[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 września 2010, 16:17:51 - elenril
U-23: Kadra na zgrupowanie przed towarzyskimi meczami z Iranem i Walią

Nowy trener reprezentacji Polski U-23 Andrzej Zamilski ogłosił listę powołanych zawodników na zgrupowanie przed towarzyskim meczami z Iranem i Walią - poinformowała oficjalna strona Legii Warszawa "Legia.com".

Zgrupowanie rozpocznie się 4 października i weźmie w nim udział 26 zawodników, z których szkoleniowiec wybierze kadrę na towarzyskie mecze z Iranem i Walią. Polacy zagrają z Iranem 9 października w Teheranie, a trzy dni później zmierzą się z Walią w Broughton.

Kadra na zgrupowanie kadry U-23:

Bramkarze: Michał Gliwa (Polonia Warszawa), Bartosz Kaniecki (Widzew Łódź), Filip Kurto (Wisła Kraków), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok).

Obrońcy: Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Mateusz Kowalski (Wisła Kraków), Przemysław Kocot (Zagłębie Lubin), Mariusz Pawelec (Śląsk Wrocław), Michał Płotka (Arka Gdynia), Piotr Polczak (Cracovia), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa), Tadeusz Socha (Śląsk Wrocław), Jakub Tosik (Polonia Warszawa).

Pomocnicy: Marcin Budziński (Arka Gdynia), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin), Maciej Makuszewski (Jagiellonia Białystok), Marcin Pietrowski (Lechia Gdańsk), Mariusz Sacha (Cracovia), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Cezary Wilk (Wisła Kraków).

Napastnicy: Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Grzegorz Kuświk (GKS Bełchatów), Przemysław Trytko (Jagiellonia Białystok), Marcin Wodecki (Górnik Zabrze), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin).

Kassa - 16 września 2010, 16:21:09 - 87-205-251-178.adsl.inetia.pl
Kiedy to rozwiazecie ??

dssd - 16 września 2010, 16:22:45 - dmc206.neoplus.adsl.tpnet.pl
znów Polczak?

fgff - 16 września 2010, 16:25:02 - 77-253-11-199.adsl.inetia.pl
Co sie stało z doktorem że Zamilski prowadzi tą kadre?

as - 16 września 2010, 16:25:33 - 81-219-200-96.adsl.inetia.pl
to jest nowy trener?? satrego (maj) zwolnili??????????????

goy - 16 września 2010, 16:27:39 - 83.2.179.195
A gdzie Dawid Jańczyk ??

ss - 16 września 2010, 16:31:42 - 173-203-96-246.static.cloud-ips.com
9 września, to już grali... czytajcie czasem co wklejacie

pyjas - 16 września 2010, 16:31:58 - aali54.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Iranie i Walii po przeczytaniu składu Polaków pewnie zapanowała radość - jest Polczak. Jeden z najgorszych obrońców w historii polskiej ligi. Całe zło Cracovii to Polczak i Cymbał (czyt. Cabaj). Ale co tam, więcej takich i polska piłka wyjdzie z dołka. Wyjdzie z dołka bo wpadnie do prawdziwego dołu.

arczi - 16 września 2010, 16:35:53 - 83-238-228-140.adsl.inetia.pl
Dlaczego wszyscy są z Ekstraklasy panie Majewski? Bo niższych lig telewizja już nie pokazuje co?

janior - 16 września 2010, 16:36:44 - h-87-199-48-230.dolsatbelchatow.pl
No i zebrali aktorów do cyrku

bolekndm - 16 września 2010, 16:38:18 - 80.48.183.154
To tego jeszcze nie rozwiązali!?
Btw. chyba pierwszy raz ta kadra chociaż z nazwy pasuje do nazwy U-23

Coolphone - 16 września 2010, 16:38:26 - 248zam135.tepsalan.pl
teraz Zamilski jest trenerem tej śmiesznej U-23? KABARET! Co tam robi Polczak to jasnej damn?!

zuk - 16 września 2010, 16:38:50 - ip-79-175-222-92.cable.smsnet.pl
myslalem ze rozwiązali juz to badziewie ...

mailamam@w - 16 września 2010, 16:39:34 - dao211.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kadra do 23 lat, a w niej Kowalski, Kocot, Pawelec Polczak, Rzeźniczak, Hanzel i Wilk z rocznika 86

bkk - 16 września 2010, 16:39:47 - cnk54.neoplus.adsl.tpnet.pl
@goy - nigdzie, bo taki zawodnik nie istnieje.

kkkkkkkkkk - 16 września 2010, 16:46:43 - user-188-33-111-170.play-internet.pl
Wozniak? smiechu warte zagral pol meczu przypadkowo bramke strzelil i to wystarczy zeby nasz kraj reprezentowac to jakis dramat!!!

tybor - 16 września 2010, 16:55:28 - 85-202-59-215.internetia.net.pl
Skład drewna i papy, tak patrze na ta kadre i z tych 26 zawodników, może ze czterech się do czegoś nadaje (Tosik, Wilk, Sobota, Gołębiewski). Zaznaczam może.

ADR - 16 września 2010, 17:00:38 - dynamic-78-8-102-52.ssp.dialog.net.pl
Uważasz, że Makuszewski, Jędrzejczyk, Kuświk czy Gliwa się do niczego nie nadają??? Nie oglądasz meczów a się wymądrzasz. Wiem, że nie oglądasz, bo gdybyś oglądał, nie wygadywałbyś takich bzdur. Za kogo sie uwazasz, że tak łatwo Ci przychodzi pisanie kto się do czegoś nadaje a kto nie. Jesteś zwykłym napinaczem internetowym.

ssssssssss - 16 września 2010, 17:05:16 - aabv103.neoplus.adsl.tpnet.pl
JANKOWSKI talent do oszlifowania zloty chlopak ogromny potencjal ruch bendzie mial z niego b duzo pozytku

ssssssssss - 16 września 2010, 17:07:46 - aabv103.neoplus.adsl.tpnet.pl
ma pytanie co w tej reprezentacji robi polczak stoper drewno zero zwrotnosci szybkosci dramat

rajkos12 - 16 września 2010, 17:09:31 - abcq237.neoplus.adsl.tpnet.pl
co to jest ? przecierz to ma byc poczekalnia a nie tu sami rezerwowi bramkarze z klubow ekstraklasy i jacys inni rezerwowi ? przecierz zaden z tych grajkow nie ma szawns na powolanie do reprezentacji A z wyjatkiem Budzińskiego z Arki. Czemu wlasnie do takiej kadry nie sa powolywani tacy zawodnicy jak: Krychowiak, Piossek, Stulin, Tyrała ? Czemu?

bombel - 16 września 2010, 17:11:25 - chello089072247241.chello.pl
polczak to jest przyszywany synalek majewskiego :D

blebleble - 16 września 2010, 17:41:45 - 101.kormoran-net.pl
Majewski przejął reprezentację po Zamilskim, bodajże U-21. Zamilski przejął U-23. Ale odprawy pewnie dostali.

dsds - 16 września 2010, 17:42:13 - host-81-190-156-176.olsztyn.mm.pl
A gdzie Rafal Gikiewicz?

xew - 16 września 2010, 17:52:11 - user-109-243-133-52.play-internet.pl
PO zabrało....a co do meczu....pseudo grajkowie znowu w plecy z rebeliantami z Iranu

xew - 16 września 2010, 17:59:18 - user-109-243-133-52.play-internet.pl
kocot i polczak...hahah mega obroncy...zalosna kadra...

norbi - 16 września 2010, 18:21:45 - 193.59.117.31
Dlaczego tylko czterech bramkarzy?

lolo - 16 września 2010, 18:37:36 - chello089072151175.chello.pl
a Polczak wiecznie ma 23 lata...

norbi - 16 września 2010, 18:44:22 - 193.59.117.31
Dodam, że Słowik w ogóle nie zagrał w Ekstraklasie. Czy ktoś kto nie potrafi załapać się do tak przeciętnej ligi jest godzien grac z orzełkiem na piersi?

Arkowiec:) - 16 września 2010, 19:57:05 - host-89-230-176-230.gdynia-laczpol.mm.pl
Po co Budzik? na tą pożal się boże kadrę?

sasza - 16 września 2010, 20:07:57 - eft80.neoplus.adsl.tpnet.pl
A gdzie Smektala z Piasa Mikolajczak byly pilkarz Lecha Zenada smiech Panie Zamelski rozgladni sie

z - 16 września 2010, 20:13:58 - 91.192.165.163 (192.168.0.110)
powołanie dostaje każdy ligowiec, który spełnia kryterium wieku i jest Polakiem (i nie łapie sie do pierwszej reprezentacji)

lapa - 16 września 2010, 20:46:53 - p5DC5FF0D.dip.t-dialin.net
WALDEK SOBOTA jest w U-23 gwiazda i powinien grac w podstawowym skladzie, to jest bardzo dobry zawodnik TRENERZE ZAMILSKI

GOŚĆ - 16 września 2010, 21:22:02 - 81-219-144-68.kraknet.net
To jest kadra UNDER 23 panie Zamilski. Jeśli nie znasz angielskiego - to podpowiadam - to znaczy PONIŻEJ.
a pan powołujesz 24 latków. Myślałem, że tylko Stefan Laptopowicz ma kłopoty z liczeniem do 23.
pytam: gdzie sens, gdzie logika?

mały!(^@ - 16 września 2010, 21:29:44 - gate.wi.net.pl
Piotr Polczak- urodzony 25 sierpnia 1986.
koleś ma ponad 24 lata. W niejednej reprezentacji PIŁKARZE w tym wieku stanowią trzon kadry, a nie są jej zakałą.

sektor B - 16 września 2010, 21:34:44 - acno166.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy ktoś wreszcie wytłumaczy tym znawcom, że to jest kadra na turniej Eurochallenge, który rozpoczął się w roku 2009, a więc mogą w nim grać zawodnicy rozcznika 1986, czyli ci, co mieli wtedy po 23 lata? W reprezentacji do lat 21 z tych samuych powodów grają obecnie zawodnicy z rocznika 1988, którzy teraz mają 22 lata, ale w chwili rozpoczęcia eliminacji ME mieścili się w limicie wieku.

mądry - 16 września 2010, 21:38:23 - apn-77-115-197-249.dynamic.gprs.plus.pl
Tej kadry nie powinno być.
Tak jak nie ma U 25 , U 27 czy U 29.
Ta kadra to hańba i pewien dojrzały trener w tym uczestniczy.
Ale czy on wie o tym....?

WHU - 17 września 2010, 10:27:57 - cpc7-haye15-2-0-cust219.haye.cable.virginmedia.com
glupota i nic wiecej,zawodnicy wypadaja ze skladow klubowych,podroze,inne treningi itd.,po co komu kadra U23?Nie slyszalem o czyms takim w Anglii,owszem U21 i w dol,ale U23?Co to ma byc do cholery zarty jakies czy co.pzpn nalezy zreformowac ci panowie nie mieli ,nie maja,nie beda mieli zadnego pomyslu.A czemu?Bo maja to gdzies oni i ten caly prezes Grzes.

jurek - 17 września 2010, 12:02:25 - ip-79-175-200-127.cable.smsnet.pl
a dlaczego nie Lebedyński z Pogoni,bramkostrzelny napastnik

pato - 17 września 2010, 15:28:21 - 213-134-186-160.home.aster.pl
sami rezerwowi bramkarze...to jakieś nieporozumienie...

Kibic - 17 września 2010, 16:26:04 - accs63.neoplus.adsl.tpnet.pl
pyjas w ostatnim mecu Cracovii Polczak nie grał i też obrona grała źle, więc nie wypisuj bzdur.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas