7 stycznia 2012, 18:20:06 - slady
Artur Krysiak obronił rzut karny

Bramkarz Exeter City FC Artur Krysiak obronił rzut karny w 74. minucie spotkania 25. kolejki League One (III liga) z Chesterfield FC. Drużyna Polaka wygrała 2-0 (0-0). Krysiak rozegrał cały mecz.

7 stycznia 2012, 16:00 - Chesterfield (B2net Stadium)
Chesterfield FC 0-2 Exeter City FC
Richard Logan 78, Liam Sercombe 87

żółte kartki: Mark Allott - Troy Archibald-Henville.

sędziował: David Coote.
widzów: 5856.

W 74. minucie Danny Whitaker (Chesterfield FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Artur Krysiak obronił).

Exeter City FC zajmuje obecnie 18. miejsce w ligowej tabeli. Na koncie ma 25 punktów.

musolinski - 7 stycznia 2012, 18:55:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gdyby Anglicy zarabiali tyle co Polacy to u nich też frekwencja wynosiłaby 1000 osób.

ko - 7 stycznia 2012, 18:59:05 - *.internetdsl.tpnet.pl
gdyby anglicy zarabiali tyle co Polacy to byz nie zyli

ss - 7 stycznia 2012, 19:06:02 - *.ntlworld.ie
gdyby anglicy zarabiali tyle co Polacy to nie byliby to anglicy tylko polacy

gosciu - 7 stycznia 2012, 19:09:15 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
haha a ile bilety w 2 (czytaj 3) lidze polskiej kosztuja? tak to jest jak jednemu i drugiemu nie chce sie odmowic dwoch czy trzech piw i pojsc na mecz a pozniej mowia ze za malo zarabiaja. nawet jakby byly za darmo to w zdecydowanej wiekszosc i tak wiecej jak 2000 ludu by nie bylo.

cienizna - 8 stycznia 2012, 5:52:21 - *.dynamic.chello.pl
5 tys to w III lidze ang znacznie ponizej sredniej - kluby z Sheffield maja na kazdym meczu powyzej 20 tys (ostatnio Sheffield Wednesday - Tranmere 24 250 widzow), podobnie Charlton, u nas kluby ekstraklasy jak LKS czy Belachatow maja nizsza frekwencje niz wiele klubow z V ligi ang (Blue Square Premier)

Joarka - 8 stycznia 2012, 9:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cześć klubów z extraklasy ma stadiony kurniki jak ŁKS Górnik Widzew Podbeskidzie - jak deszcz pada to na głowę leci. W Anglii w III lidze nie ma niezadaszonych stadionów, u nas graja obiecują wysokie kontrakty piłkarzom a potem jakoś to będzie a w rzeczywistości niemal cały budżet oparty jest wpływach z Canal +