12 marca 2011, 19:11:08 - euzi
Dwie bramki Łukasza Sosina

Łukasz Sosin strzelił dwa gole dla Árisa Lemessoú w meczu 24. kolejki cypryjskiej II ligi przeciwko ASI Lýssis. Jego klub wygrał u siebie 5-0 (1-0). Polski napastnik ma już na koncie 17 strzelonych bramek.

Rudziol - 12 marca 2011, 19:45:27 - *.adsl.inetia.pl
Górnik mógł go kupić ale Nawałka stwierdził ze jest nie potrzebny ....

DENIS - 12 marca 2011, 19:53:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Łukasz

de - 12 marca 2011, 19:55:14 - *.dynamic.mm.pl
szkoda ze to tylko 2 liga :D

olek - 12 marca 2011, 19:57:17 - *.adsl.inetia.pl
Lepiej jak by przyszedł do Cracovii w przerwie sezonu. Cracsa miała by utrzymanie w kieszeni, a tak nic nie wiadomo.

Ocelot - 12 marca 2011, 20:37:03 - *.pool.mediaWays.net
A jak tam dzisiaj nasi "Turcy"? Ktos przynajmniej asystowal lub przynajmniej zagral z polotem?
Bo co jak co, ale chyba nie mozna sie zbytnio podniecac bramkami z drugiej ligi cypryjskiej.
Przyjalem do wiadomosci ale jak to mowia Angole: Who cares?

elosik - 12 marca 2011, 20:43:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mistrzowie gdzie znajdę klasyfikacje strzelców II ligi cypryjskiej?

Sens - 12 marca 2011, 20:46:22 - *.adsl.inetia.pl
Paweł Brożek zaliczył asystę i grał 58 minut, a po 90 minut zagrali Głowacki i Piotr Brożek. Ponadto po 90 minut zagrali Jeleń i Dudka w Auxerre. Lewandowski 62 minuty, Kuba 58 (wszedł za Lewego), Piszczek 90 minut. I chyba dzisiaj tyle. 90 minut zagrał również Tomasz Wełnicki 21-letni obrońca, dla Kapfenberg. Majewski dla Nottingham grał 61 minut.

Sens - 12 marca 2011, 23:19:01 - *.adsl.inetia.pl
aaa - z pośpiechu, oczywiście, że 28 minut a... i słyszalem, że to nie Paweł, a Piotr Brożek zszedł... więc sam nie wiem jak jest na prawdę, bo gdzie nie zerkniesz, tam różne info;)

P. Reiss - 13 marca 2011, 8:03:55 - *.play-internet.pl