9 czerwca 2010, 18:33:57 - prof
Artūrs Karašausks na celowniku Lechii

Lechia jest zainteresowana pozyskaniem młodego napastnika Skonto Ryga Artūrsa Karašausksa - informuje "Gazeta Wyborcza". Piłkarz ten w obecnym sezonie w siedmiu meczach ligowych zdobył osiem bramek. Ma za sobą też debiut w reprezentacji Łotwy.

- Ten zawodnik stylem gry przypomina mi Roberta Lewandowskiego - mówi szef skautów Lechii Aleksiej Tiereszczenko. - To wielki talent, gdyby udało nam się go pozyskać, byłby to strzał w 10 - podkreśla Ukrainiec.

źródło: Gazeta.pl

s - 9 czerwca 2010, 18:37:18 - *.adsl.inetia.pl
on juz jest powolywany do 1 druzyny Litwy!

cel - 9 czerwca 2010, 18:37:44 - *.cdma.centertel.pl
wszyscy na celowniku czy kogoś konkretnego lechia kupi w koncu??

Lenin - 9 czerwca 2010, 18:45:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może być bardzo dobry transfer jeśli dojdzie do skutku - sezon wcześniej grał w Olimps Ryga i w 18 meczach 10 goli - w reprezentacji Łotwy U-19 6 meczy i jeden gol

Jack - 9 czerwca 2010, 18:56:06 - *.49.83.14
Coś mi się wydaje że Lechia zmieni nazwę niedługo na Latvia Gdańsk...

gap - 9 czerwca 2010, 19:22:59 - *.metroplay.pl
i nastepny platfus co sie przewraca i nie umie do bramki trafic lukjanows 2! te lotysze to sa cieniasy jak polacy

gap - 9 czerwca 2010, 19:25:08 - *.metroplay.pl
dajcie spokoj lukjanows 2 czyli platfus co na nogach nie umie sie utzrymac i trafic do bramki, lotysze sa cieniasy jak polacy nie nadaja sie ale tanio to bierzemy hahah

dav - 9 czerwca 2010, 19:28:19 - *.chello.pl
Ten koleś ma zaledwie 18 lat!!!!!!!!
Największym najmłodszym bardzo znanym talentem jest Romelu Lukaku (może niedługo w Barcie u boku Ibrahimovicia) z tego samego rocznika jest Emmanuel Mbola i na razie nie słyszałem o sławnych młodszych zawodnikach którzy robią światową karierę!!!!!
Super atak na MŚ będzie miał Urugwaj w Tym sezonie Luis Suarez(34 gole w Eredivisie))-Diego Forlan (18 goli w Primera Division) i dobry zmiennik Edinson Cavani (13 goli w Serie A) Urugwaj może zwojować coś w tych mistrzostwach!!!!!!!

kolo - 9 czerwca 2010, 19:42:06 - *.gorzow.mm.pl
Dlaczego Lechia kupuje wsystkich ze Skonto Ryga ? Lukjanovs, kożans, laizans. Aż takiego dobrego mają tam skauta ze sprowadzają kazdego kogo im zaproponuje ?

bbb - 9 czerwca 2010, 21:08:27 - *.nidzica.vectranet.pl
Lukjanovs przed przyjściem do Lechii też strzelił 14 goli w 15 meczach ale chyba w Lechii miał inne zadania

sd - 9 czerwca 2010, 22:00:30 - *.adsl.inetia.pl
- Ten zawodnik stylem gry przypomina mi Roberta Lewandowskiego - po co w tym zdaniu na poczatku myslnik? przeciez to niepowazne

WarsiSawa - 10 czerwca 2010, 0:21:48 - *.chello.pl
oby tylko nie przypominał Lewego z ostatniego meczu repry

gda - 10 czerwca 2010, 11:35:53 - *.pf.com.pl
Łotwa jest sklasyfikowana zdaje sie o 2-3 miejsca wyżej niz Polska a gwiazdy tamtejszej ligi nie kosztują tyle co nasi Wielcy Piłkarze pokroju Sobiecha Sadloka i inny co pół sezonu zagrają w miare dobrze i juz kosztuja miliony. Lukianovs i Kozans - sie sprawdzili wiec warto eksplorowac łotewski rynek -

Stilon - 10 czerwca 2010, 12:51:29 - *.ztpnet.pl