[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


25 stycznia 2011, 21:11:02 - euzi
Trzech piłkarzy podpisze kontrakty z Pogonią

Takafumi Akahoshi, Bartosz Fabiniak i Mateusz Szałek będą w rundzie wiosennej piłkarzami Pogoni Szczecin. Informację tę na łamach "Gazety Wyborczej" potwierdził odpowiedzialny w tym klubie za transfery wiceprezes Grzegorz Smolny.

Do wtorku GKS Bełchatów nie przedstawił propozycji wykupienia z Pogoni Macieja Mysiaka. Jeden z najlepszych portowców podpisał kontrakt z GKS-em, ale ma on obowiązywać od lipca. - Nie ma rozmów. Maciek ma ważny kontrakt do czerwca, ale jak GKS się zgłosi, to rozpoczniemy rozmowy - podkreślał Smolny.

Niewiele się też zmieniło w sytuacji Radosława Janukiewicza i Piotra Petasza. W mediach zainteresowanie nimi były inne zespoły z elity. - Nie było i nie ma rozmów - ucina Smolny.

Po zimowych zmianach drużyna dokonała już jednego ważnego wyboru. Nowym kapitanem zespołu został Bartosz Ława.


źródło: Gazeta.pl

Flociarz - 25 stycznia 2011, 21:16:34 - nrw1.fn.pl
Ciekawe czy te transfery cos pomoga?

AdiRF08 - 25 stycznia 2011, 21:18:18 - dynamic-78-8-123-244.ssp.dialog.net.pl
Fabik?! Co ty kur_wa wyrabiasz na tej bramce :D
Wpuścił 6 z Lechią , na pewno wzmocnienie RETKINIA 100% ŁKS !

lukas - 25 stycznia 2011, 21:23:29 - host-8-30.ibselektronics.pl
Pamiętam, że Takafumi był rok temu na testach w Śląsku Wrocław. Nawet się nauczyłem, jak się pisze jego nazwisko :P Może być dobry grajek jak na 1 ligę.

maniana - 25 stycznia 2011, 21:24:24 - 78.133.199.186
tego Japończyka ciekawy jestem.
W sumie furore w europie robią ostatnio

makumba WI - 25 stycznia 2011, 21:29:51 - 188.146.127.185.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Jak przyszedł jeden z najlepszych bramkarzy na poziomie 1 ligi to janukiewicza mogą puścić.

Pogoń - 25 stycznia 2011, 21:45:29 - z16-10.opera-mini.net (178.182.240.190)
Ten Japończyk może będzie dobrym wzmocnieniem Pogoń powinna się utrzymać w 1.lidze ale powinni grać o wyższe cele o ekstraklase jak było zakładane przed sezonem.zaszkodziło kolesiostwo i trenerzy Mandrysz,Stolarczyk.miejmy nadzieje że Płatek będzie lepszy.w tym sezonie nie ma szans już na awans trzeba spokojnie się utrzymać a w przyszłym walczymy o ekstraklase.Pogoń walcząca wódka się mrożąca.a Legia będzie mistrzem Polski.Zagłębie Sosnowiec i Olimpia Elbląg w tym sezonie awansują do 1.ligi.wieczna sztama Legia,Pogoń,Zagłębie Sosnowiec,Olimpia Elbląg i jeszcze Flota Świnoujście.

arcz - 25 stycznia 2011, 21:48:47 - dfj47.neoplus.adsl.tpnet.pl
ta Zagłębie Sosnowiec Ci awansuje... przeciez oni nie chca awansowac! Grudziądz i Zawisza w tym roku, wszystko juz ustalone.

Strain - 25 stycznia 2011, 22:01:33 - server6.dobrafirma.com
@Maniana: A sama reprezentacja awansowała do finału Pucharu Azji.

Wiślak - 25 stycznia 2011, 22:19:36 - 178.182.179.237.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Chciałbym żeby Pogoń awansowała.Chociaż wiem że w tym sezonie to już niemożliwe. Nie pałam do was nienawiścią i wole żeby w najwyższej klasie rozgrywkowej grały kluby z przeszłością jak GKS Katowice, ŁKS Łódź czy właśnie Pogoń niż jakieś sandecje.
Pozdro z lepszej części Krakowa

Pogoń - 25 stycznia 2011, 22:30:45 - z17-11.opera-mini.net (178.182.221.168)
Do arcz:to co spółdzielnia założona skoro piszesz że wszystko już ustalone?Zagłębie ma sponsorów teraz dobrych i zapewne będzie chciało awansować.

michał - 25 stycznia 2011, 22:36:38 - 89-77-185-244.dynamic.chello.pl
chlasta wypad

sznela - 25 stycznia 2011, 22:40:07 - ip-62-69-220-69.globalconnect.pl
Powiecie cos o tym Japończyku

paprykarz - 26 stycznia 2011, 2:36:12 - cpc6-croy17-0-0-cust289.croy.cable.virginmedia.com
yakpoda takabrama

kolaborant - 26 stycznia 2011, 3:55:00 - c-98-213-46-112.hsd1.il.comcast.net
do Pogon:
,,wieczna sztama Legia,Pogoń,Zagłębie Sosnowiec,Olimpia Elbląg i jeszcze Flota Świnoujście..... sklep z dopalaczani ci kolo domu zamkneli ze klepiesz takie bzury. jakie zaglebie sosnowiec czlowieku .monar na ciebie czeka, czas na odwyk.

tar - 26 stycznia 2011, 7:59:21 - s141-236.star.net.pl
wspomnienia z lat 80

MKS - 26 stycznia 2011, 8:48:16 - ip-98-93.mofnet.gov.pl (10.14.42.223)
Ława na kapitanie to policzek dla kibiców.
Ława won z Pogoni.

rak - 26 stycznia 2011, 9:09:08 - 81.0.199.109.static.rdi.pl
Ława-Arka Gdynia

qwer - 26 stycznia 2011, 9:49:59 - aelg212.neoplus.adsl.tpnet.pl
Uwierzyć w Tomka Chałasa i dać mu pograć!!! Postrzela Wam, zobaczycie!

MKS POGON - 26 stycznia 2011, 9:56:18 - 89-73-109-183.dynamic.chello.pl
do Pogon co do tej sztamy z zaglebiem to chyba cie troche ponioslo chlopino co do japonczyka kiwa jakotako ;)

ter - 26 stycznia 2011, 10:15:16 - c83-248-56-127.bredband.comhem.se
Lawa kapitanem,jeszcze nie dawno szukal klubu w ekstraklasie bo walka o utrzymanie go nie interesowala ciekawe co sie stalo ze ten gwiazdor zostaje?Zycze utrzymania i w przyszlosci awansu

DEXTER - 26 stycznia 2011, 12:27:38 - aak9.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bartkowi należy sie Kapitan brawo

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas