grup 3. ligi będą grali w barażach między sobą?

GKS Jastrz - 16 maja 2010, 11:36:36 - 77-255-165-152.adsl.inetia.pl
I kto nam teraz zwróci kasę za dojazd do Rzeszowa??Nie róbmy se jaj że kiepskie warunki były,u nas w meczu z concordią były o wiele gorsze a jednak zagraliśmy i nie stękaliśmy.Dla chcącego nic trudnego!!

.... - 16 maja 2010, 11:38:37 - brzesko-217.75.56.13.brzesko56.ptc.pl
jasne ze tak. My Okocismki na inauguracje ligi w 1 kolejce w Niecieczy gralismy w pilke wodna ..pilka zatrzymywala sie w wodzie jak checie to poszukajcie sobie moze Nieciecza ma strone i fotki z tego meczu, cos jakis przekret tu czuje;/

Resoviak - 16 maja 2010, 11:41:56 - host-89-230-75-32.rzeszow.mm.pl
Ale zawsze od decyzji można się odwołać, bo owy zakaz jest trochę nad wyrost...
a co do stanu murawy, to piłkarze GKS też nie chcieli grać, bo tam jest teraz basen, a nie murawa, gdzieniegdzie po prostu nie widać trawy, nie pada, a leje non stop od kilku godzin nieustępliwie, więc grać na takim bajorze nie ma sensu, bo tylko można nabawić się kontuzji

xyz - 16 maja 2010, 11:47:34 - bwf169.neoplus.adsl.tpnet.pl
łącznie spadnie osiem zespołów z dwóch drugich lig... pewnie zaznaczono już cztery z ligi wschodniej, bo matematycznie już wiadomo, że co najmniej dwa zespoły ze wschodu muszą już spaść z pierwszej ligi, co dodano do dwóch, które muszą już spaść

GieKSa62 - 16 maja 2010, 11:50:46 - chello084010202136.chello.pl
Jeśli chodzi o ilość spadkowiczów, to regulamin rozgrywek w żadnym swoim punkcie nie odnosi się do tego, że ilość spadkowiczów jest uzależniona od spadków z 1. ligi. Paragraf 16, punkt 4 określa, że z ligi spadają drużyny z miejsc 15-18. Nie ma ani słowa o dodatkowych degradacjach w przypadku spadku z 1.ligi większej ilości drużyn niż 2. Jednak w tym samym regulaminie paragraf 4 określa, że w 2 lidze wschodniej grają drużyny tylko ze wschodnich województw. Czyli jest pewna nieścisłość i ciekawe jaką interpretację zastosuje PZPN. Skoro rozgrywki drugiej ligi odbywają się na szczeblu centralnym 14 miejsce bez wpływu na spadkowiczów z 1.ligi powinno dać utrzymanie. Tak było w latach 90-tych, gdy w drugiej lidze były dwie grupy. Wówczas spadkowiczów z 1. ligi przydzielano bez klucza geograficznego. Czy redakcja 90minut posiada na ten temat jakieś pewne informacje?

GKS 1962 - 16 maja 2010, 11:57:06 - chello089074247020.chello.pl
Zgadzam się z Resoviak, taki stan murawy to może być przyczyną niepotrzebnych kontuzji.I tak mecz bez publiki, to po co ma się odbywać w anormalnych warunkach.Dobrze że został ten mecz przełożony, pozdro dla normalnych...
---------------------
GKS JASTRZĘBIE

Konus - 16 maja 2010, 11:58:59 - dzr102.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co tu dużo gadać sędziowie zostawili furtkę Resovi,bo to nigdy nic nie wiadomo co z bidnym GKSem może się stać za miesiąc może nie przystąpią do meczu bo tam bida aż piszczy i miasto rozpoczeło proces niszczenia klubu i bedzie walkower a teraz Jastrzębianie są na gazie i mogli sklepać tyłki "braciom"

GKS Jastrz - 16 maja 2010, 12:00:13 - 77-255-165-152.adsl.inetia.pl
do GKS 1962.Ale kolego w naszej sytuacji materialnej to taki wyjazd też troche kosztuje,a znowu bedziemy musieli tam jechac 2 czerwca i znowu wydatek nie mały.

kiler - 16 maja 2010, 12:00:13 - 94.254.241.75
w tym momencie gdyby zakonczyły sie wszystkie rozgrywki to z ligi wschodniej spadło by szesc drużyn i dwie awansowały a na zachodzie spadły by dwie no i dwie by awansowały

GKS Jastrz - 16 maja 2010, 12:01:36 - 77-255-165-152.adsl.inetia.pl
Zgadzam sie w 100% z Konusem.

Cola - 16 maja 2010, 12:02:12 - h-220-102.belchatow.msk.pl
Resovia - Jastrzębie
hm... to chyba w siatkówkę będą grali ;)

KIBICCC - 16 maja 2010, 12:04:31 - v08-15.opera-mini.net (217.113.225.3)
http://www.ultrasonline.com/ref/SZAKAL/

Kik - 16 maja 2010, 12:04:53 - t14-05.opera-mini.net (212.152.70.12)
To mamy jeden mecz w zapase wrazie kaplikaci. 62

kibic - 16 maja 2010, 12:15:19 - 193.19.165.31.osk.enformatic.pl
jak to sie ma totego ze 2 ostatnie kolejki maja byc rozegrane o tej samej godzinie a tu tewrmin 2 czerwca .. mozna bedzie kabinowac

mgmg - 16 maja 2010, 12:16:37 - 87-31-N2.aster.pl
@GieKSA62 - dzięki, też mi się tak wydaje, ale na 90minut pokazują tak, jak napisałem, w 'Piłce nożnej' inaczej, a w "Tylko Piłce" jeszcze inaczej.
Moim zdaniem jeżeli spadnie więcej drużyn z jednej połówki Polski, to jakiś klub położony blisko linii środkowej przeniesie się do drugiej grupy. W latach 70. i 80. były takie sytuacje, że gwardai Warszawa grała w jednej grupie II ligi, a Ursus/Polonia Warszawa w innej, podobnie zresztą (co bardziej dziwi) Górnik/Zagłębie Wałbrzych przez kilka lat. GKS Tychy przeniesiono z jednej grupy do drugiej chyba w 1981 r. itp.

GieKSa62 - 16 maja 2010, 12:22:44 - chello084010202136.chello.pl
Niestety, znalazłem w pliku "Uchwały Zarządu 11.2008-10.2009, Statut" taki tekst:
2. II LIGA 2 GRUPY – III LIGA 8 GRUP
z każdej Grupy II ligi spadają po cztery zespoły z miejsc 15,16,17 i 18.
z każdej z ośmiu grup III ligi awansują zespoły z pierwszych miejsc.
5. III LIGA – IV LIGA
z każdej z ośmiu grup III ligi spadają po cztery zespoły z miejsc 13,14,15 i 16
z każdej z szesnastu grup IV ligi awansują po dwa zespoły z 1 i 2 miejsca.
Liczba spadkowiczów może być powiększona lub pomniejszona w poszczególnych grupach II i III ligi w
zależności od przynależności klubów do poszczególnych związków piłki nożnej.
II. Niniejsza uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Czyli z zachodu mogą spaść tylko dwie, przy spadku sześciu ze wschodniej.

kibic - 16 maja 2010, 12:26:36 - host-89-230-77-20.rzeszow.mm.pl
Całonocne opady i bieżące spowodowały iż murawa nie nadawał się do gry woda po kostki, na występ nie zgodził się sędzia i delegat po opinii obu drużyn warunki anormalne nikt nie chciał grać.
Mecz Niecieczy też odwołany najprawdopodobniej.

mgmg - 16 maja 2010, 12:28:07 - 87-31-N2.aster.pl
@GieKSa: no to kaszana, to niepsrawiedliwe. Poszli na łatwiznę.

GieKSa62 - 16 maja 2010, 12:33:54 - chello084010202136.chello.pl
Szkoda, bo uznając jakąś ligę za centralną nie powinni uzależniać spadków wg tego ile drużyn z jakiego regionu poleci, ale cóż, to Polska właśnie.

boban - 16 maja 2010, 12:34:17 - 77-255-165-152.adsl.inetia.pl
Do kibic.Chłopie nie masz pewnych informacji to sie nie wypowiadaj,ja wiem że delegat chciał żeby zagrali ale główny sędzia zaczął biadolić że ciężko sie będzie biegać i takie tam no i delegat w końcu dał sie namówić....

newsydbv - 16 maja 2010, 12:35:39 - apn-77-112-99-88.dynamic.gprs.plus.pl
Pogotowie przeciwpowodziowe w Krakowie, podtopiona Skawina, rosną stany wód. Zapraszam na relację na żywo : www.newsy.dbv.pl

gość - 16 maja 2010, 12:37:56 - 83-238-154-45.ip.netia.com.pl
Walkower dla Jastrzębia powinien być. Skoro Resovia nie potrafiła odpowiednio przygotować boiska. W końcu AŻ TAK nie pada, aby usprawiedliwiało wodę na murawie.

zanzi - 16 maja 2010, 12:45:23 - ip222h53.wic0m.net.pl
ma ktoś informacje czy mecz w niecieczy się dzisiaj odbędzie?

brat_Jozef - 16 maja 2010, 12:53:41 - 213-238-87-206.adsl.inetia.pl
1.Jeżeli z I ligi nie spadnie nikt z województw zachodnich:
a)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 13-18
-z wschodniej spadnie 6 zespołów (w tym Jastrzębie)
-z zachodniej spadną 2 zespoły
b)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 12 i wyższych
-z wschodniej spadnie 5 zespołów
-z zachodniej spadną 3 zespoły
GKS Jastrzębie przejdzie do grupy zachodniej
2.Jeżeli z pierwszej ligi spadnie 1 drużyna z województw zachodnich:
a)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 14-18:
-z wschodniej spadnie 5 zespołów (w tym Jastrzębie)
-z zachodniej spadną 3 zespoły
b)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 13 i wyższych:
-z wschodniej spadna 4 zespoły
-z zachodniej spadną 4 zespoły
GKS Jastrzębie przejdzie do grupy zachodniej
3.Z pierwszej ligi spadną po 2 zespoły z województw zachodnich i 2 ze wschodnich:
a)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 15-18
-z wschodniej spadną 4 zespoły(w tym Jastrzębie)
-z zachodniej spadną 4 zespoły
b)Jastrzębie uplasuje się na miejscach 14 i wyższych:
-z wschodniej spadną 3 zespoły
-z zachodniej spadnie 5 zespołów
GKS Jastrzębie przejdzie do grupy zachodniej
Redakcjo proszę o potwierdzenie lub korektę.

3 - 16 maja 2010, 13:10:06 - 81-219-206-33.adsl.inetia.pl
@62- przed seonem? wiadomo, ze 2 druzyny awansuja wyzej i 2 spadna nizej + druzyny z 1 ligi z regionu zachodniego/wschodniego

ja - 16 maja 2010, 13:12:43 - na-32.bialnet.com.pl
http://www.takeagift.pl/polecam:3149 nagrody dla chetnych

Razor - 16 maja 2010, 13:17:44 - 94.197.91.109.threembb.co.uk
kurde postawilem na ten mecz....

rex - 16 maja 2010, 13:25:49 - afgk217.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale leje w Rz., jak tak dalej pojdzie to nie tylko boisko zaleje. chyba nikt przy zdrowych zmyslach nie chcial by dzisiaj grac, chociaz tez bym wolal zeby mecz sie odbyl...

ths - 16 maja 2010, 14:05:01 - 212.244.23.11
A co w przypadku gdy mistrzem 3 ligi małopolsko-świętokrzyskiej zostanie Hutnik Kraków? Jak wiemy Hutnik na pewno nie zagra w 2 lidze (brak kasy).To kto z tej grupy awansuje drużyna z drugiego miejsca, czy nikt?

1921 - 16 maja 2010, 14:10:59 - cpc1-rdng5-0-0-cust317.winn.cable.ntl.com
walkower dla Gksu!!!!

RRzeszowia - 16 maja 2010, 15:33:00 - 79.139.93.34
do "gościa" : Chłopie, ty ogarnięty jesteś? W Rzeszowie lało całą noc i do teraz leje, wszystko w wodzie, a ty piszesz, że nie pada aż tak strasznie...

cisek - 16 maja 2010, 16:05:28 - t21-05.opera-mini.net (213.158.199.141)
rozumie ze pada dzien, dwa, trzy ale po kilkugodzinnych opadach odwolac mecz? Kto wydal licencje na takie pastwisko. Pytanie kiedy ostatnio bylo u was 2000 na meczu? Nie masz boiska i kibicow wont do 3 ligi.

Brx77 - 16 maja 2010, 16:21:15 - hme218.internetdsl.tpnet.pl
Nikt nie awansuje zostanie spadkowicz!

Resovifan - 16 maja 2010, 16:22:00 - host-89-230-75-32.rzeszow.mm.pl
Cisek Resvovia ma najlepszą frekwencje w lidze, wiec o czym Ty mówisz?

cisek - 16 maja 2010, 16:28:10 - t21-05.opera-mini.net (213.158.199.141)
w takiej lidze 1500 to full to fakt

RR - 16 maja 2010, 17:50:53 - 79.139.93.34
Ej, cisek, a ty z jakiej drużyny jesteś?

Brx77 - 16 maja 2010, 17:54:42 - hme218.internetdsl.tpnet.pl
Cisek ma rację. Chociaż u nas też odwołali mecz Radomiak - Kutno. Ale 2000 widzów to u nas standard nie to co na pejsach.

laKA - 16 maja 2010, 19:15:41 - 193.19.165.21.osk.enformatic.pl
cisek ... gospodarze chcieli grac lecz piłkarze jastrzebia nie chcieli by mecz sie w takich warunkach odbył a sędziowie przychylili sie do ich decyzji .. info pewne .

MARCO - 16 maja 2010, 21:07:46 - aaw23.neoplus.adsl.tpnet.pl
w całej Polsce tak leje

misiek - 16 maja 2010, 21:48:31 - 79.139.89.109
do laka
obydwie druzyny chcialy by grac, ale nie chcieli ryzykowac kontuzji...

op - 16 maja 2010, 23:32:45 - user-109-243-121-4.mobile.playmobile.pl
Rsovia chciala grac, ale skoro jastrzebie nie to do meczu nie doszlo. pewnie gdyby powiedzieli, ze wychodza na mecz to sedziowie wydaliby zgode.
jak chce im sie jezdzic to ich sprawa

kjfh - 17 maja 2010, 0:16:27 - afbo91.neoplus.adsl.tpnet.pl
dokladnie Resovia mimo ulewy chciala grac jednak GKS uparl sie, że nie i zaczeli jeczec a delegat powiedzial po konsultacji z sedziął ze nie bedzie meczu...

:) - 17 maja 2010, 1:43:18 - 188.33.216.66
Co wy pie.....cie (do laKA, op i kjfh) Raz, że GKS-u nie stać na wycieczki po Polsce, a dwa, że ostatnio są na fali i nie przez przypadek są na 2 miejscu w tabeli wiosny ze stratą 3 bramek (najmniej w tabeli wiosny). Ludzie... zastanówcie się co piszecie.. po co w ogóle taka napinka? eh.. gdy się dało grać to by grali i tyle.
PS. przestańcie się napinać na forum tylko WON NA STADION!

boban - 17 maja 2010, 7:43:50 - 77-255-162-83.adsl.inetia.pl
internetowi napinacze którzy zapewne raz na ruski rok są na meczu!!A Jastrzębie i tak wam dowali,co sie odwlecze to nie uciecze!!Na walkower nie liczcie bo GKS na pewno sezon dogra do końca.

mks1935 - 17 maja 2010, 13:58:46 - v130.hapay.pl
Świt też dwa razy był na Resovi bo tak samo mieliśmy nawał deszczu i nie dostał zwrotu za dojazd, nocleg i jedzenie... Ale swoją drogą można im współczuć tego że tak leje bo tam nieciekawie mają

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas