[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


10 czerwca 2010, 13:03:17 - koofel
Wstępna lista transferowa Korony

Kilkunastu piłkarzy znajdzie się na liście transferowej Korony Kielce.

- Będziemy chcieli tych zawodników sprzedać bądź wypożyczyć. Żaden z nich nie ma szans na grę w pierwszym zespole, ani w drużynie Młodej Ekstraklasy, która jak sama nazwa wskazuje, ma służyć ogrywaniu młodych piłkarzy - stwierdził dyrektor ds. sportowych w kieleckim klubie Jarosław Niebudek.

Wśród zawodników, którzy będą zmuszeni poszukać sobie nowych pracodawców znaleźli się m. in.: Tomasz Nowak (ostatnio wypożyczony do Polonii Bytom), Łukasz Nawotczyński, Michał Zieliński, Paweł Buśkiewicz (ostatnio wypożyczony do GKS-u Katowice), Łukasz Cichos (ostatnio wypożyczony do Znicza Pruszków), Michał Michałek (ostatnio wypożyczony do Bałtyku Gdynia), Piotr Gawęcki, Michał Trzeciakiewicz, Damian Jędryka i Krzysztof Kiercz.

Pełna lista transferowa Korony Kielce powinna być znana już w piątek.


źródło: Radio Kielce

xew - 10 czerwca 2010, 13:08:02 - ban146.neoplus.adsl.tpnet.pl
biedaki...i na kuronia pójdą:

Buka - 10 czerwca 2010, 13:13:08 - acge76.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeciakiewicz dawaj do Giżycka!

turysta80 - 10 czerwca 2010, 13:15:43 - 77-253-132-246.adsl.inetia.pl
sami wypożyczeni do innych klubów oprócz tych ostatnich (Piotr Gawęcki, Michał Trzeciakiewicz, Damian Jędryka i Krzysztof Kiercz)

koel - 10 czerwca 2010, 13:25:26 - igd238.internetdsl.tpnet.pl
Aż 10 zawodników, a za żadnego nie dostaniemy przyzwoitych pieniędzy. Kilku pewnie odejdzie za darmo. Jedyny plus, to odciążenie budżetu płacowego. Smutne jest to, że niemal wszystkie transfery z czasów Gąsiora i Motyki, to wielkie pomyłki. Ciekawe, czy któryś z nich będzie jeszcze grał na przyzwoitym poziomie w Ekstraklasie lub 1. lidze?

Maradona - 10 czerwca 2010, 13:26:27 - 89-125-44-28.dhcp-ripwave.irishbroadband.ie
Zieliński??? A tak go na siłe Polonii wyrwali...

Mielec - 10 czerwca 2010, 13:29:38 - apn-77-113-161-239.dynamic.gprs.plus.pl
Ale jaja z tym Zielinskim,a tak chcial odejsc zima z Polonii Bytom,to teraz gdzies bedzie pewnie gral w Niecieczy czy w Strozach(bez urazy do tych klubow

marcos - 10 czerwca 2010, 13:35:48 - v06-16.opera-mini.net (188.147.234.143)
Zieliński może do Sandecji .

pan piotr - 10 czerwca 2010, 13:39:09 - apn-77-112-51-81.dynamic.gprs.plus.pl
DObrze, ale Gawęcki, Jędryka i Kiercz raczej na wypożyczenie - młode chłopaki niech się ogrywają w I-II lidze.
Zieliński w sumie szansy większej nie dostał ale mamy Niedzielana, więc w ataku już robi się ok - trzeba jakiegoś 20-latka wziąć żeby się ogrywał.
Nawotczyński niestety zero ambicji - nie potrafił sobie klubu znaleźć od pół roku. Trzeciakiewicz po kontuzji, szkoda, że tak od razu Mu dziękują - chyba, że są plany zatrudnienia lepszych. Jak na razie Sasal robi dobrą robotę, więc trzeba Mu dać popracować swoimi metodami. Za rok w końcu gramy w pucharach, więc trzeba mieć kim.

kibic - 10 czerwca 2010, 13:45:27 - gvg82.internetdsl.tpnet.pl
slyszalem ze korona mysli o Piechniaku, ciekawe czy to prawa ?

piszczel - 10 czerwca 2010, 13:59:35 - user-109-243-4-134.play-internet.pl
a ja słyszałem że Malinowski ma być szykowany do pierwszego składu, bo ponoć w kasie pusto, a radni nie chcą już wydawać miejskich pieniążków. Myślę, że z tym grajkiem spokojnie klub będzie w czubie tych druzyn, które będa walczyć o utrzymanie.

koroniarz - 10 czerwca 2010, 14:09:47 - chello089076002246.chello.pl
czemu wykurzają Kiercza?!

Korona - 10 czerwca 2010, 14:27:35 - admj109.neoplus.adsl.tpnet.pl
A ja myślę jak większość portalowców, że z tym składem to Widzew będzie nerwowo walczył o utrzymanie i tradycyjnie dostawał od Korony lanie

koel - 10 czerwca 2010, 14:29:07 - igd238.internetdsl.tpnet.pl
@ pan piotr
Puchary? Piłkarsko jesteśmy słabsi od Lecha, Wisły, Legii, Ruchu, Bełchatowa. Dwa ostatnie chyba się sypią, ale Lechia, Śląsk i Zagłębie mają potencjał podobny do naszego. Zamiast myśleć o pucharach trzeba znaleźć bogatego męż... hmm, sponsora. Jeśli odejdą Sobolewski, Kiełb i Jędrzejczyk zajęcie znowu 6. miejsca będzie wyzwaniem.

kibic - 10 czerwca 2010, 14:44:11 - 078088219188.kielce.vectranet.pl
Korona 3:0 Ruch
Korona 0:1 Legia (wygrana Legii w bólach przypadkowa bramka)
Wisła 0:1 Korona
Lech jest obecnie silniejszy, pozostałe ekipy na ten moment są o takiej samej sile jak Korona.
To co pokażą nowe nabytki w innychklubach dopiero się okaże, nie można gdybać,a opierać się na faktach.
Korona jak nie utraci 3-4 graczy z pierwszej 11 ubiegłego sezonu plus 3-4 wzmocnienia - walka o puchary -obiektywnie.

Taktyk - 10 czerwca 2010, 14:45:43 - 078088222089.kielce.vectranet.pl
Łysy ma odejść? ludzie zwariował nasz zarząd

romb - 10 czerwca 2010, 15:26:50 - bute.sukcesnet.pl
Cichos do Katowic

Korona Ole - 10 czerwca 2010, 15:49:23 - apn-77-114-254-115.dynamic.gprs.plus.pl
Z pewnością wszystkich zlejemy , nie tylko Widzew tak jak twierdzi "wielki znawca" - Korona - 10 czerwca 2010, 14:27:35 - admj109.neoplus.adsl.tpnet.pl
W przyszłym sezonie mistrzostwo , a w kolejnym do Kielc wróci Wdowczyk na asystenta desygnuje Jose Mourinho i Korona zdominuje Champions League ( w trambamulę w klubie Błękitna Ostryga ). Nie ośmieszaj się , pajacu .

kielce - 10 czerwca 2010, 16:08:40 - 078088229034.kielce.vectranet.pl
Gawęcki?? Posrało ten zarząd..

Korona - 10 czerwca 2010, 16:12:17 - admj109.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pajac to cie zrobił. Czy ja napisałem, że wszystkich? To twoja ideologia. Napisałem, że Widzew według tradycji, bo to prawda

kubuś - 10 czerwca 2010, 16:19:15 - aepb66.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Górnika Łęczna do Kielc prawdopodobnie przejdzie Nokulma jako wymiana idą Zieliński i Nowak.

dzej - 10 czerwca 2010, 16:41:16 - eunotes03.flintgrp.com (10.106.126.158)
@ kibic
Widzew - Korona = 11pkt

kubuś - 10 czerwca 2010, 16:50:53 - aepb66.neoplus.adsl.tpnet.pl
do dzej- masz racje mieliście 11pkt przewagi,ale ile razy wygraliście z Koroną.Bo tu nik nie kwestionuje waszej przewagi punktowej tylko bilans meczy bezpośrednich.

Korona - 10 czerwca 2010, 16:55:52 - admj109.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ja jak zwykle wykonam swoją ulubioną robotę hehe
2004/05 jesień
Widzew Łódź 1-3 Korona Kielce 7 sierpnia, 18:00 (5.500)
2004/05 wiosna
Korona Kielce 1-0 Widzew Łódź 20 marca, 14:35 (5.000)
2006/07 jesien
Widzew Łódź 0-1 Korona Kielce 16 września, 18:15 (6.471)
2006/07 wiosna(nowy stadion)
Korona Kielce 3-0 Widzew Łódź 17 kwietnia, 20:00 (9.133)
2007/2008 jesień
Widzew Łódź 0-2 Korona Kielce 11 listopada, 17:15 (4.500)
2007/08 wiosna
Widzew to pany

kubuś - 10 czerwca 2010, 17:13:44 - aepb66.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dla uściślenia bilans naszych potyczek w 1 lidze. Widzew Łódź 1-1 Korona Kielce 17 listopada, 19:10 Korona Kielce 2-2 Widzew Łódź 14 marca, 18:15 (14.998)

marcin - 10 czerwca 2010, 17:18:14 - adpq13.neoplus.adsl.tpnet.pl
@piszczel:
a ja myślę że w Widzewie za zasługi będzie grał Siwik z pkol

dz - 10 czerwca 2010, 17:32:25 - eunotes03.flintgrp.com (10.106.126.158)
kubuś
bezpośredni bilans mieliśmy lepszy 2:2 na wyjeździe i 1:1 u nas.
jak sam z resztą napisałeś

dzej - 10 czerwca 2010, 17:34:27 - eunotes03.flintgrp.com (10.106.126.158)
Korona
nie sięgaj tak daleko pamiecia bo najechałeś na mecze gdzie przekupiony był sędzia!
polecam akta sprawy

piszczel - 10 czerwca 2010, 17:42:49 - n20.lasypanstwowe.gov.pl
Tylko Korona!!ooooo eMKaeSie mój miłość ma...

marcin - 10 czerwca 2010, 18:24:23 - adpq13.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ kubuś:
a kogo obchodzi bilans w 1 lidze???
Widzew nigdy w swojej 88-letniej historii nie wygrał z Koroną Kielce.Ba!
Przegrywał nawet u siebie.
Widzew 5 x baty z Koroną Kielce dostał i tylko 2 x udało mu się zremisować hahaha napinacze

marcin - 10 czerwca 2010, 18:26:36 - adpq13.neoplus.adsl.tpnet.pl
@dzej:
"....Korona
nie sięgaj tak daleko pamiecia bo najechałeś na mecze gdzie przekupiony był sędzia!
polecam akta sprawy......"
To Widzew jeszcze w 2004/2005 kupował?no co ty?

marcin - 10 czerwca 2010, 18:28:28 - adpq13.neoplus.adsl.tpnet.pl
co post o Koronie to widzewskich napinaczy wbród.
To dobrze że tylu fanów mamy w całej Polsce

koel - 10 czerwca 2010, 18:40:22 - 77-253-86-162.adsl.inetia.pl
@kibic
Przegraliśmy nieszczęśliwie z beznadziejną Legią i wygraliśmy szczęśliwie z beznadziejną Wisłą. Mecz z Ruchem był dziwny, od czerwonej karki Niebiescy (Ruchici koncentrowali się na grze Legii, nie Korony. Dla mnie te mecze nie są miarodajne. Mądrzejszy będę po zamknięciu okienka transferowego. Sasal poza pomyłką z Zielińskim sprowadza przyzwoitych piłkarzy. Za Kiełba milion plus pieniądze za Sobola, myślę że znowu osłabimy jakiegoś pierwszoligowca.

Donald T. - 10 czerwca 2010, 21:02:03 - doe246.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona - wszelkie zestawienia są warte.... Wiesz sam czemu ;) Ponad 100 zarzutów. Mało ?

kibic - 10 czerwca 2010, 22:54:36 - 078088219188.kielce.vectranet.pl
100 zarzutów dla Wdowczyka i spółki,a skąd przyszli do Kielc jak nie z Legii, która miała wcześniej sezon z panią psycholożką z tvn (nazwiska nie pamiętam już).
Post o Koronie i komuś piszczel(gula) strzela, bo ma tylko klub o rodowodzie pejsowym.

adick75 - 11 czerwca 2010, 1:07:09 - PC-77-46-33-11.euro-net.pl
Scyzory będą walczyć o utrzymanie w e-klasie idę o zakład. Odchodzą Kiełb, Sobol, Zieliński(ups) przychodzi papierowy Niedzielan który ostatnio za mocno pyszczył i został utemperowany przez Cionka hehehe. Może trochę pokory nabierze i więcej szacunku.

mks fan - 11 czerwca 2010, 10:17:44 - myl67.internetdsl.tpnet.pl
Najbardziej będzie szkoda Michałka. A Gawęcki sam jest sobie winien...

marcin - 11 czerwca 2010, 10:56:08 - admp143.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cionek jak będzie miał taki chamskie zagrywkito zostanie potraktowany "prostą nogą",i skończy się "kariera"otwartym złamaniem.Faulujący dostanie 2 mecze przerwy a Cionek już nigdy nie wróci.
Więc nie tyrajcie tak Cionkiem śledzie

tylkomks - 11 czerwca 2010, 15:28:26 - ador84.neoplus.adsl.tpnet.pl
ktoś tu wspomniał o Malinowskim że jest przygotowywany do pierwszego składu,jeżeli to prawda to szybko z niego wyskoczy bo skończy tak jak Gawęcki któremu sława trochę odbiła,Malinowski jest w zachowaniu identyczny już sie nosi jak nie wiadomo kto a za wiele do tej pory nie osiągnął,to co dopiero będzie jak dostanie się do pierwszego składu

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas