20 marca 2011, 17:15:01 - MichalMKS
Gol Janusza Surdykowskiego

Polski napastnik Janusz Surdykowski strzelił bramkę dla APÉP-u w przegranym 1-2 (0-1) meczu 25. kolejki II ligi cypryjskiej z MS Anagénnissi Derýnias. W sumie Polak ma już na koncie jedenaście ligowych trafień.

20 marca 2011, 14:30 - Derýnia
MS Anagénnissi Derýnias 2-1 APÉP (Kyperoúnta)
Konstantínos Elía 36, Aladár Virágh 74 - Janusz Surdykowski 62

Maciej Czyżniewski zagrał cały mecz i dostał żółtą kartkę. W końcówce spotkania na placu gry pojawił się także Robert Hirsz.

GKS - 20 marca 2011, 17:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zapraszamy do Bogdanki, może Jabłoński zmądrzał trochę, chociaż jak patrze jak wystawia tego Pesira to zdaje mi sie że nie. W Górniku Ci nie wyszło, więc może pójdzie w GKS? Walka Walka Walka - BOGDANKA!

olek - 20 marca 2011, 17:36:07 - *.ip.netia.com.pl