[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


1 lutego 2011, 16:46:00 - pmamczak
Krzysztofa Nykiela czeka miesiąc przerwy w grze

Kontuzja, z którą borykał się obrońca Ruchu Chorzów Krzysztof Nykiel, okazała się być bardziej poważna niż początkowo przypuszczano. Nykiela czeka miesięczna przerwa w grze.

W grudniu piłkarz miał zszywany róg tylny łękotki przyśrodkowej lewej nogi. Zabieg okazał się jednak nieskuteczny, dlatego niedawno piłkarzowi usunięto róg tylny łękotki przyśrodkowej.

- Najwcześniej za miesiąc zawodnik będzie mógł wrócić do treningów - mówi Paweł Larysz, klubowy fizjoterapeuta.

Grzegorz Bronowicki i Marek Zieńczuk, którzy w ostatnim czasie również borykali się z kontuzjami, już wznowili zajęcia z zespołem.


źródło: Ruch Chorzów

Gruby - 1 lutego 2011, 16:54:14 - user-109-243-128-145.play-internet.pl
Zieńczuk dwa mecze zagra, reszta kontuzje...

DEXTER - 1 lutego 2011, 20:20:00 - aau245.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdrowiej Krzyś

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas