7 lutego 2011, 20:27:37 - euzi
Maciej Czyżniewski piłkarzem APÉP-u

Bramkarz Cartusii Kartuzy Maciej Czyżniewski został piłkarzem drugoligowego cypryjskiego APÉP-u. 25-letni Polak zadebiutował w sobotę w lidze w meczu 19. kolejki przeciwko AKS Ádonis Idalíou przegranym przez jego drużynę na wyjeździe 1-2 (0-2).

5 lutego 2011, 14:00 - Dáli
AKS Ádonis Idalíou 2-1 APÉP (Kyperoúnta)
Stávrou 20, Marvin Hamilton 32 (s) - Rafaíl Giagoudákis 80

czerwona kartka: Spýros (90. minuta, Ádonis).

sędziował: Iákovos Kaménos.

Zawodnikiem APÉP-u został wcześniej były napastnik Lechii Gdańsk Robert Hirsz.

Razem z Czyżniewskim w składzie gości całe spotkanie rozegrał Janusz Surdykowski. Piłka po jednym z jego uderzeń trafiła w słupek. Hirsz natomiast na boisku spędził pierwszą połowę meczu. APÉP zajmuje obecnie ósme miejsce w tabeli II ligi.

kojot - 7 lutego 2011, 20:28:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje!

lipskee - 7 lutego 2011, 20:39:34 - *.dynamic.chello.pl
Surdykowski juz niedlugo w reprezentacji zobaczycie !!!

:) - 7 lutego 2011, 20:43:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nooo z 3 ligi polskiej - 4 poziom
do 2 ligi greckiej :D fajneiu

CCFC - 7 lutego 2011, 22:25:22 - *.203.168.187
Gratulacje !!!

kalafior - 7 lutego 2011, 22:38:58 - *.play-internet.pl
Maciek, Lechia pozdrawia. Powodzenia brachu !!!

TKWM ŚWLG - 7 lutego 2011, 23:26:12 - *.dynamic.chello.pl
no Maciek cisnij zdrowo;) BKS LECHIS GDAŃSK

maro - 7 lutego 2011, 23:34:15 - *.28.130.226.threembb.co.uk
To jeszcze na Cyprze się nie zrazili do Polskich pikarzy?

oi - 8 lutego 2011, 6:35:12 - *.pai.net.pl
Sztafeta rodzinna, jak u Szczęsnych Ciekawe czy jak ojciec zostanie później arbitrem. W końcu "stary" Czyżniewski sędziował najlepszy mecz polskiej ligi lat dziewięćdziesiątych. No dobra, może nie najlepszy ale na pewno najsłynniejszy ;)
A jednak historia zatacza krąg.
Jakie drzewo taki klin.
Jaki ojciec taki syn

tolki - 8 lutego 2011, 9:57:04 - *.owner.pl
Bramkarz ten potrafi wybrońić niesamowitą piłke ale wpuszcza czasami takie szmaty ze jaja.

DEXTER - 8 lutego 2011, 14:25:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powodzenia

Lenin - 8 lutego 2011, 15:09:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
śmieszny jest stadion APEP-u - trybuny są wyrzeźbione w skałach a o miejscach siedzących można pomarzyć