[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


30 czerwca 2010, 18:00:36 - MichalMKS
Alejandro Ariel Cabral podpisał kontrakt z Legią

Alejandro Ariel Cabral jest od środy nowym piłkarzem Legii Warszawa. Argentyńczyk został wypożyczony do stołecznej drużyny na rok z CA Vélez Sársfield - informuje "Legia.com".

Przed południem zawodnik pomyślnie przeszedł badania na stołecznej Skrze.

MARCO - 30 czerwca 2010, 18:01:38 - aam220.neoplus.adsl.tpnet.pl
no coraz ciekawiej sie robi

... - 30 czerwca 2010, 18:04:30 - eim214.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejny dobry transfer do Ekstraklasy... Będzie ciekawie w nowym sezonie

rychu - 30 czerwca 2010, 18:05:48 - xdsl.199.c75.petrotel.pl
brawo dla działaczy Legii W. Chociaz jeden klub w Polsce jest madrze prowadzony. Najpierw pozbycie sie bandytyzmu a teraz wspaniale transfery. Czuje ze za rok powalcza o wyjscie z grupy LM.

Nafciarz - 30 czerwca 2010, 18:06:06 - dsp168.neoplus.adsl.tpnet.pl
Według mnie będzie tak samo jak z Realem Madryt. Naściągają niby to nie jakich gwiazd a nic z tego nie wyjdzie. Nie zdążą się zgrać chłopaki !! ilu to zawodników oni już ściągneli?

daro - 30 czerwca 2010, 18:06:54 - chello089078227059.chello.pl
tak niech pierw awansują do fazy grupowej...

napoleon - 30 czerwca 2010, 18:07:21 - 80.54.88.241
no tak zaraz jaki przecinak napisze ze to złom nie piłkarz, a wjego klubie to wielkie transfery są. Ludziska Cabral to dobry gracz, a jak się nie sprawdzi to wróci do Argentyny. No ciekawe ile to ziomków twierdzących że Lech czy Wisła robią lepsze transfery się po mnie wpisze?;-)

Rafał - 30 czerwca 2010, 18:13:42 - adgx86.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kuchenkorz sciaga dziadka wichniarka hehehhehehe

nalogg - 30 czerwca 2010, 18:17:00 - chello087207194154.chello.pl
jeszcze Kislak z Dynamo Mińsk ... Tshibamba i jakiś środkowy obrońca.

Pfff - 30 czerwca 2010, 18:23:27 - ajg129.neoplus.adsl.tpnet.pl
Transfer Cabrala wyklucza transfer Kislaka. Zapewne pójdzie on do Lecha, z Tshibambą też może być problem bo zastanawia się on nad podobną drogą co Micanski, czyli wypromowanie się w słabym klubie i wyjazd na zachód.

Fumigator - 30 czerwca 2010, 18:24:57 - 80.51.185.8
Legia zamierza wykreować dobry produkt w postaci widowiska sportowego, żeby go sprzedawać na nowym stadionie ludziom o pewnym poziomie kultury. Dlatego nie skupują starych dziadów z demobilu ani nie łaszą się do kibolstwa w kapturach. Kolejorz zawsze zostanie "kolejorzem na spaczonych szynach" bo tam się myśli, że to widownia i jej "oprawy" czynią widowisko sportowe, więc starczy puszczać na murawę byle kogo w stroju klubowym i będzie szałowo: ubrani na niebiesko będą machać balonami a pomalowani na biało wypną zadki z wbitymi flagami...

qwerty567 - 30 czerwca 2010, 18:25:17 - dynamic-78-8-198-120.ssp.dialog.net.pl
jedni krytykują, drudzy myślą że mistrza już mają w kieszeni, ale zobaczymy co z tego będzie w meczach ligowych

Jack - 30 czerwca 2010, 18:45:43 - afck91.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Pfff
Raczej w jego przypadku powrót na zachód...

Pasy1906 - 30 czerwca 2010, 18:54:41 - host_22_253.compower.pl
Słuszną linię transferową obrała Legia.Zmiast licytować się o przereklamowanych Sadloków,Sobiechów,Glików,Nowaków itp ,lepiej poszukać za granicą.

mietek - 30 czerwca 2010, 18:55:38 - 81-186-224-2.cityconnect.pl
@Nafciarz: Na coś tak beznadziejnego jak polska liga w zupełności wystarczy, żeby innym pokazać plecy.

(L) - 30 czerwca 2010, 18:59:04 - 83.19.236.42 (83.1.114.254)
Bravo Legia ,mistrz bedzie wasz!

knaker - 30 czerwca 2010, 19:06:24 - public-gprs111778.centertel.pl
Bardzo mnie ciekawi wynik takich roszad w składzie, zobaczymy co pokaże Legia, Górnik, Cracovia i Jagielonia oraz Bełchatów, jak na razie odstają teoretycznie Polonia Bytom i Arka. Liga jest słaba, ale zaczyna się ciekawa dzięki bo zmiejszają się różnice między klubami.

