13 sierpnia 2012, 22:28:35 - euzi
Gol samobójczy Grzegorza Wojtkowiaka

Obrońca TSV München von 1860 Grzegorz Wojtkowiak strzelił bramkę samobójczą w meczu 2. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi przeciwko SG Dynamo Dresden. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 2-2 (1-1), a polski obrońca rozegrał całe spotkanie.

13 sierpnia 2012, 20:15 - Drezno
SG Dynamo Dresden 2-2 TSV München von 1860
Mickaël Poté 38, Grzegorz Wojtkowiak 64 (s) - Benjamin Lauth 18, Daniel Bierofka 74

żółte kartki: Cheikh Guèye - Grzegorz Wojtkowiak, Dominik Stahl.

sędziował: Felix Zwayer.
widzów: 9772.

TSV jest obecnie na szóstym miejscu w tabeli.

, - 13 sierpnia 2012, 22:33:02 - *.wloclawek.dialup.inetia.pl
miał chłop jeszcze kilka takich kwiatków że nie zdziwi mnie ława w następnym meczu w końcu to nasz reprezentant

ADR - 13 sierpnia 2012, 22:33:37 - *.ssp.dialog.net.pl
Wcale nie zagrał źle

Polak - 13 sierpnia 2012, 22:37:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ ,- o jakich kwiatkach mówisz bo oglądałem ten mecz i nie widziałem takowych. Samobój może się każdemu zdarzyć ale na reprezentację to się Wojtkowiak za bardzo nie nadaje tak myślę.

cckkkkk - 13 sierpnia 2012, 22:38:31 - *.play-internet.pl
a co w pierwszym meczu tez strzzelil?

, - 13 sierpnia 2012, 22:38:59 - *.wloclawek.dialup.inetia.pl
no jasne przecież zawsze można walnąć trzy samobóje wtedy zagrał by żle nawet rumuni na sopcascie lali z niego

johny - 13 sierpnia 2012, 22:49:01 - *.ssp.dialog.net.pl
Oj, Grzesiu, Grzesiu i po co ci był ten transfer?!

Rafał - 13 sierpnia 2012, 22:52:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to sie nagrał teraz ława a potem trybuny.

raul - 13 sierpnia 2012, 22:54:46 - *.play-internet.pl
no wam to juz wszystko przeszkadza! Chlop strzela kolejnego gola w 2 kolejce a wam nic nie dogodzi. Brawo Grzesiu ! Najwazniejsze to nie schodzic z czolowek monachijskich gazet a tam z pewnoscia naglowki : "zwei spiele zwei tore von Wojtkowiak " Romek Kolton juz wpada w zachwyt !

dangen - 13 sierpnia 2012, 22:55:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Powiem szczerze że nie wierzyłem w Wojtkowiaka, sądziłem że nie poradzi sobie w Niemczech.
W 2 Bundeslidze gra się tempo szybciej niż w ekstraklasie.
Jednak w pierwszym meczu, udowodnił mi że się myliłem, teraz trochę słabiej ale też nie zagrał najgorzej. Swojaka strzelił wielkie mi mecyje. Nie on jeden.
Grzegorz udowodnij że Polak potrafi.

Mądry - 13 sierpnia 2012, 22:57:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pechowo...szedł wślizgiem czyli walczył.
No szkoda,oby nie ławka bo kadrowicz na ławce na zapleczu Bundesligi to fajnie wyglądać nie będzie.

Kibic a ni - 13 sierpnia 2012, 23:01:27 - *.core.lanet.net.pl
Wkońcu polacy strzelają bramki w zagranicznych ligach...
Żart, żartami.
Pochowo ;(

kodi - 13 sierpnia 2012, 23:08:53 - *.opera-mini.net (*.147.110.94)
grzegorz jest z mojego miasta jak dla mnie jest on zawodnikiem na 1.bundeslige więc nie ma się co wstydzić karzdemu się zdarza !

Abs - 13 sierpnia 2012, 23:18:55 - *.wejherowo.vectranet.pl
To Bierofka jeszcze gra :O pamietam go z wystepow w Leverkusen

Pol - 13 sierpnia 2012, 23:29:14 - *.play-internet.pl
@kodi - Otworzyłeś kiedyś słownik? Jak można każdemu przez "rz" napisać?

jj - 14 sierpnia 2012, 4:08:19 - *.ssp.dialog.net.pl
niefart jak nic na starcie sezonu ;/

lolo - 14 sierpnia 2012, 7:23:28 - *.hinet.pl
Widziałem brameczkę, zachował się jak rasowy napastnik

raf - 14 sierpnia 2012, 8:31:45 - *.253.mirolan.pl
dla jasności, Wojtkowiak w debiucie strzelił normalną bramkę a teraz w 2 kolejce samobójczą.

szajba - 14 sierpnia 2012, 11:11:18 - *.play-internet.pl
... Grzesiu trzyma równy poziom i pokazuje , ze galareta i brak pewnosci w defensywie to jego znak firmowy !

lopez - 14 sierpnia 2012, 11:32:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
idzie na króla strzelców

DENIS - 14 sierpnia 2012, 15:13:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajnie że sobie radzisz Grześ ale próbuj strzelać do nie swojej bramki powodzenia

juka - 14 sierpnia 2012, 19:41:58 - *.211-62-r.retail.telecomitalia.it