28 kwietnia 2012, 17:51:41 - Korbol
Spadek drużyny Artura Krysiaka z League One

Zespół Artura Krysiaka Exeter City FC stracił szansę na utrzymanie się w angielskiej League One. W meczu 45. kolejki drużyna z Exeter przegrała 1-4 (1-2) z Carlisle United FC i przed ostatnią serią spotkań traci sześć punktów do miejsca gwarantującego pozostanie w lidze.

28 kwietnia 2012, 16:00 - Carlisle
Carlisle United FC 4-1 Exeter City FC
Francois Zoko 35, 78, Jordan Cook 43, Liam Noble 52 - Liam Sercombe 36

sędziował: Fred Graham.

W 54. minucie Daniel Nardiello (Exeter) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił w poprzeczkę).

Polski bramkarz spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

z - 28 kwietnia 2012, 18:00:56 - *.adsl.szeptel.net.pl