R.Legionis - 30 czerwca 2010, 19:33:11 - 79.139.86.77
Jakby Legia nie robiła transferów na byłby śmiech.Jak robi jest śmiech.Ludzie popukajcie się w czoło.

m - 30 czerwca 2010, 19:48:44 - ert76.neoplus.adsl.tpnet.pl
Leje z Legii cały czas Widzę gorącą ławka rezerwowych w tym roku, ilu już znaleźliście 6-7? Jak będziecie na podium to będzie dla was dobrze :p

michal - 30 czerwca 2010, 19:51:27 - 94-240-45-226.lukman.pl
Nafciarz - gdybym miał pewnośc, ze Legia osiągnie tyle co Real Madryt to brałbym to w ciemno... taki poziom polskiej piłki. Niech te transfery coś dadzą, niech klub zostanie dobrze poukładany tak, aby za rok było czym oko nacieszyć

SK1964 - 30 czerwca 2010, 19:57:32 - chello089074209187.chello.pl
Legii nie lubie, ale jestem pod wrazeniem wzmocnien, tylko szkoda, ze kibicow nie macie...piekny stadion, chyba bedzie dobra druzyna i 3 tys widzow na stadionie ITI walczy z kibolami na stadionie, a bedzie to walka dluga i zacieta, chcecie miec kibicow tzw piknikow ktorzy w sile 30 tys beda sie pojawiac na stadionie, jest to jakas mysl, ale w jej powodzenie szczerze watpie, zakala jaka zalala nasze stadiony jest wszedzie i ciezko bedzie ja wyplewic...fanatyzm jest ok ale zwyklego zulerstwa nie moge zniesc...ale transfery jak najbardziej na plus...mimo wszystko powodzenia w E

AdriM - 30 czerwca 2010, 20:02:37 - 87-205-195-201.adsl.inetia.pl
@R.Legionis
I w tym cała rzecz. Reszta Polski nas nienawidzi. Co by klub nie zrobił to nas wyśmieją. Poprzez takie wypowiedzi wychodzi tylko zawiść typowa dla narodu Polskiego. A ja sram na zdanie kibiców w kibiców Lecha (Jak był w 2 lidze parę lat temu, to prawie w ogóle ich w sieci komentarzy nie było) czy Wisły. Większość z tych komentarzy piszą osoby w przedziale wiekowym 10-16 lat, które na co dzień potrafią kibicować tylko tym drużyną co są aktualnie "na fali" aby mogli się lansować przed kolegami szalikami Lecha czy Barcy.

Jafo - 30 czerwca 2010, 20:52:11 - static-87-105-249-240.ssp.dialog.net.pl
a to jego staty http://transfermarkt.co.uk/en/alejandro-ariel-cabr
al/leistungsdaten/spieler_53472.html

tet35 - 30 czerwca 2010, 20:58:47 - 95.178.7.231
Bravo legia jestem kibicem Widzewa i pod duzym wrazeniem waszych ruchow kadrowych ciekawe jak bedzie w sparingu z nami powodzenia w pucharach

KOLIN - 30 czerwca 2010, 21:17:55 - public61391.xdsl.centertel.pl
ok ale czy ilość przełoży sie na jakość?mam nadzieje że tak!szczerze powiedziawszy wolałbym kislyaka nie tylko dlatego ze jest duzo tańszy.trzeba bedzie poczekać z oceną tych nowych zawodników!Legia MP 2010/2011! pozdro z małopolski!tylko Legia

Gabro - 30 czerwca 2010, 21:20:28 - 86-53-N1.aster.pl
@tet35 Nie gramy w tym roku w pucharach, bo zgraja drewniaków mieniąca się piłkarzami spieprzyła wszystko co można było spieprzyć w tamtym sezonie. Dlatego w pełni popieram pomysł sprowadzenia średniej klasy piłkarzy zagranicznych (podkreślam średniej bo dotychczas grały w Polsce same miernoty z rezerw).Po zgraniu tego składu oczekuję od Legii wygrania w cuglach tej marnej ligi,a potem zobaczymy... A doping wróci i znowu będziecie z nas brali przykład

FTP - 30 czerwca 2010, 21:49:42 - efz186.internetdsl.tpnet.pl
@ Gabro
Widze ze ty tu jestes taki obcykany w sprawach Legii wiec do Ciebie sie zwracam ;p
Czy Legia ma zamiar jeszcze kogos kupic ??

Dario - 30 czerwca 2010, 21:57:49 - axj241.neoplus.adsl.tpnet.pl
Alejandro? to pewnie ten od Lady Gagi :P

Negative - 30 czerwca 2010, 22:49:19 - chello089072027036.chello.pl
FTP: Tchibambe i moze dolaczy do zespolu ktorys z dwojki stoperow co beda testowani. (Mihajlovic badz Wawa)

Jacek - 30 czerwca 2010, 23:14:48 - apn-77-112-90-185.dynamic.gprs.plus.pl
Ilu może grać obcokrajowców spoza Unii w jednym klubie? Myśle że Legia napewno załapie się w tym sezonie na puchary, a może i zdobędzie majstra.
PGCŻ

Negative - 30 czerwca 2010, 23:25:20 - chello089072027036.chello.pl
Nie ma takich przepisow.

TSD - 30 czerwca 2010, 23:47:42 - chello089079124234.chello.pl
To o nim spiewa Lady Gaga

bartek66 - 1 lipca 2010, 0:28:51 - chello089073060174.chello.pl
Nie jestem sympatykiem Legii ale muszę przyznać,że transfery robią wrażenie,oczywiście jak na polskie warunki.Jeśli będzie im się chciało grać Legia może być nieosiągalna dla innych.Ale to dobrze bo może inne kluby też pójdą w tym kierunku i wreszcie ta słabiutka liga będzie ciekawsza,a co najważniejsze ,nie będzie wstydu w Europie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas